eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bu Takımı Taraftar Ligde Tutar

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 19:33
Gün destek günü.Passoyu falan bir kenara bırakıp takıma sahip çıkalım.Allah korusun bir daha düşersek , bu borçla 20 yıl daha çıkamayız.Kötü gün taraftarıysak , efsane taraftarsak ikinci devre bu takımı alt sıralardan bizler kurtarırız.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 21:36
Herkes elini taşı altına koymalı
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2015 saat 22:33
gün destek günüdür.

geçen senelerde takım etkilenmesin diye halil agayı istifaya çağıranları susturan nefer tribününün bu dönemdeki tavrını dikkatle izlemek gerekiyor. bakalım bu sefer ne yapacaklar?

facebooktan twitter dan örgütlenmemiz lazı yok mu aramızda sosyal medyayı etkili kullanan biri?
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 07:46
Olan oldu , yönetim beceremedi bu işi ancak yinede bizler inancımızı yitirmeyelim. Son dakikaya kadar mucadelemizi gösterelim. Bu taraftar istesin ölüyü çıkartır mezarından oynatır. Ayrıca rakip futbolcular daha sahaya çıktığında o tribünleri görüp titreyecek ki eli ayağına dolaşsın... Biz ne kadrolarla kimlere dar etmedik mi Eskişehir'i ...Yıkılmak yok ! Pes etmek yok...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 10:28
Öncelikle Selamun Aleyküm.
Bayağı Bir Süredir Yazmıyorum Renktaşlarım. Sadece Forumda Yazmakla Olmuyor Bu İşler.
Bir Önerim Var Şehrin Dev Ekranlarına Taraftar Videolarımızın Reklamlarını Versinler. Altındanda Stada Gelmek İçin Sürekli Teşvik Edici Yazı Geçsin Sezon Bitene Kadar.
Vali Belediye Başkanı Artık Kim İlgileniyorsa,İlgisiz Kalırlarsa Eğer, Gerekirse Reklam Parası Aramızda Toplayıp(Kiralayalım) Biz Verelim.
Facebookdaki Çoğu Gruplarımızda Yönetim İstifa Diyeceğine Stada Gelmekle Alakalı Paylaşımlar Yapsın Sürekli. Sadece Bir Öneri
Çünkü Gün Birlik Olma Günü Başka ESKİŞEHİRSPOR Yok
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 11:36
Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Öncelikle Selamun Aleyküm.
Bayağı Bir Süredir Yazmıyorum Renktaşlarım. Sadece Forumda Yazmakla Olmuyor Bu İşler.
Bir Önerim Var Şehrin Dev Ekranlarına Taraftar Videolarımızın Reklamlarını Versinler. Altındanda Stada Gelmek İçin Sürekli Teşvik Edici Yazı Geçsin Sezon Bitene Kadar.
Vali Belediye Başkanı Artık Kim İlgileniyorsa,İlgisiz Kalırlarsa Eğer, Gerekirse Reklam Parası Aramızda Toplayıp(Kiralayalım) Biz Verelim.
Facebookdaki Çoğu Gruplarımızda Yönetim İstifa Diyeceğine Stada Gelmekle Alakalı Paylaşımlar Yapsın Sürekli. Sadece Bir Öneri
Çünkü Gün Birlik Olma Günü Başka ESKİŞEHİRSPOR Yok
Güzel fikir ne gerekiyorsa yapalım
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 11:53
İlk düştüğümüz 1981-1982 senesinde takımımız ilk yarı sadece 9 puan toplayabilmişti;2.yarı ise tam 20 puan,29 puanla düşmüştük.O sene şampiyon olan beşiktaş ise 2.yarı 27 puan toplamıştı.ilk yarıyı 21 puanla kapatan lider fenerbahçe ,ikinci yarı 20 puan toplayarak 41 puanla 3.olabilmişti.Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.9 puanıda toplayan aynı takımdı,20 puanıda.Ama,hani diyoruz ya:''BİZ İNANDIK SİZDE İNANIN''diye,aynen öyle olmuştu.Son düdük ötene kadar.Felaket tellallığı yapan kardeşlerimizi üzüntüyle kınıyorum.Hasta bir yakınınız olsa ölecek diye doktara götürmezmisiniz?Yoksa ziyaret bile etmezmisiniz?Hatta duyarsa üzüleceğini bile düşünmeyip sağda solda ölecek diyemi konuşursunuz.Yapmayın Allahaşkına!Bakın Beyler:ES-ES im hasta değil,biraz rahatsız.Ben bu güne kadar ES-ES mi hiç yalnız bırakmadım,bundan sonrada bırakmayı düşünmüyorum.O benim SEVDAM! Varsa benim gibi düşünenler,buyursunlar stadda yerlerini alsınlar.YOK MU? NE GAM? BEN VARIM!!!!
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Oca/2015 saat 13:04
"BU TAKIM DÜŞMEZ BU TRİBÜN SUSMAZ " sloganı ile herkes ayağa kalksın...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır