eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Online Durum: Offline
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 22:22
Pardon Kasım abi yaş olayını başlatan buymuş Eskisehirspor48   , ben onca mesaja cevap verirken birden sendin sandım kusura bakma o konuda...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 22:33
Alıntı yapılan ESES_hell26

Bu passoligi kim bulduysa alnından öpmek lazım,adamlar resmen turnayı gözünden vurmuşlar.bakmışlar bizim millet neye tapıyor,futbola.hmm burdan iyi iş çıkarabiliriz demişler.nasılsa alacaklar,bunlar futbolu çok sever,aman kulüp zarar görmesin der alırlar diye düşünmüşler harbiden de öyle.baksana herkes en büyük ESESli kesilmiş,kart almayanlar ESESe çelme takmak isteyenler olmuş.

Bu kadar insan ESESi çok seviyordu da madem tribünde neden halil kulübün ağzına ederken protesto olmuyordu merak ettim doğrusu.Hele bir beşiktaş maçı vardı önceki sezon,protesto olacaktı,her yerde yazılar falan,ne oldu koca bir hiç.takım yenildi bir de herkes tıpış tıpış çıktı gitti.o zaman nerdeydi bu büyük ESESliler ? Bir de bazı insanlar var herkesi kendisi gibi zannediyor,önceden de söyledim çok şükür dönek de değilim tutarsız da.

orduspırla istanbulda olimpiyatta oynadığımız maçı hatırlarmısın..sezonun daha 3 yada 4.maçı..maç da 2-0 geriye düştükten sonra yönetim istifa diye bağrınırken eli sopalı h.ü. taraftarı insanlardan dayak yiyorduk..sen de gelip bsğırdın mı peki bizimle beraber ogün halil istifa diye..yada sen geldinmi o maça peki..düşün daha sezon başıydı..
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 22:38
Valla onu bunu bırakalım da yediğimiz cezalara bakalım
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 22:52
Dunyanin butun me$hurlari bununla stada giriyor. ingiltere krali, rahmetli ba$kan kenedi, tacsiz kral pele, bakkenbauer, kaleci mayer, nadya komanaçi, bricit bardo, . hepsi güvenliklerine bu pasolige borcludur.Mücizevi kart bu ay taşı gibi mubarek yanında taşı sinirini alsın, şiddetini bastırsın ohhh .. üçer beşer alacağım bu pasolig anti depresan ..bunlar çarşamba pazarına düşer yakında az beklemek lazım..
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 22:56
ya tamam her maça gelemeyen senede sınırlı sayıda maç izleyenler için anlarım passolig almazlar ama kombine sahipleri neredeyse her maça geliyorlar fiyat da gayet iyi ayrıca yandaşlara para kazandırmam diyorsunuz o yandaşlara emin olun başka yollarla daha çok para kazandırıyorsunuz hem o passolig parasının bir kısmı da klube gidiyor. KOMBİNEMİ ALIYORUM ESKİŞEHİRSPOR'U BU ZOR SENESİNDE YALNIZ BIRAKMIYORUM!!!!
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 23:06
Heleki şu cezadan kurtulup UEFA maçına çıkalım bakın nasıl tıpış tıpış gelecekler
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 23:15
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Heleki şu cezadan kurtulup UEFA maçına çıkalım bakın nasıl tıpış tıpış gelecekler

Federasyon başkanı Tüpçü formumuza teşrif etmiş hoş gelmiş
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 23:17
Alıntı yapılan ProblemES?

Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Federasyon başkanı Tüpçü formumuza teşrif etmiş hoş gelmiş

Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 01:24
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan eseslibo

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan eseslibo

..Oda bizim başkanın yaptığı anlaşmalardan kaynaklanan bi durum..

bizim başkan yazmışsın...herşeyi özteliyor bu durumun..yani h.ü....adını bile yazmak istemediğim sahtekar...biz de kimlerle muhattabmışız..

Hahahaha 37 yaşındaki adamsın abi yaptığın hareketlere bak..

Biz Halil Ünal istifa diyip 9 kişi bağırırken hiç biriniz yoktunuz? Klavyeden insanları yargılamak en kolayı ama neden geliceksiniz demi? Gece 3 de Ümit Karan evine pankartını yaparken niye gelmediniz? Aaa tabi klavye var ne gerek var fırçalara..

sana mı sorucam arkadaşım yaptığım hareketleri..sen mı karar veriyorsun buna..illa senden yana mı olmalıyım..yoksa komik mi oluyorum..eminim sen gece elinde pankartlarla bilmem ne yapmışsındır gece vakti..zaten burdaki herkes sıkıştığı zaman yada kendisine muhalif bi durumda ya gece ümit karani kovalıyor yada halil ünalı evinden ediyor..herkes bişeyler bikahramanlıklar yapmış..at yalanı seveyim inananı..nasılsa kimse anlamaz dimi...

Yav abicim beni bilen bilir zaten niye yalan atayım. Bana bi hareket sormak zorunda olmamak istiyosan benim hakkımda hüküm vermiceksin.. Bu kadar basit. Bana halil ünalcıya bak dersen bende tabiki karışıcam yazdıklarına, mantıklı olanıda budur zaten..
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2014 saat 07:44
passoda istedikleri kadar baskı uygulasınlar abi..türk insanı zekasıyla nelerin üstesinden geldi bundan mı gelemeyecek..:-)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır