eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Michael Skibbe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 270>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2015 saat 23:37
Takımdan umudum vardı ama Skibbe geldikten sonra umutlarım giderek azalmaya başladı.Takımın başında taraftarlardan biri olsa eminim daha doğru kadro çıkarır daha doğru oyuncu değişiklikleri yapardı.Toko gibi bir adamıda her maç oynatıp adam kayırmazdı.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2015 saat 23:43
ah ertuğrul hocam ah .
olmadı bu gidiş
kimlere kaldık.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 00:05
Ben skibbe'nin sistemini oturtacagini ve dusme hattindan bizi kurtaracagina inaniyorum.kupadan elenmemiz bunu kolaylastiracak.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 08:00
Skibbe şu an süperligte görev yapan hocaların hepsinden daha fazla teknik donanıma sahip bir teknik direktördür.
Ertuğrul sağlam gitmeseydi çok daha farklı olmayacaktı. hatta futbolculardaki bu mücadeleyi bile göremiyecektik.Elindeki kadro ile en iyisini yapacağından ve bizi ligte tutacağından  eminim..
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 08:14
Kadro derinliği yok. Kupadan elenmemiz sürpriz değil. Ligde mevcut kadroyla Sikibbe'nin ligde kalmamıza yetecek oyunu tutturacağına eminim. Tek sorun bu saatten sonra motivasyon olabilir. Yönetimin mali konularda biraz fedakarlık yapıp ar belasına da olsa ellerini ceplerine atıp sezon sonuna kadar futbolcuları alacakları yönünde rahatlatmaları gerekiyor. Diğer bir konu trübün. Artık dolmalı.
Hoca deneyeceğini denedi. Onurdan cacık olmayacağını anlamış olsa gerek. Ömer'i en kısa zamanda hazır hale getirmeli.( Kendisinin tedavi zamanlamasını etik bulmadığım halde ) Lawal ve Sisokko olmadan ileride etkisiz kalıyoruz. Toko gerçekten iyi kesici. Hürriyet'i çok takdir ediyoruz son zamanlarda bir düşüş gösterse de biraz üstüne düşülürse Toko ile ortayı kapatır. Mustafa Yumlu'nun sorunları olduğu belli. Sahada işini yapsa da sanki yüreğini ortaya pek koymuyor. Diego, Yumlu beraberliği defansı toparlar ama sorun beş yabancıda. Mori için Lawalın kesilmesi hücumda aksamamıza neden oluyor. Artık kazanmamız lazım. Bu nedenle Diegonun yerine Morinin tercih edilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
Kısacası kadro derinliği yok ama hem hocanın sistemini işletip maç kazandıracak 11 i bulabiliyoruz hemde azda olsa kaliteli ayaklarımız var. Oyuncuları motive etmenin yollarını aramalı. Motivasyon için taraftar da duygusallığı bırakıp paçaları sıvamalı.
Ben hocanın Onur israrı haricinde bir hatasını göremedim. Onunda nedenleri onda saklıdır sanıyorum
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 08:46
Ben skibbe nin bizi ligde tutacağını sanmıyorum ligin sonunda görüşürüz ben utanmaya razıyım insaallah dusmeyiz.ama bana gore ertuğrul hoca gitti bu takım küme düştü zaten. Tıpkı ertuğrul hocanın bizi ligde tutamayacagini savunanlar gibi bende diyorum ki skibbe den bi numara olmaz.skibbe türkiyeye gezmeye geldi.takim küme düşer oda yazin antalyada tatilini yapar ülkesine döner.Skibbe nin bir amacı varmış gibi duruyor mu sizce ne topçu aldırdı adam gibi nede elinde kaliteli adamları tutabilDi.yonetimin tam bi kuklasi .y.bosuna umutlanmayin şimdiden ptt ye alistirin kendinizi hüsrana uğrarsiniz. düşmezsek şampiyon olmuş gibi seviniriz.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 09:12
Alıntı yapılan eskan

Skibbe şu an süperligte görev yapan hocaların hepsinden daha fazla teknik donanıma sahip bir teknik direktördür.
Ertuğrul sağlam gitmeseydi çok daha farklı olmayacaktı. hatta futbolculardaki bu mücadeleyi bile göremiyecektik.Elindeki kadro ile en iyisini yapacağından ve bizi ligte tutacağından  eminim..

Dünya üzerinde başka bir Eskişehirspor mu var acaba.Bizim ismimiz tescilli değilmi.Yoksa oynanan bu MÜCADELECİ futbol reklam filmi mi.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 10:42
Bize lazım olan şu an için donanım vs vs değil, krizi yönetecek adam lazım, krizi en son yönetecek bu adamdı , gittiler aldılar geldiler
Yukarı
GLADYATÖR Liste gör
Yazar

erman
Yer: uşak
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 13:07
hani adam lazım değildi transfere gerek yoktu nooldu la forvetler yetmiyomu
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 13:23
Alıntı yapılan eskan

Senin Gördüğünü Ben Niye Göremiyorum; Skibbe de Benim Gibi Maç Seyrediyor Sadece ....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 270>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır