eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 14.Hafta Eskişehirspor - K. Karabükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 02:08
tolunayın oynattıgı oyunu hiç sevmiyorum,adam resmen anti-futbol oynatıyor,beraberlik için geliceklerdir sisokko varsa erkanla birlikte bi nebze kanatlardan oyunu açabiliriz ama yok galiba,yine top taşıyabilen lawalda yok işimiz baya zor
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 11:07

Alıntı yapılan VITRUVIES

Hürriyet, Causic ve Mori kart sınırındaydı. Hürriyet itirazdan kart görüp Karabük maçında cezalı duruma düştü.

Şu ana kadar oynanan futbolu da göz önüne alarak sanırım bu maçta alacağımız en iyi sonuç daha fazla gol yemeden ve kart görmeden maçı tamamlamak olur.

Alıntı yapılan yeşil

...yine top taşıyabilen lawal da yok ...

Kasımpaşa maçının ikinci yarısında yazmıştım yukarıdaki mesajı. Aydınus maçı bitirdiği anda tam "başka cezalımız yok neyse ki" diye kendimi teselli ederken, Lawal ikinci sarıdan kırmızıyı gördü. Mete Bey'in (matt) hatırlatmasını görünceye kadar ben de bayağı üzüldüm Karabük maçında orta saha olmadan oynamak zorunda kalacağımız için. Sarı kart cezaları kendi klasmanı içinde geçerli oluyor bildiğim kadarıyla, ancak kırmızı kartların cezası ilk resmi maçta uygulanıyor. (Emre Belözoğlu bizim maçta çift sarıdan atıldıktan sonra hafta içi oynanan ZTK maçında cezasını çekmiş ve bir sonraki hafta Balıkesir maçında oynamış). Lawal cezasını çarşamba günü ZTK maçında çekmiş olacak.

Dolayısıyla Hürriyet dışında cezalı oyuncumuz yok Karabük maçında. Diego, Ömer ve Sissoko'nun durumları hafta içinde netleşir herhalde. Causic, Mori, oynarlarsa Ömer ve Sissoko üçer kartla ceza sınırındalar; kart görmeleri durumunda Trabzon deplasmanında olamayacaklar. Trabzon'dan sonra iç sahadaki Antep maçı daha kritik bana sorarsanız.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 11:24
İlk yarı gol atamazsak ya yeniliriz ya berabere kalırız Allah korusun zaten ilk yarı gol yersek ruhumuza fatiha.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 11:26
Alıntı yapılan yeşil

tolunayın oynattıgı oyunu hiç sevmiyorum,adam resmen anti-futbol oynatıyor,beraberlik için geliceklerdir sisokko varsa erkanla birlikte bi nebze kanatlardan oyunu açabiliriz ama yok galiba,yine top taşıyabilen lawalda yok işimiz baya zor

lawal hafta içi diyarbakır mucadelesinde cezasını tamamlamış oluyor
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 11:46
Malesef kırılma maçımız umarım kazanırız.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 11:54
Ertuğrul bu takimin basinda olduğu sürece artık maçları takip etmeyeceğim.

O Kadar soguttu ki takimdan yani artik yapacak başka birşey birakmadi

MAc sonucuda buyuk ihtimal yeniliriz
Galibiyet veya beraberlikte taraftar sayesinde olur eğer olursa

Bide hala şöyle olursa böyle olursa yenerizciler var
Siz hala takımın ne halde olduğunu gormuyorsunuz sanırım
Neyse polyyanna cciliga devam
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 12:03
tolunayın takımını yenebileceğimizi sanmıyorum.
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 12:20
Bu maçı da kazanamazsak............................
Es - Es
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 12:23
Tolunay'ın takımı maalesef aynı Başakşehir gibi deplasmanlarda 90 dakika defans yapıyor. Geçen sezondan iyi hatırlıyoruz. Gol atmamız çok ama çok zor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2014 saat 12:42
şu ara oynayabileceğimiz en kolay takım karabük, keşke rahat kazanabiliriz deseydim zor geçecek bir şekilde kazanmamız lazım duran top çalışmak şart
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır