eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rogelio Funes Mori

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
Online Durum: Offline
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2014 saat 11:05
Bu adam jorquera ile harikka ikili olurlardı.
ESES HOLIGANS
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 02:04
ciddi derecede fazladan pozisyona sokuyor takımı . defans arkasına iyi sarkıyor.yüzünü kaleye çabuk dönüyor. bir de bire birde adam eksiltebilse çok iyi olacak.
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 07:21
Alıntı yapılan tufaneses26

Her maç aynı şeyi düşünüp ahh diyorum. Mori tartışmasız takımın en profosyenel forveti.
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 09:19
birkere çabası yeter..hiç biri zahmet edip vücudunu yormuyor..mori maçta her yerde ..doğru dürüst pas atan da olmayınca mori de etkisiz eleman gözüküyor maalesef
Mustafa Kemal'in yolunda Esesli bir medya emekçisi...
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 10:44
Alıntı yapılan AlargA

Her maç aynı şeyi düşünüp ahh diyorum. Mori tartışmasız takımın en profosyenel forveti.

Bize üst düzey bir katkı sağlayamasa da, ben de Jorquera'nın bize bu sezon (Mori'nin etkinliğini artırmak yoluyla) faydalı olabileceğini düşünüyordum. Satın alma opsiyonu pahalı geldiği için mi, yoksa hoca istemediği için mi geri döndüğü konusunda net bir bilgim yok.

Bu mesaj üzerine merak edip, inceledim. Takımı Parma SerieA'da 10 hafta sonunda 6 puanla düşme potasında. 5'i ilk 11 olmak üzere 6 maçta toplam 377 dakika oynamış. Golü yok, gol pası konusunda bilgi verilmemiş.

http://www.mackolik.com/Futbolcu/90983/Cristobal-Jorquera
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 11:57
Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan AlargA

Bize üst düzey bir katkı sağlayamasa da, ben de Jorquera'nın bize bu sezon (Mori'nin etkinliğini artırmak yoluyla) faydalı olabileceğini düşünüyordum. Satın alma opsiyonu pahalı geldiği için mi, yoksa hoca istemediği için mi geri döndüğü konusunda net bir bilgim yok.

Bu mesaj üzerine merak edip, inceledim. Takımı Parma SerieA'da 10 hafta sonunda 6 puanla düşme potasında. 5'i ilk 11 olmak üzere 6 maçta toplam 377 dakika oynamış. Golü yok, gol pası konusunda bilgi verilmemiş.

Yanlış hatırlamıyorsam Milan ile oynadıkları maçta 3 asist yapmıştı.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 14:26
Sezon başı hazırlık maçları bitti... Kupa ön eleme maçları da bitti...Devre arası hazırlık maçları başlasa da Mori'nin gollerini tekrar izlemeye başlasak...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 15:32
Alıntı yapılan scetintas

Sezon başı hazırlık maçları bitti... Kupa ön eleme maçları da bitti...Devre arası hazırlık maçları başlasa da Mori'nin gollerini tekrar izlemeye başlasak...Smile
Balıkesir maçını izlemediniz heralde?
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 15:34
Alıntı yapılan scetintas

adam daha geçen maç gol attı.yanlış yere sitem ediyorsunuz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2014 saat 15:36
Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan AlargA

Yanlış hatırlamıyorsam Milan ile oynadıkları maçta 3 asist yapmıştı.

Mori ilk geldiği gün söylemiştim bunu arkadaşlara    İkiside ispanyolca konuşuyor ikiside güney amerika kökenli.. Kesinlikle süper ikili olurlardı..

Parma'da iyi performans gösterdi fakat 2 hafta önce sakatlandı..

Milan ve Chievo karşılaşmasındaki performansını buradan izleyebilirsiniz Milan vs Jorquera

Chievo vs Jorquera
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır