eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 5.Hafta Eskişehirspor - Galatasaray

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 19202122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 10:14
maç bitti evde tekrarını izledim sabah kalktım şimdi yine tekrarını izliyorum

özlemişiz galibiyeti

bu arada her maç stadı doldurmalıyız baskı olmadıkça evimizde rakibe deplasmanı hissettiremeyiz
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
ANIL26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Anil Erden
Yer: Germany
  Alıntı ANIL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 10:59
Alıntı yapılan faust

Takım istedi ve hakettiğini aldı.Son paslarda becerikli olsa liderliği de garantileyebilirdik.Lawalın pozisyonunda ondan çok,ofsayta koşan Mori hatalı.Fevzinin ve Morinin acemilikleri Lawalı bencilliğe itmiş.Ama ben maçta en çok Eyüpün çektiği şuta kızdım.Yaptığı hareketin tam anlamı 'Cin olmadan adam çarpmak'.Hocan sana güvenmiş,sahaya sürmüş,ilk maçında asist yapıp takımı rahatlatmak fırsatı eline geçmiş,sen kahraman olma derdindesin.Feyzi çok kötüydü ama elinden geleni yapmaya çalıştı,heyecandan eli ayağına dolaştı,onu anlarım.Ama Eyüpün o mesafeden herkes boşken sut çekmesi,futbol mentalitesi ile ilgili ve bu kolay kolay değişmez.

Tam isabet Ridvan bey....
Siyah Kirmizi Renklerimiz Ölümüne EsEsliyiz
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 11:28
Bu arada dikkatinizi çekti mi? Kaleci Ali ŞAŞAL iyi bir maç çıkardı, duruşu ile kalede güven verdi. (Sadece bir tespit)
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 12:02
Bence biz as oyuncularımızla da genç oyuncularımızla da kaliteli bir takımız... Bence şu takımdan gidebilecek 3-4 oyuncu vardır zaten bu 4 oyuncu gitse yerine çok kaliteli 2 oyuncu alınsa biz çok daha iyi yerlerde oluruz...
Ali bence kalede Sinan'dan daha iyi..
Kaan ilk geldiğinde ben beğenmiştim,Ergünden çok daha iyidir sadece oynamaya alışması lazım...
Kamil Ahmet beğendiğim bi oyuncu Türkiye'de böyle sağ sol bek bulmak sıkıntı o yüzden bazen kötü maçlar çıkarsa da genel olarak ortalama üzerinde bi oyuncu
Toko takıma alıştıkça daha iyi olacak gibi
Lawal iyi güzel de bazen pas verse daha iyi olacak..Dünkü pozisyonda bence de Feyzi çok yakın durdu ondan ne yapacağını bilemedi..
Feyzi ben beğendim genç bi oyuncu ve o atmosferde oynamak kolay değil ,oynadıkça gelişecek bi oyuncu Erkut ve Feyzi gelecek için olumlu...
Andaç her zaman beğendiğim bi oyuncuydu keşke Ertuğrul Hoca Mirkan'da ısrar edesiye 3-5 maç Andaç'ı oynatsaydı...
Funes Mori bence iyi oynadı adam bencil değil etrafına iyi de paslar dağıtıyor
Sissoko sana ne diyim ki :) :)
Dünkü maçta Feyzi bi ara yoruldu keşke o zaman Özgür'ü alsaydı oynamasını gerçekten çok istemiştim...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 12:02
hakem baris simsek sabah 9 da bir otelden cikiyordu tursik bir sekildeydi saga sola bakiyordu uyuz trblu hakem... umursamadim bile
Yukarı
selamiy26 Liste gör
Yazar

Selami Yangın
Yer: Rize
  Alıntı selamiy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 12:33
https://www.youtube.com/watch?v=IcC4hxpxC2c
maçın tümünü yeniden izlemek isteyenlere...
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 12:48
Alıntı yapılan Mihal26

Yönetici arkadaşlar bir başlıkta kadrolu hakemimiz Barış Şimşek için açın:) Adam 2 haftaya bir bizim maçlarda neredeyse. Selçuk ve Olcan a gösteremediğin kartı bizim İbo' ya şak diye çıkardın ya çok kınadım seni. Ayrıca Çavuş kaptana çıkardığın kart da da eyyam yaptın gs li oyuncuya kart çıkaramadın yine. Çok ayıp ettin çoookkkk. Böyle giderse maçlarımıza çağırmayız bak!

Dün selçukla Olcanin kırmızıydi hakkı. Adam resmen küfür etti hakeme sarı bile vermedi
ES-ES
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2015 saat 14:01
Dun mactan önce tramvay beklerken durakta ıkı tane unıversıtelı cocuk vardı bırı gslıymı. Sanırım burada yenıydı cocuk bu maca gıdemedıgıne uzuluyordu sonra konusmalarının devamında eskısehır de trabzon gibi kendı takımlarına cok sahıp cıkıyorlar dıyorlardı ve bır arkadası unıv burayı kazanmıs galatasarayı tutuyordu eskısehıre geldı 5 yıldır burada sımdı fanatık eseslı maclara falan gıdıyor dıyor ve bende eskısehırlı olsam esesı tutardım memleketının takımını tutmak daha zor bisey helal olsun falan dıye konusmaları surerken tramvay geldı. Gercekten bızım turkıyede bır etkımız bır gucumuz var bu benı dahada gururlandırdı.
sadece eses
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2015 saat 20:04
Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan ~ERHAN~

Bizim prestij maçımız, dik duruşumuzun maçı
Özellikle tribünde

dik duruş mu? pasolig alarak mı? dik duruş oluyor en azından ruku denir ne dik duruşu.

Kupa maçlarında Pasolig yok ki boşuna yazdığını da öğrenmişindir
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 14:23
Alıntı yapılan AlargA

Arkadaşlar bu son 5-6 sayfaya iyi bakın, iyi okuyun! 3 gün sonra aynı oyuncular hakkında ve genel olarak takım hakkında neler yazılacak. Çok merak içerisindeyim.

Evet maalesef böyle olacağı belliydi. Maalesef bizim taraftarımızın anlık duygularla yaşadığının açık ispatı bu yapılan. Şimdi dönün geriye ve G.S. maçından sonra yazılanlara bakın. Bundan sonra kimse atıp tutmasın, ne mağlubiyet de ne de galibiyet de!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 19202122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır