eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 4.Hafta Beşiktaş 1 - 1 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 33>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 16:51
Söylenecek söz yok, Anadoluyu hep görmezden geldiler ve sonra neden türk futbolu böyle
Daha da türk futbolundan bir başarı beklemeyin
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:05

Doğacak çoçuklarınıza kendi şehrinizin takımlarını tutturmadığınız sürece bu düzen böyle gidecektir.Eyy eskişehirdeki  baba adayları bu konuda çok titiz olun her doğan çoçuğa ES-ES sevgisini doğuştan aşılayın , aşılayın ki bu kale sapasağlam dimdik ayakta dursun . Maça gelince allah milyonlarca kez belanızı versin orta hakem ve yan hakem ikinizde koyu beceke lisiniz ama bu kadarıda fazla , ligtv tff topunuzun . . ........ tez zamanda yok olun iflas edin canınız cehenneme .

ANTİ__BİZANS
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:21
Sayın renktaşlarım,yediğimiz golde benim bir sorum olacak;pas atıldığında hürriyet kalecinin gerisinde bu durmda son oyuncu boffin mi hürriyet mi? ofsaytı hangi futbolcumuzu baz alarak karar vermek gerekir.

Bana göre Boffine göre,yanlışta biliyor olabilirim ama kaleci önde ve gerisinde kaleci yerine geçen futbolcu varsa kaleci son adam olur
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:26
tamamen öyle
yediğimiz gol ofsayt
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:27
Alıntı yapılan bravemurat26

Sayın renktaşlarım,yediğimiz golde benim bir sorum olacak;pas atıldığında hürriyet kalecinin gerisinde bu durmda son oyuncu boffin mi hürriyet mi? ofsaytı hangi futbolcumuzu baz alarak karar vermek gerekir.

Bana göre Boffine göre,yanlışta biliyor olabilirim ama kaleci önde ve gerisinde kaleci yerine geçen futbolcu varsa kaleci son adam olur

Ofsayt pozisyonlarında sondan ikinci adam kaleci dahi olsa ofsayt çizgisi ona göre baz alınır. Yani dediğiniz doğru. Boffin sondan ikinci adam olduğu için ofsayt çizgisi Boffin'e göre baz alınır.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:30
yediğimiz golde erkanın iişgüzarlığı olmasa maçı rahat almıştık.erkan gibi bir tecrübenin ağar zeminde altıpas ta ne işi olurda topla oynar anlamıyorum .gir dibine ata taca kornere  2 haftadır kaptırdığı toplar golle sonuçlanıyor.yapacak birşey yok.hlal olsunki bu saha demeye bin şahit gereken yerde 90 dk.mücadele ettiler ayakta kaldılar.
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:39
Alıntı yapılan havuç ali

Ofsayt pozisyonlarında sondan ikinci adam kaleci dahi olsa ofsayt çizgisi ona göre baz alınır. Yani dediğiniz doğru. Boffin sondan ikinci adam olduğu için ofsayt çizgisi Boffin'e göre baz alınır.

Sayın alican bunu sormamdaki kasıt hiçbir tv programında bu konu ele alınmadı,o çok bilmiş yorumcular bile görmezden geldiler.Ofsayt çizgisi boffine göre baz alınmış olsaydı 10 cm ofsaytı hakem göremez diyemezlerdi,olcayın kabak gibi ofsaytta olduğunu görürlerdi.
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:43
Yukarı
eatezel Liste gör
Yazar

Emir Ahmet TEZEL
Yer: Mahmudiye
  Alıntı eatezel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 17:50

Ofsayt kuralı kale çizgisine enaz iki rakip oyuncudan daha uzakta olmalı diyor. O pozisyonda son iki oyuncumuz boffin ve hürriyet. Hangisinin önde olduğu farketmez. Kaleci önde olursa kalecinin durduğu yer dikkate alınır. Kaleci çok ilerde olup onun gerisinde iki oyuncumuz da olabilirdi. O zamanda o iki oyuncumuz dikkate alınırdı.

Pozisyonda tam secilmiyor âmâ bana göre boffin kaleye daha uzaktı. Lig tv de hürriyeti baz aldılar, bence yanlıştı.
Yukarı
eseslilevent Liste gör
Yeni Yazar

Levent
Yer: ANKARA
  Alıntı eseslilevent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2014 saat 18:09
Doğacak çoçuklarınıza kendi şehrinizin takımlarını tutturmadığınız sürece bu düzen böyle gidecektir.Eyy eskişehirdeki baba adayları bu konuda çok titiz olun her doğan çoçuğa ES-ES sevgisini doğuştan aşılayın , aşılayın ki bu kale sapasağlam dimdik ayakta dursun .

imzamı atarım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 33>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır