eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 14:09
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan banner

68 milyon küsur borç olduğunu açıkladı başkan.
Abi , 40 milyon TL'de vergi borcu olacak dedi , uzlaşma kuruluna gitmiş yönetim ama olumsuz cevap gelecek büyük ihtimalle dedi başkan . Maliye bakanı cezaları ve faizleri sileceğiz demişti neden olumsuz cevap geldi anlamış değilim . Bu 40 milyonu da eklediğimiz zaman borcun yaklaşık 108 milyon TL olduğu ve 2 sezondur borcun yerinde saydığı görülüyor . O kadar kemer sıkmaya ve sportif küçülmeye rağmen ortada mali bir başarı yok gibi .
Bilançoda gözüken bu yıl 68 milyon küsur borç deyince ben tamamı sandım. +40 milyon da vergi borcu varsa borçta bir azalma yok demektir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 14:13
Vergi borcunun içinde olduğu sanmıyorum abi , çünkü uzlaşma kurulndaymış yapılandırma için ve henüz yanıt gelmemiş . Yakında cevap geleceğini ve büyük ihtümalle olumsuz bir cevap olacağını söyledi başkan . 3 büyütülmüş kulübün borcunu birçok kere silen devlet bizim cezaları ve faizler bile silmiyor . Ülkedeki güçlünün adaleti daha doğrusu adaletsizliği ne yazıkki burda da ortaya çıkmış .
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 14:15
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 14:32
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan banner

68 milyon küsur borç olduğunu açıkladı başkan.
Abi , 40 milyon TL'de vergi borcu olacak dedi , uzlaşma kuruluna gitmiş yönetim ama olumsuz cevap gelecek büyük ihtimalle dedi başkan . Maliye bakanı cezaları ve faizleri sileceğiz demişti neden olumsuz cevap geldi anlamış değilim . Bu 40 milyonu da eklediğimiz zaman borcun yaklaşık 108 milyon TL olduğu ve 2 sezondur borcun yerinde saydığı görülüyor . O kadar kemer sıkmaya ve sportif küçülmeye rağmen ortada mali bir başarı yok gibi .
Bilançoda gözüken bu yıl 68 milyon küsur borç deyince ben tamamı sandım. +40 milyon da vergi borcu varsa borçta bir azalma yok demektir.

Bu vergi borçlarından kurtulmak için formül olarak amatör branşlar açılabilir... Geçenlerde bir programda duymuştum... Atletizm, masa tenisi, yüzme, tekvando v.b olimpiyatlarda temsil edilen branşlarda kulüp şubeler açarsa, devlet vergi ve ssk borçlarında çok büyük indirimlere gidiyormuş... Hatta fb, vergi borçları ve devlet yardımları daha fazla yapılmaz ise bu branşları kapatmakla devleti tehdit etmiş... Kaldı ki olimpiyatlarda madalya getiren sporcuların bir çoğu fb nin amatör branşlarının sporcuları...

Bence bu konuya ciddi ciddi mevcut ya da yeni seçilecek yönetimin eğilmesi gerekiyor... Kaldı ki Eskişehir özellikle atletizm konusunda cevheri olan bir şehir ve bu kaynak Eskişehirspor'un amatör branşlarda şubeler açması için ilk adım olabilir... Yine amatör branşların maliyetleri de çok çok büyük değil, 1 koyup 3 alınabilir...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 14:38
Hüseyin eğer böyle bir imkan varsa bu kesinlikle değerlendirilmeli yöneticilerin haberi yoksa onlarıda bilgilendirmekte fayda var .
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 14:58
108 milyon borç iyidir...
140-150 milyon dedikodusundan sonra çok iyidir...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 15:28
150 - 155 trilyon borç var biraz açalım selim usta gözlerimizi.
bende başkan olsam yaımdakiler kaçsa takımın durumu kötü olsa borç 50 trilyon kaldı derim yalancılıktan kimse korkmuyor.
mesut farklı yönetimdekiler farklı bilenler farklı borç var diyor asıl borç mesut gidince göreceksiniz kaç trilyoncuk oldugunu...

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 15:42
Bi yerde bi yanlışlık var ama nerde ?
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 16:50
Borç gerçekten 108 milyonsa iyidir.

Ancak düz hesap yapınca

100 milyon borç vardı denildi.

Geçen sene 13.5 milyon zarar edildi

Bu senede 4.5 milyon zarar edildi.

Bu hesapla borç 108 değil 118 milyon çıkıyor.

Başkan bu akşam kanal 26 ya canlı yayına çıkacak. Herhalde orada bir kez daha açıklanır.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2015 saat 17:19
8 milyon borç da yöneticilere ekleyin. Toplam borç 116 ya çıkar.
100 milyon ile aldın su anda 116 milyon borç?

Tarik, Aytaç, Erkan, Veysel in satislarindan elde edilen para nerede.? Henuz bu paralar alinmamis olabilir. Taksit vs. O zaman borcu aciklarken kulubun alacagini da aciklamak uygundegil mi?

Oyuncu satisindan ve oyuncu gelirlerinin dusurulmesinden kazanilan para sadece faize gidiyor diyorsaniz. Bu borc o mantikla hic bir zaman bitmez o zaman. Cok saglam altyapi da olsa senede 2 3 oyuncu satsak da bitmez.

Borc edebiyati bikkinlik getirdi. Tamam anladik borcumuz var. Ama Mesut Hoscan sen o konumda aglamak icin degilsin cozum uretmek icin varsin. Ama gorunen o ki cozumden ziyade kaos ortami hakim hala.

Teknik adam maliyeti dustu oyuncu maliyetleri dustu. Hic bir Anadolu takiminin yapamadigi kadar oyuncu satilarak ekonomik gelir elde edildi.? Ancak borc artti. Hala basariliyiz diyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,111 saniyede hazırlanmıştır