eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Eskişehirspor - SAİ Erciyesspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 01:20
Alıntı yapılan ali_9292

80e kadar maçta üstünlük kuramamış olursak Nefer'den istifa sesleri yükselecektir,açıktan da karışık sesler çıkmaya başlayacaktır.Yani bizim için maç 80 dk.Erciyes dirençli bir ekip ama artık bahane yok mecbur yeneceğiz

Neferin istifa demeye hakkı yok,
Diger taraftarlarımız böyle tepki verirse şaşırmam
Ins bu maçı alacaz,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 02:05
Bu hafta bursa maçını canlı izleme fırsatım oldu kale arkasıda olsa acı fena değildi . Öncelikle defans hattı zayıf bir ekip boye ve anıl ile ayakta durmaya çalışıyorlar . Orta sahada 91 numaralı formayı giyen siyahi futbolcu çıkarken çok top kaybı yapıyor bizim için oynadığı takdirde veli nimet . Girdiğimiz 3 pozisyondan birini atarsak rahat alırız yükselişe geçeriz .
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 02:53
Kim olursa olsun bu savunmayla biz LİGİN EN KÖTÜ takımıyız.
Arkadaşım Sezgın,berkay,ergun cörekçi ya sadece mantıklı bakalım bu savunma hattıyla 2 ligde zor dayanırız atarlar illakı onunıcın  gol kesin yiyoruz birde gol atamama sorunu var bence MORİ ve Ömer fena değiller ama Lawalla mavlla olmuyor ara pasları gelmıyor.Golculere.
Kazanalım artık demir attık ligin dibine yeter artık çıkın oynayın diyecem ama gücümüz yetmıyor ki :( Her hafta sonu taraftaraımıza zehir yapan yonetım ve hoca gitsin bence  belkı ıyı nıyetlıler ama olmuyor kardeşim gidin lütfen bu takım sızın değil birileri illa gelir bundanda kotu ınanın olmaz yazıktır.
Belki karamsarlık gıbı gelebilir birilerine ama ben hıç baştan beri ısınamadım yonetıme  ve hocaya kımse kusuruma bakmasın.
eRTuğrul hoca  10 kişilik takımdan tek forvetle devam edıp 4 yıyorsa ben "hocalığından "şüphe duyarım  .(paranteze aldım forumda bazıları anlama zorluğu çektiği için)
Belki takım ılerıde az duzleebilir ama  bu dusuncelerimi değiştirmez bu hoca ve yonetım  bence  yanlış seçim belki uyuşmadı  hayırlısı.

27 maç 3 galıbıyet ...Yorumsuz...
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 06:02
biz futbolcularımıza güveniyoruz hepsi bu takımın bu günlerden uzaklaşması için çabaladığına inanıyoruz..bu takım canla başla oynayarak kayseri erciyessporu inşaallah yenecektir.biz buna inanıyoruz...zaman destek zamanı kardeşim şu zamanda eleştiriler yapıcı olmalı moral bozucu değil...tabiki takımını seviyorsan..
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 10:05
nefer bıraksın bu işleri işlerine geldiği gibi davranıyorlar. 2 sene önce olimpiyattaki orduspor maçında ersuna ve halil ünal yönetimine istifa diye bağırınca üzerimize yürüyüp dövmeye çalışanlar şimdi aynı durumda niye böyle bi tepki içerisindeler?? Amaçları ne yani?

ANTİ byzans!!...
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 11:28
Alıntı yapılan eseschicago

Ligin En Fazla Berabere kalan 2 takiminin maci nasil biter dersiniz?

Ben iyimserim.

Sana da tavsiye ederim Erkut abi.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 11:39
Takım şike gibi bir pisliğe bulaşmışken, borç 100 milyona çıkmışken başkan dediğimiz adam her defasında utanmadan taraftarın yüzüne yalanları sıralarken( Açığın üstünü kapatacaz, Esstore'da bebek bezinden dedenin bastonuna herşey olacak vs...) ayrıca takım bu kadar riskli bir durumda değilken takım etkilenmesin diye susanların(Ki ben de o dönem sezon ortasında tepki verilmesini doğru bulmuyordum.) Bu kadar kritik bir ortamda, alınacak her puanın önemli olduğu dönemde 90+5 te attığımız golle 1 puanla döndüğümüz Sivas deplasmanında takıma ve hocaya tepki vermesi gerçekten bana samimi gelmiyor. Bu durum bana birilerinin yönetime talip olduğu hissini uyandırıyor. İnşallah bu birileri düşündüğümüz insan! değildir...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 11:49
Alıntı yapılan esesliyasin26

Takım şike gibi bir pisliğe bulaşmışken, borç 100 milyona çıkmışken başkan dediğimiz adam her defasında utanmadan taraftarın yüzüne yalanları sıralarken( Açığın üstünü kapatacaz, Esstore'da bebek bezinden dedenin bastonuna herşey olacak vs...) ayrıca takım bu kadar riskli bir durumda değilken takım etkilenmesin diye susanların(Ki ben de o dönem sezon ortasında tepki verilmesini doğru bulmuyordum.) Bu kadar kritik bir ortamda, alınacak her puanın önemli olduğu dönemde 90+5 te attığımız golle 1 puanla döndüğümüz Sivas deplasmanında takıma ve hocaya tepki vermesi gerçekten bana samimi gelmiyor. Bu durum bana birilerinin yönetime talip olduğu hissini uyandırıyor. İnşallah bu birileri düşündüğümüz insan! değildir...

Tamamen katılıyorum...
Demek ki;
Takım yönetim ekonomik planlar vs. herşey yoluna, rayına giriyor ki;
Sivas gibi bir deplasmandan 90+5 te gelen puanı burnumuzdan getirdi birileri...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 11:51
dünkü toplantının mahiyeti nedir? basın toplantısı da ayrıca bugün 11.00 gibi olacatı gelişmeler ne alemde bilen varmı?
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2014 saat 12:10
Arkadaşlar Polyanacılık oynamak  gerceklerı gormemek sadece kendımızı kandırmamız demektır takım kalıtesı ortada ,yonetım ve hoca başarısı ortada neyı savunuyorsunuz hala?
 Herşey takımın başarısı ıle orantılıdır.Takım kotu durumda değil diyen arkadaşım puan cetvelıne baktın mı?2-3 hafta daha  kotu gıdersen bidaha ıstesende baş aşağı gıtme olasılığın çok yuksek.İnş çıkışa geçeriz ama bu kadro ıle zor bu takımda ergun teber varsa ve onun tıpınde 2-3 oyuncu düşersın abıcım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,086 saniyede hazırlanmıştır