eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine Alalım Destek Olalım 2014-2015

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 10:46
kaç pasolig satılmış acaba bilen var mı
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 11:34
3 gündür gişelere gidiyorum kartuş olmadığı için alamıyorum. 3 gündür siz düşünün kaç kişi geri dönmüştür. Millet zaten zar zor alıyor, alanlarına böylece kaçırmayın. Yönetimin bundan haberi var mı acaba ?
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 11:41
Bu sene en büyük eksikliğimiz taraftar olacak malesef.İçeride bizi yenilmez yapan yarattığımız destek ortamıydı,artık öyle bir ortam çok zor.Bu paso muhabbetine takımın performansı kötü etkilenecek apaçık ortada.Ben aldım kartımı ne kadar doğru bulmasam da pasoligi.Takımın bize ihtiyacı var diye düşünüyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 12:51
kombine sayısı belki 2000'i bulmuştur. asıl ilginç olan bazı taraftar grupları kombine alınması çağrısı yaptıkları halde, kombine satışlarının düşük olması. bu da bence şunu gösteriyor. bu taraftar grupları güçlü değil.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 13:43
modlara sesleniyorum e bilet ve passo lige hayır başlığındada yazdım.2 zıt başlığıda kapatın taraftar bölünüyor.saçma sapan bir şey çıkıyor ortaya .gülünç duruma düşüyoruz.bir taraf kombine alalım derken diğer taraf almayalım diye uğraşıyor.
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 14:30
Alıntı yapılan Dobra

Alıntı yapılan oldcity65

Benim kombine kartla ilgili araştırma yapmama gerek yok da senin neyin nasıl anlatılacağını araştırmana gerek var.

Sonuç şu ki ukelalık yapıyorsun ne konuyla ilgin var ne de konuyla ilgili bir düşüncen bu konuda yorumun olsaydı kelimeyle uğraşmayı bırakır konu hakkında fikir beyan eder bizde senin fikirlerinle aydınlanırdık!!!

Ukalalık, saygısızlık senin ihtisas alanın. "Yanlış yazmışım,hata yapmışım" diyeceğin yerde lafı uzatarak saçmalamayı tercih ediyorsun.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak böyle birşey işte.
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 14:54
Alıntı yapılan oldcity65

Alıntı yapılan Dobra

Alıntı yapılan oldcity65

Benim kombine kartla ilgili araştırma yapmama gerek yok da senin neyin nasıl anlatılacağını araştırmana gerek var.

Sonuç şu ki ukelalık yapıyorsun ne konuyla ilgin var ne de konuyla ilgili bir düşüncen bu konuda yorumun olsaydı kelimeyle uğraşmayı bırakır konu hakkında fikir beyan eder bizde senin fikirlerinle aydınlanırdık!!!
Ukalalık, saygısızlık senin ihtisas alanın. "Yanlış yazmışım,hata yapmışım" diyeceğin yerde lafı uzatarak saçmalamayı tercih ediyorsun.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak böyle birşey işte.

Bir güzide takımın iki değerli taraftarı ve pasoligin onları düşürdüğü anlamsız çekişme ve didişme.

El sıkışın bitirin sizlere yakışmıyor.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 15:14
Mesele pasolig meselesi değil. Ben de almadım zaten almayı da düşünmüyorum. Mesele yaptığı hatayı kabul etmek yerine karşısındakini ukalalıkla suçlama meselesi.
Yukarı
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 16:59
Alıntı yapılan oldcity65

Mesele pasolig meselesi değil. Ben de almadım zaten almayı da düşünmüyorum. Mesele yaptığı hatayı kabul etmek yerine karşısındakini ukalalıkla suçlama meselesi.

Orada neden bahsedildiğini bile bile kombine kelimesine takılıp (tekrar yazıyorum) "ukelalık" yapıp konuyu sulandıran sensin bir de bana hata yapmışsın diyorsun iyi incele herkesin ihtisas alanlarını, yazılanları konuyu, anlatılmak isteneni ve senin anladığını!! Forum üyeleri kusura bakmayın bu konu burada benim için kapanmıştır nokta.
ES ES
Yukarı
oldcity65 Liste gör
Yazar

koray
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2014 saat 17:24
Daha anlatmak istediğini anlatabilecek kadar dil gelişimi sağlayamamış, bir hata yaptım yada yanlış anlaşıldım diyecek kadar da karakter gelişimi sağlayamamış, atarken bile destekli atamayan üzerine insanları saygısızlıkla suçlayan "saygı" ve "terbiye" yoksunu bir insana yeterince cevap verdiğimi düşünüyorum. Anlama yetisi olan forum üyeleri ne demek istediğimi zaten anladı sen de onlardan yardım alırsın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır