eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TBL 2.Hafta Eskişehir Basket - P.Karşıyaka

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 17:59
Salon taraftarı değiliz bu bir gerçek.

Salonda sigara içenleri bile gördüm :)

3. Çeyrekte çıktım güzle bir heyecandı. İlk ve son kez gidişim olacağından eminim.
Eskişehir
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 19:03

ESKİŞEHİR BASKET-PINAR KARŞIYAKA MAÇININ ARDINDAN

Türkiye Basketbol Ligi’nin 2. haftasında kendi evinde Pınar Karşıyaka’yı konuk eden Eskişehir Basket, 62-91’lik skorla mağlup oldu.

- Türkiye Basketbol Ligi’nin 2. haftasında kendi evinde Pınar Karşıyaka’yı konuk eden Eskişehir Basket, 62-91’lik skorla mağlup oldu.

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleşen maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Eskişehir Basket Başantrenörü Alp Bayramoğlu, çok kötü bir maç ortaya koyduklarını belirtti. Takımı sahada tanıyamadığını kaydeden Bayramoğlu, şöyle devam etti:

“Çok kötü bir oyun ortaya koyduk. Maçın başından itibaren sonuna kadar her şey Karşıyaka’nın elindeydi. Bu bizim gerçek takımımız değil, olmaması da lazım. Açıkçası çok enteresan bir maç oynadık. İlk maçın heyecanı, seyirci, Eskişehir’e geldik hani burada çok daha iyi oynamak isterdik ama maalesef böyle kötü bir görüntü ortaya çıktı. Bunu kapatmak için sonuna kadar elimizden gelen her şeyi yapacağız. Karşıyaka’yı tebrik ediyoruz. Takımı ben de sahada tanıyamadım, birinci sorumluluğu olan da benim, bunu düzeltme görevi bende. Takım net olarak bu değil, bu görüntüyü verdiğimiz için herkesten özür diliyoruz.”

Eskişehir Basketli oyuncu James Metecan Birsen, kendi evlerinde seyircinin karşısına ilk kez çıktıklarını hatırlatarak, “Seyircimizin önünde ilk maçımızdı. Gerçekten çok iyi destek verdiler, onlara teşekkür ediyorum. Maç boyunca çok kötü oynadık. Bu kadar fark olmaması gerekiyordu. Daha çok çalışıp daha iyi olacağız. Zaten yeni bir takımız. Pınar Karşıyaka’yı da tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

ADVERTISEMENT

PINAR KARŞIYAKA CEPHESİ

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca ise, farklı ve net bir galibiyet aldıklarını, bu bakımdan tüm takımımı kutladığını ifade etti. Zor bir periyottan geçtiklerini dile getiren Sarıca, “Özellikle hafta içinde 50 dakika maç oynayarak geldik buraya. Elbette bu tempoya alışacağız ama son dönemde yorulduğumuz bir gerçek Eskişehir Basket takımı iyi bir takım, aslında elinden gelen mücadeleyi yapan bir takım. Onlara bundan sonrası için başarılar diliyorum. Bizim en önemli özeliğimiz, iki maçtır üzerimizde hücumda tutukluluk vardı. Bugün paylaşarak ve herkesten katkı alarak oynadık. Lig ilerliyor. Amacımız bütün maçları arka arkaya seri şekilde kazanıp, ligin en sonunda da avantajlı bir pozisyonda Play-Off’a girmek” diye konuştu.

Pınar Karşıyakalı oyuncu Yunus Emre Sonsırma ise şunları kaydetti:

“Burada çok iyi bir taraftar vardı. Eskişehir’in ilk maçı ve bu kadar olacağını beklemiyordum. Maça çok iyi başladık. Çok sert oynadık, çok iyi müdafaa yaptık. Eskieşhir iyi bir takım aslında ama bu sertlikle onları kırmayı başardık. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyor, Eskişehir’e de başarılar diliyorum.”

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 19:07
Defans evlere şenlik takım çok kötü oynadı belliydi zaten karşıyakanın yeneceği
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 19:47
karşıyakanın yenmesi çok normal ligin gerçekten en iyi ekiplerinden zamanla herşey oturur. takım iç saha maçlarında daha iyi sonuçlar alır kanısındayım maçlar özellikle pazar olursa daha kolay gidebiliriz. nasıl olsa passa kart bizi statlardan kopardı bari salonlara gidelim
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 20:23
Karşıyaka iyi takım tamam ama kupa maçlarında da gördük ligin ilk 2 maçında da her maç 80'den fazla sayı yersen maç kazanamazsın . Savunma ve ribaundlar sıkıntılı , yerli oyuncularda vasat . İnşallah kümede kalmayı başarabiliriz . Özellikle içerde dişimize göre takımları kesin yenmek lazım . Ligin kalitesi çok yükeldi belkide şu an Avrupa'nın en zorlu ligi diyebiliriz değerini bilmek lazım .
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 20:55
80 sayı yemek düşmek demek
ancak 2 maçla değerlendiremeyiz
Ancak şu da var ki bu ortalama kötü
hele ki 100 sayı ortalama atmıyorsan
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 21:16
Bugün bir kez daha anladım şu besyo ulaşım da tam fiyasko yeminle gitmek ayrı bir dert dönmek ayrı bir dert onca insan var 1 tane otobüs geliyor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 21:21
bu takim bu kadroyla zor tutunur ligte
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 21:35
arkadaşlar bu takımı önceden takip edenler bilir 3 yıldır 8 galibiyetle ligde kalıyor kıl payı. yani bu ligde 30 maçtan 8 galibiyet 22 mağlubiyet ligde kalmayı sağlar. bu takım bu ligin tecrübeli takımlarından hoca yıllardır bu takımda muhtemelen ligde kalır. zaten tofaş deplasmanından ve karşıyakaya karşı kimse galibiyet beklemiyordu. haftaya galatasaray maçını da kaybedecektir. bu takım konyayı uşağı ibbyi telekomu tofaşı vb bir çok orta ve alt sıra takımını evinde yenebilir fakat taraftar desteğini alacağını sanmıyorum
Yukarı
fthtrn Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
  Alıntı fthtrn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2014 saat 22:12
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Bugün bir kez daha anladım şu besyo ulaşım da tam fiyasko yeminle gitmek ayrı bir dert dönmek ayrı bir dert onca insan var 1 tane otobüs geliyor

Sevgili Onur Eskişehir'in gelecekteki derdi ulaşım, bazı arkadaşlar şimdi de öyle demesin. Şuan güzel günler...
000001
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır