eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTheofanis Gekas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 06:32
2 ligten çıktığımız sene Çoşkun Birdal vardı yaslı ama 2.lig golcüsüydü ne olursa olsun gollerini attı ve bize çok katkı sağladı bi dahada kayboldu ortalıkta görünmedi verimli son senesiydi Gekasta süper lig golcüsü umuyorum bu senede bize katkı yapar en azından günü kurtarmak adına 1 sezon daha devam etsin gollerine o da yeter hayırlı olsun
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
realatilla Liste gör
Yazar

ATİLLA
Yer: MALIÇ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 06:51
Gekas iyi golcü yaşı önemli deil son vuruşları çok bitirici sürekli oynarsa en az 12 golü var Eskişehirsporda.
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 06:53
Son yıllarda yer aldığı takımlarda sezonu tam kapattımı acaba.
önce eses sonra eses
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 07:30
Keşke kapanışta değil de açılışta olsaydı bizimle. Yine de hayırlı olsun. Gençleşmek iyidir.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 07:38
Gekas'ın golcülüğüne diyecek bir şeyim yok üç yıl önce gelmesini çok istemiştim.Nasip bugüneymiş yedek golcü olarak düşünülebilinir.Çok çok geç kalınmış ve artık çok fayda etmeyecek bir transfer.3 yıl önce Samsun'a gelmeden önce veya en geç Samsundan Akhisar'a geçerken alınmalıydı.Yeni bir adam bulunmuş gibi hava atmaya gerek yok 3 yılda Türkiye'de 5.transferi olacak.Samsun-Akhisar-Konya-Akhisar-EsEs.Eto'o'ya yaşlı diyen taraftarımız,Hürriyet'i yaşlı diye gönderen yönetimimiz ne diyecekler çok merak ediyorum.
Çok yazık Samsun,Akhisar ve Konya'nın eskittiği oyuncuyu kurtarıcı diye transfer ediyoruz.Önümüzdeki yıllar için önemli ipucu veriyor.
Bu takımların eskilerini toplarsan bu takımlarla mücadele edemezsin.Eskiden İstanbul'un eskilerini alınca kızıyorduk şimdi iyice düştük.Samsun,Akhisar ve Konya'nın eskilerini topluyoruz.Bu takımın çapı ancak bu kadar çabuk düşürülebilirdi tebrikler yönetim!!!
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 08:19
Şu an ki oyun stilimize uygun olmadığını düşünüyorum. (ilerde yalnız kalmış, merkez orta sahalardan sıfır destek alan, kanatlarin iyi oynamadigi taktirde defanstan doldur bosalt oynayan bir kontra atak ekibi gorunumundeyiz). Ancak erken yorulmadigi taktirde ikili mucadelelerde enteresan bir kuvveti var adamın. Arkadan destek gelirse şayet efektif olabilir. Ama diğer takimlardaki gibi 18 icinde çok top beklemesin, bizde öyle bir oyun anlayışı yok gibi. ha 3 sene once alper potuklu kadroda iş yapardi necati ateş yerine alinabilseydi.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 08:31
Kanaatimce Skibbe takımın geriye düştüğü maçlarda son on dakikada baskı kurduğumuz oyunu karşı kaleye yıktığımız zamanlarda bitiriciliğinden faydalanmak adına yapılmış bir hamle.
Veya forvetimiz yorulunca dinlendirmek adına,zaman geçirmek ve maç başı para kazansın diye 90'da sokacaktır Gekas'ı.
Skibbe oyuncu değiştirmeyi sevmez yine saç baş yolduracaktır,Gekas'ı almak için son on dakikayı bekleyecektir.

Zamanında Gekas ve Webo direk bize gelmiş olsaydı çok iş yaparlardı biz şimdi bu hallerde olmazdık,çok geç kalındı...
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 08:33
Bana göre tabi siz ilginç gelebilir ama ben çok büyük katkı yapacağını bekliyorum Hatta iddia edıyorum yenı gelecek daha para verılmıs bır golcuden daha faydalı olabilecek isim GEKAS en az 2-3 sezon daha rahatça gollerini atar hatricklerını yapar ÇÜnkü "adam Golcü doğmuş sahada pozisyon almayı biliyor" illa sağa sola fırıldak gibi koşmasına gerek yok geldiğinde kaleden içeri soksun yeterlı buda "onun uzmanlık alanı" benim hiç şüphem yok ama yanına gelecek adam Gekasa ayak uydurması lazım GEkas kontra oyuncudur Mirkana katlandıysak Gekas gıbı dunya çapında bir oyuncuya katlanmamız lazım taraftarla bence dahada iyi çoşacak 35 yaşına geldiyse yaşlımı ilan edilecek bu Turkıyede böyle avrupada yaptığın işe bakılıyor yaşa değil Ha kötü çıkarsada bahtımıza ama sanmıyorum .Bu Gekas 24 maç 12 gol tam bile oynaymadı akhisarda mori ve ömerden fazla attı bu halde bile okadarda küçümsemeyelim .Takımı tek başına Ligde bırakan bir adam ben bu tip oyunculara saygı duayarım.Hayırlı olsun.
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 08:36
---edit 2 msj...
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2015 saat 09:43
Hayırlı olsun. Bence performansını Defederico ve M.Muarrem'le uyumu belirleyecek. İzlediğimiz videolar göre Defederico atmaktan çok artıran bir oyuncu, tek pasla forveti gol pozisyonuna sokabilir. M.Muarrem ise bolca uzun mesafeli şut atmayı seviyor. Gekas bir zamanların Tanjusu gibi pozisyon almayı bilen ve son vuruşları iyi olan birisi. Alacağı pas ve dönen topları iyi kullanırsa yıllar boyu süren gol sıkıntımız çözülebilir. Bir de K.Kanak'ın etkili kullanacağı oralarda da etkili olabilir. Umarım sakatlanmaz. Görelim bakalım neler olacak.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır