eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 14.Hafta Eskişehirspor - K. Karabükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:04
attığımız gole bir 10 dakka sevinemiyoruz.. Galip gelseydik.. Erciyes te yenilmiş.. Sivas ta yenilmiş... rakip topla kalemize ilerlerken, defansımızın seyrederek geri geri kaçmasından nefret ediyorum..topa hamle yapan - adama giren yok ki.. Diego ile Ako 'nun farkı, rakibe ve topa girmeleriydi..
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:10
buradan taraftara eleştri yapanlar ne kadar doğru yapıyor bilemiyorum.malum durum ortada 30 maçta doğru düzgün futbol görmemiş hiçbir maçını rahat durumda seyredememiş her hafta bu takım düzene girecek zaman lazım söylemlerinede artık sabrı kalmayan taraftar protesto yapsa bile makul karşılanmalı .eskişehirsporumuza bu kadar sabır gösteren taraftarın da sabırla karşılanması lazım.(bugün  protesto yapanlardan değildim).stres ve takımına bağlılık yıllar sonra kötü bir kabus görme riski herkesi muhakkak geriyor.hepimizin biraz sakinleşmeye ihtiyacı var.artık yapacak bir şey yok bu haftada böyle geçti,ancak biran önce yönetimin bir çözüm yolu bulması gerekiyor.isteksizlik ve inançsızlık bir şekilde çözülmeli.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:17
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan cureyen

Mersin'in GS maçını izleyin. ''Küçük bütçeli bir takım nasıl futbol oynar''ın cevabını göreceksiniz!

o futbolu oynatan hocayı Eskisehirsporun başında da gördük.

nasıl futbol oynar ı gördük yenildiler

biz orda 3 puanı hak edip hakem hatasıyla 1 puan almıştık.

işte laf ola beri gele.
Yukarı
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:47
Bu skor taraftarlığı ne demek?Maçın yada oyunun sonunda tabelada yazan skor nedir?Bu şu demek mi şampiyon oluncada sevinmeye gerek yok sonuçta buda skor,zor bir maçtan beraberlikle çıktık ne yapalım,yenilince isyan etmeyelim sonuçta skor.Halı saha maçında bile insanlar canla başla skor için oynar biz sevinmeyi hak etmiyomuyuz.Ömrümüzün koskoca 12 yılı bu takımı her türlü pislikle dolu bu ligte görmek için geçti.Başarıyı güzel günleri görmek hakkımız ve Allah korusun o kötü günlere dönmeyi hiçbirimiz istemeyiz.Övündüğümüz tarihimiz ağır ağır lekelenirken susup bekleyelim skorada bakmaya gerek yok.Tarihinde bizi sahasında yenemeyen beraberliği zor kurtaranlar bizi sahamızda yeniyosa bu nedir?
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:54
Eğer hakem ilk yarıda Moriye yapılan harekete korkup sessiz kalamasa karabük oyunun büyük bölümünü bir kişi eksik oynayacaktı.

Birde nefer tribünü "yönetim istifa" tezahüratını bulmuş hayret !!!

3 sene boyunca hü döneminde neler yaşandı neler ama nefer birkere bile olsa "yönetim istifa" diyemedi ???? şimdi ne değişti ???
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:54
Alıntı yapılan gogo26

buradan taraftara eleştri yapanlar ne kadar doğru yapıyor bilemiyorum.malum durum ortada 30 maçta doğru düzgün futbol görmemiş hiçbir maçını rahat durumda seyredememiş her hafta bu takım düzene girecek zaman lazım söylemlerinede artık sabrı kalmayan taraftar protesto yapsa bile makul karşılanmalı .eskişehirsporumuza bu kadar sabır gösteren taraftarın da sabırla karşılanması lazım.(bugün  protesto yapanlardan değildim).stres ve takımına bağlılık yıllar sonra kötü bir kabus görme riski herkesi muhakkak geriyor.hepimizin biraz sakinleşmeye ihtiyacı var.artık yapacak bir şey yok bu haftada böyle geçti,ancak biran önce yönetimin bir çözüm yolu bulması gerekiyor.isteksizlik ve inançsızlık bir şekilde çözülmeli.

30 mac derken ... kupa maçlarını dahil etmediniz heralde... kupada final oynayan takımdık...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 20:59
Az önce ligtvnin verdiği 3 dk özeti izledim ama nedense az önce bahsettiğim tanju kayhanın moriye yapmış olduğu faulü hakemin nasıl ES geçtiğini göstermiyor???Bizim yerimize herhangi bir bizans takımına yapılsaydı o hareket kaç farklı açıyla gösterirdi acaba ligtv????
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 21:00
Alıntı yapılan bravemurat26

3 sene boyunca hü döneminde neler yaşandı neler ama nefer birkere bile olsa "yönetim istifa" diyemedi ???? şimdi ne değişti ???

Beleş bilet
Beleş kombine
Yönetimden gelen para
Verilen bedava otobüsler
Deplasmanlarda verilen bedava biletler

Daha saymaya gerek varmı
Eskişehir
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 21:08
Macin baslarinda moriye yapilan hareket faul ve kirmizi kartti bence cunku tanjuyla yan yana olsa Mori derizki omuz omuza mucadele amaMori biraz onde ve Tanju gogsus omuz karisimiyla Moriye arkadan resmen dos vurup dengesini bozuyor yani verilse kirmizi kart abarti olmazdi
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2014 saat 21:09
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan bravemurat26

Beleş bilet
Beleş kombine
Yönetimden gelen para
Verilen bedava otobüsler
Deplasmanlarda verilen bedava biletler

Daha saymaya gerek varmı

Nefer die bir tribün yarattılar Sonrada KOCA BİR FOOOOOSSSSSS ÇIKTIIII . . .. .
ANTİ__BİZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,113 saniyede hazırlanmıştır