eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dobra Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Sezer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Dobra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 13:26
Alıntı yapılan eaytures

Alıntı yapılan Dobra

Passolig'e sadece para için kar için karşı çıkılmıyor ama işin o yönü tabiki de iğrenç, Seçim öncesi Atv'yi çalık grubuna zorla aldıran Rte (Seçim Kampanyasında Kullanmak için) Çalık grubu bu işten zarar edince özür dileme amacıyla bu passolig denen zımbırtıyı hizmetlerine sundu. Ne ihale yapıldı ne daha önce ayrıntılar açıklandı. Biz ne duyduk ? Passolig diye bir şey var şartları şunlar şunlar, passoligi olmayan maça giremeyecek. Bu işin evveliyatını duyan nasıl oldu nasıl bitti bilen var mı ? Olamaz çünkü bu iş tam bir oldu bittidir.Gelelim işin öbür boyutuna, bir taşla iki kuş vurmayı düşünen iktidar sahipleri ulen ben hem bu işin çalık grubuyla rantını yerim hemde tribünlere kan kustururum amacıyla passoligi daha da çok sevdi ve destekledi. Çünkü tribünlerde çıkan muhalif sesler toplumsal olaylara tepkiler birirlerinin çok canını sıkıyordu bir Atatürk tezahüratı bile bunları çıldırtıyordu.Bu sebeple ben bu passolig ile sizi teker teker fişlerim, 550 tane kamerayla izlerim ananızı bellerim kuralları açıklandı ve bu tribünleri kavgadan döğüşten korumak için yapıldığı söylendi tabiki bu neydi KOCAMAN BİR YALAN. Çünkü tribünde 3-5 zibidinin çıkardığı olayların önlenmesi için kimse milyonlarca dolarlık yatırım yapmaz ki zaten medya bu olaylardan besleniyor ve bu tarz olaylarla çok güzel gündem değiştirilip bir sürü şey unutturuluyor taraftarlar birbirlerine düşürülüyor.Şimdi bize diyorlar ki arkadaş son koyunsun sen taraftarsın senin kafan zaten çalışmaz ben seni nereye sürersem sen oraya gidersin o yüzden karşı çıkmayacaksın adam olacaksın. Ben tribünleri tiyatro sahnesine çevireceğim ben ne dersem onu yapacaksın yapmazsan kafanı keserim.Ve forumda bazı arkadaşlarında yazdığı gibi bu işi körüklemek için sürekli insanların takım sevgisini körükledi ve körüklüyor. Takıma destek olmak için almak lazım, biz olmazsak takım ne yapar ? Hiçbirşey olmaz arkadaşlar, futbol oyunu taraftar ile oynanır biz onlara değil onlar bize muhtaçlar çünkü bu sektörün tek gelir kaynağı taraftardır 2 hafta tribünler yarı yarıya boş olsun bakın ondan sonra ne oluyor nasıl köpek gibi geri adım atıyorlar.Sonuç olarak takım sevgisi v.s. gibi ajitasyonlara gelmeyin. Takıma çok destek vermek istiyorsak kulüp açıklar bağış banka hesabını gider oraya kombine paramızı oraya yatırırız. Biz ne kadar güçlüysek onlar o kadar güçsüz olacaklardır. Taraftar ne kadar sağlam durursa o kadar dik duracaktır. Biz herşeye evet dersek 3 gün sonra daha da acımasız uygulamalar işleme koyulacaktır..Passolig kalkmadan taraftara uygulanan işkence rant zulüm bitmeden 25 yıldır her sene aldığım kombineyi almıyorum elimden geldiğince kimseyede aldırtmıyorum.Bir sözde yönetime, Birazda taraftarın yanında olun çıkın taraftara bu yapılmaz bu uygulamayı tekrar gözden geçirelim hatta kaldıralım deyin ama demezsiniz diyemezsiniz çünkü sizde çarkın bir dişlisisiniz.< id="asdasdfdhggfhjhlfd4" ="//asrv-a.akamaihd.net/sd/1018/1005.js">

saçma ve önyargılı bir yazı.tamamamen siyasete dayalı düşüncelerle yazılmış yazı.hatta ilk 4 satırını okudum gereksiz.

Gereksiz, Neresi Gereksiz ? Hangi yazdığım yanlış ya da onun yerine ne olmalı ?

Gerçekler senin gereksiz demenle gereksiz olmuyor keşke öyle olsa da herşeye gereksiz deyip gereksiz hale getirebilsek. Gereksiz ve yanlış gördüğün yerleri yazacaksın varsa fikrin eleştireceksin biz de senin yazacağın gerekli cümlelerinden bir çok şey öğreneceğiz.!
< id="asdasdfdhggfhjhlfd4" ="//asrv-a.akamaihd.net/sd/1018/1005.js">
ES ES
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 13:35
Kombine almamak için her sene bahaneler üretenlerin (Halil , Şike vb.)imdadına bu sene passolig yetişti.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 13:37
Eyvah kombinelerde indirime gidildi şimdi yönetime nasıl ..ok atıcaz ?
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 13:40
Alıntı yapılan Dobra

Alıntı yapılan EnviEn

Herkes kendine göre doğru olanı söylüyor. O yüzden alanlar enayidir almayanlar esesli değildir demeyelim.
Passolig alırsan aktif bank cafede/evde izlersen lig tv zengin olacak.

Madem protesto, ayarların tribün grupları bursa eses antep karabük kim varsa aynı gün yürüyelim kendi şehrimizde bakalım ses getiriyo mu, getirmiyo mu? Toplansın tribün liderleri hep beraber federasyona çıksınlar çekincelerini anlatsınlar.. Protesto, tepki böyle olur. Hadi ayarlayın ilk gelecek kişi benim.

Zaten çoğunluk kişi yine alacak bu kartı. Hiç foruma bakıp büyük tepki var vs demeyin. Foruma bakarsak her maç Necatiyi maçta döveriz diyordum maça bi gidiyorum Necati buraya yumruk havaya.

Lig tv ile passolig aynı şey değil. Lig tv yayıncılık yapıyor ve bu bir ihtisas alanıdır herkes yapamaz ama Lig tv de bu işi tabiki babasının hayrına yapmıyor Lig Tv de dolap dönmüyormu tabiki dönüyor. Endüstriyel futbolda bu zaten, sömüren ve sömürülen öğelerin olması.  Passolig'in amacı ise hem yandaşlık yapıp insan fişlemek hemde deve yüküyle para götürmek. Bugün passolig'in stadlarda uygulayacağı düzeni sadece passolig mi sağlayabilir ? Bunu kulüpler sağlayamaz mı ? Kulüpler maçları Lig Tv gibi yayınlayamazlar ama Passolig'in yaptığının kat ve kat daha fazlasını daha güzel bir şekilde stadlarında yaparlar..< id="asdasdfdhggfhjhlfd4" ="//asrv-a.akamaihd.net/sd/1018/1005.js">

Tama işte abi protesto edelim diyorum ben de. Daha önceki yazılarımda da belirttim bu işte rant var. Ben de karşıyım ama bunun protesto yolu almıyorum deyip işin içinden sıyrılmak değil.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 13:43
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan karander

ya arkadaşım senin okumanda sorun var galiba..ben stadda siyaset protesto mu yapalım diyorum..zaten yapılmıyor stadda ozaman neden insanlar fişlenmek den korkuyor ve denen bu bahaneyle passolige hayır diyor..bahaneniz fişlenmek değilmi bende diyorum ki sizi fişletecek zaten bi durum yok ozaman neden bu bahaneyle passoya hayır deniliyor madem bu bahaneyi söylemeyin..söyleyenler sizlersiniz sonra da üste çıkanda sizler..önce siz ne istediğinizi bi kararlaştırın da sonra yazın bence..sonr aböyle saçma sapan yorum yzarsınız benim yazılarıma..çok komik

Diyorsun güzel abim de şu yorum senin mi değil mi?

Alıntı yapılan karander

olimpiyata çok gittim bjk maçlarına sırf direnişe destek olayım diye ve çarşı için gittim..eskşehirde kaç maçda aleyhte tezahğrat yapıldı acaba..yapılmadı..

Ben okumamda sorun var mı yok mu bilmiyorum, bunu okudum, onu yazdım. Fakat sen bi anlatmanı gözden geçir istersen, anlatacağın, savunduğun şeyi çok net bir şekilde anlatamıyorsun, konuyu dallandırıyorsun, budaklandırıyorsun, içine su katıp kaynatıyorsun, üstüne tuz sepeliyorsun sonra da bana siz ne istediğinizi kararlaştırın diyorsun, bence sen ne anlatmak istediğine bir karar ver. Sen eğer bunu söylersen ben sana o cevabı yazarım.

Ha bir de söyleyenlerde sizlersiniz üste çıkanlarda diyorsun ya, ben Passolig hakkında bir şey konuşmadım, söylemedim. Bu kanıya nereden vardığını sormak isterim, cevaplayamazsan da neden iftira attığını sormak isterim.

yaw arkadaşım ben eskişehir için siyasi mi konuştun be kardeşim neden hala saçma sapan yorumlar yapıyorsun insanı sinirlendiriyorsunuz..eskişehir stadında siyaset yaptım yada yapalım yada protesto edelim diye bişey dedim mi kardeşim..sizler passolig için bahane üretiorsunuz neymiş fişlenmekmiş yada bir sürü bahane bende dedim ki zaten stadda siyasi bi girişiminiz yok zaten protestonuz yok zaten fişlenecek bi dürümunuz yak masdem neden passoya fişleneceğiz diye karşısınız..yahu bi sdam akıllı okuyun da yorum yazın be kardeşim..sürekli bahane üretiuorsunuz bizde bunun gereksiz olduğunu söylüyoruz hala nedir zeytinyağı gibi üste çıkma çabalarınız
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 14:22
Alıntı yapılan radres26

Pazarcı grubunun derdi paraymış o zaman öylemi ? Suat abi

Dertleri nedir bilemem ama 3 kulüp takımı kulüp paylarından feragat ettiklerini açıkladılar...Acaba dedim bu da satışların artmasında bir neden olabilir mi..? Belki de en son günkü satışlara kadar bekleyip toplamdaki geneli görmek lazım...Tepki nasıl şu an için konuşmak bana göre erken...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 15:26
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan karander

ya arkadaşım senin okumanda sorun var galiba..ben stadda siyaset protesto mu yapalım diyorum..zaten yapılmıyor stadda ozaman neden insanlar fişlenmek den korkuyor ve denen bu bahaneyle passolige hayır diyor..bahaneniz fişlenmek değilmi bende diyorum ki sizi fişletecek zaten bi durum yok ozaman neden bu bahaneyle passoya hayır deniliyor madem bu bahaneyi söylemeyin..söyleyenler sizlersiniz sonra da üste çıkanda sizler..önce siz ne istediğinizi bi kararlaştırın da sonra yazın bence..sonr aböyle saçma sapan yorum yzarsınız benim yazılarıma..çok komik

Alıntı yapılan karander

olimpiyata çok gittim bjk maçlarına sırf direnişe destek olayım diye ve çarşı için gittim..eskşehirde kaç maçda aleyhte tezahğrat yapıldı acaba..yapılmadı..

Ben okumamda sorun var mı yok mu bilmiyorum, bunu okudum, onu yazdım. Fakat sen bi anlatmanı gözden geçir istersen, anlatacağın, savunduğun şeyi çok net bir şekilde anlatamıyorsun, konuyu dallandırıyorsun, budaklandırıyorsun, içine su katıp kaynatıyorsun, üstüne tuz sepeliyorsun sonra da bana siz ne istediğinizi kararlaştırın diyorsun, bence sen ne anlatmak istediğine bir karar ver. Sen eğer bunu söylersen ben sana o cevabı yazarım.

Ha bir de söyleyenlerde sizlersiniz üste çıkanlarda diyorsun ya, ben Passolig hakkında bir şey konuşmadım, söylemedim. Bu kanıya nereden vardığını sormak isterim, cevaplayamazsan da neden iftira attığını sormak isterim.

yaw arkadaşım ben eskişehir için siyasi mi konuştun be kardeşim neden hala saçma sapan yorumlar yapıyorsun insanı sinirlendiriyorsunuz..eskişehir stadında siyaset yaptım yada yapalım yada protesto edelim diye bişey dedim mi kardeşim..sizler passolig için bahane üretiorsunuz neymiş fişlenmekmiş yada bir sürü bahane bende dedim ki zaten stadda siyasi bi girişiminiz yok zaten protestonuz yok zaten fişlenecek bi dürümunuz yak masdem neden passoya fişleneceğiz diye karşısınız..yahu bi sdam akıllı okuyun da yorum yazın be kardeşim..sürekli bahane üretiuorsunuz bizde bunun gereksiz olduğunu söylüyoruz hala nedir zeytinyağı gibi üste çıkma çabalarınız

Pes ya Passolig yahut kombinelerle alakalı bu sene tek bir fikir beyan etmememe rağmen, ağzımdan fişlenmeyi bırak fiş sözcüğü bile çıkmamasına rağmen bahane ürettiğimi düşünüyorsun ya ağabey valla helal olsun..

Kusura bakma ağabey ben seni yanlış anlamışım.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 15:36
Bizim lig öyle bir hale geldi ki 3 ist. takımı hariç maç hasılatı ve kombinelerden kar eden kulüp yok gibi..

Yeni stada geçtiğimizde de fazla değişen bir şey olacağını düşünmüyorum..

20 bin kombine satsak, ortalama 150 lira'dan 3 milyon lira yapar

geri kalan 14 bin önemli maçlar hariç zor yakalarız zaten ortalama 15 lira bilet desek 3 milyon gibi bir rakam'da oradan gelir, 6 milyon yapar..İstanbul kulüplerinin 3 maçta yaptığı hasılatı sezon boyunca yaparız..
Bizim gibi kulüplerin ana geliri lige katılım, sıralama ve galibiyet primi bunu da en yükseğe çıkarmanın yolu taraftar desteğinden geçiyor..

Ben her zaman bilet fiyatlarının 20'den aşağı olmasını zararlı buluyorum nedeni de ne kadar aşağıya çekersen daha sonraki talep ve beklenti daha aşağıda olmasıdır ama İst. kulüpleriyle de yarışmak istiyorsak bunun gözden geçirilmesi gerekiyor.. O stat boş olacağına iyi bir destekle içerideki 17 maçın 13'ünü kazansak zaten 13 milyon gelir yapar.. Başarı geldikçe'de beklentiler ve talep de doğru orantıda artar, zamanla hasılatları daha iyi yakalar kulüp diye düşünüyorum..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 15:42
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan karander

Pes ya Passolig yahut kombinelerle alakalı bu sene tek bir fikir beyan etmememe rağmen, ağzımdan fişlenmeyi bırak fiş sözcüğü bile çıkmamasına rağmen bahane ürettiğimi düşünüyorsun ya ağabey valla helal olsun..

Kusura bakma ağabey ben seni yanlış anlamışım.

kardeş sen sorunlumusun yoksa benle dalga mı geçiyorsun..yazdıklarımda sana hitaben de bişey yok kendimle alakalı siyaset yapma isteğimde yok..anlamak istemiyorsan anlatayım bir daha..passolig denilen halta bahanelerden biri fişlnmek deniliyor bende diyorum ki zaten stadda siyasi bi durum yok ozaman fişlenmek gibi bi bahane de gereksiz ..anladın mı şimdi..
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 15:45
dobra isimli kulanıcı abicim. Ne kadar gerginsin.Burda amaç kavga edip stres atmak değil fikir alışverişi yapmak.Ben fikrimi söyledim seninkinede saygı duyarım. Ama sen biraz sakin ol ben 26 yaşındayım benden 2 kat fazla yaş büyüksün.Mutlaka benden daha çok şey biliyorsun uslup olarakda benden daha iyi olabilrsin.Sakin. Burda hepimiz eses için birşeyler okuyoruz hepimiz onun zarar görmemesi için uğraşıyoruz.Takıma zarar gelmicekse eyvallah almayalım etmeyelim.
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,102 saniyede hazırlanmıştır