eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Michael Skibbe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 270>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 16:02
Akhisar maçında da hücumda çok kötüydük . Bu şekilde deplasmanlardan en fazla 1 puan alırız bu da bizi kurtarmaz . Topu rakibe verip kontra atak oynamak bir taktiktir ama biz bunu yapmıyoruzki 11 kişi topun arkasına geçiyoruz topu kazanıp 2 pas yapamadan rakibe verip yine defans yapıyoruz . Ertuğrul hoca varken de durum tam tersiydi pozisyon üretip son vuruşları beceremiyorduk sonra saçma sapan goller yiyip yeniliyorduk . Yine komik goller yemeye devam ediyoruz ama artık pozisyona girmeyi bırakın rakip kaleye bile gidemiyoruz doğru düzgün . Berbat kalecisi olan Konya'ya tek bir pozisyona girmeden adam akıllı şut çekmeden maçı bitirdik . Bu oyun anlayışı bu kadro ve bu fisktürle işi en zor olan 2-3 takımdan biriyiz . Direk rakibimiz olan bir takıma kaybettik . Eğer seri şekilde 2-3 maç kazanamazsak ligin sonuna kadar dipten kurtulamayız . Bunu nasıl becereceğiz çok merak ediyorum . Mali olarak çok kötü durumdayız düşersek alt liglerde bile tutunamayız Kocaeli'den beter oluruz . İşte bu yüzden yırtındık durduk ama yönetim o kadar saçmaladıki takımı mahvetti ben hocanın transfer istemiyorum dediğine inanmıyorum 5 yaşındaki çocuk bile biliyor bu takımın transfer gerekliliğini . Resmen hocayla anlaşırken bu şekilde anlaşmışlar ama olmayacağı bir kez daha göründü .
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 16:11
Herşeyi anlarımda sen bugün o onur bayramoğluna nasıl dayandın ?
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 16:14
Hemen vakit kaybetmeden sözleşmesini fesih edin bu adamın böyle bir anlayışmı kaldı artık dünya futbolunda.
10 kişi defans yaptın ne oldu ? gol yemedinmi gene yedin.
Hadi bu takdikle çıktın. arkadaş böyle bir tsktile oynuyorsan defans arkasına hızlı koşu yapabilecek bir adam oynatman lazım ve yanında hava toplarını alacak ileride topa basacak adam oynatman lazım.
Beceriksiz nerde adam var bu klübe çöreklenmiş allah sabır versin ne diyelim.
Yenilelimde bari ezilmeyelim valla kahroluyoruz.
...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 20:18
Alıntı yapılan champions26

Forvetsiz oynayıp bir kere maç alırsın ama hep kaybedersin.Böyle 11 çıkacaksa 3.lig'den Bal liginden bir tane hoca alırdık.

bu takım hocasız çıksa da puan alır diyorlardı çok bilmişler.

bugün ortalıklarda yoklar. yüzleri yok.
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 21:40
bu maçı takımı tanıma adına kazaya kurban gitti diyelimde diyesimde gelmiyo teknik taktik anlayışına herşeye okey ki defansif oyun anlayışınada kimsenin bişey diyceğini zannetmiyorum çünkü takımın asıl sorunu gol yemek gol yemesek bi şekilde golü buluyoruz..
ama ama ama tokoyu ofansif orta saha onuru forvet oynatmak nedir yaa kadroyu görür görmez şoka girdim nasıl çatır çatır adam geçen top süren lawalı kesersin nasıl golcü olan ve fiziği kuvvetli bir forvet yerine onuru oynatırsın anlamak mümkün değil..onuru yerin dibine sokturdun çocuk orta saha oyuncusu adamı tek forvet çıkarıyosun çocuğuda zan altında bırakıyosun bi maç denedin gol attı tamamda abartma..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 22:11
Akhisar maçından sonraki görüşlerimin hiçbiri değişmedi.Skibbenin futbol anlayışı,oyuncu seçimleri,taktiği vb.hepsi beni karamsarlığa itiyor.Skibbe ile işimiz gerçekten çok zor.Yanlışın neresinden dönülse kardır.Biran önce sözleşmesi feshedilmeli.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
mygust Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 23:35
beraberlikle defans yaparak bu puanla küme düşersin skibbe.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 23:40
Oynadığımız futbola şaşırmadım... Skibbe'yi daha önce tecrübe etmiştik... Adamın sistemi bu,defans yapıp 1-0 ile maçı kapatmaya çalışmak... Taktik varyasyonlar, bir b planı beklemek hayalcilik olur...

Skibbe bizi ligte tutsa dahi sezon sonunda gönderilmelidir... Skibbe ile bir hedefe ulaşmak mümkün değil.. Sadece orta sıralarda gezinen ligin alelade bir Anadolu takımından başka bir şey olmayız... Açık ve net...

5-6-0 gibi bir taktiğin futbolda başarılı olmasının şansı yok...

Ama ben yine iyimser olup bu takımın küme düşmeyeceğini düşünüyorum... Yukarıda bir renktaş güzel yazmış... Diğer rakiplerimizden sadece Sivasspor'da kıpırdanma var... Diğerleri en az bizim kadar kötü...
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2015 saat 23:47
Bizim futbolcularımız şu 4 güdüklere oynadıkları futbolun yarısını diğer takımlara karşı oynasalar şu an alt tarafda değil şampiyonlar liği kovalıyor oluyorduk.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2015 saat 00:15
Skibbe 'ye guvenmek disinda yapabilecegimiz bir sey kalmadi!

Skibbe , ozellikleri olan bir teknik direktor.
2 Yil Borussia Dortmund'u,3 Yil Bayern Leverkusen'i,2 yil Eintracht Frankfurt'u calistirmis,
4 Yil da Alman Milli takiminda Asistan TD olarak gorev almis, bir TD'den bahsediyoruz.
Deneyimine guvenmek lazim.

Genc futbolcularla calismayi seviyor.
Alman ekolunden geldigi icin defansif futbol oynatiyor.
Gecen gelisinde takima defans futbolunu oturtmustu.

Toplu defans , biraz da sansin yardimi ile GSyi yendigimiz Kupa macinda is yapmisti.

Bugunku kotu futbolu olcu almiyorum.

4-5 maclik (Zamanimiz yok biliyorum ama) adaptasyon sureci gerekiyor, onumuzdeki zorlu maclara ragmen.

Kamil,Berkay,Sezgin,Birol,Kaan ve hatta Diego dan guvenilir bir defans olusturmasi gerekir.

Umarim sapkadan tavsan cikartir.

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 270>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır