eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTransfer Dönemi | 2014-2015

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 307308309310311 498>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 19:37
Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan johnblack26

Çok ciddi para sıkıntısı var çok ciddi.
Kulaklarımla duydum. Başkan bi yöneticiye dert yanıyordu Bayram dönüşü acil 10 milyon lazım diye.
O yüzden Tarık kesin gidici. Başka futbolculara teklif gelirse onları da satacaklar.
Başkanı'ın canı çok sıkkın dı.

Sanırım o yönetici Emre Sarar?
Ozan yanlış anlama sana binayen yazmıyorum. Emre Sarar tatil yapıyor şuan Başkanla nerede sohbet edip dert yansın. Milletin işkembeden sallaması işte.
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 19:48
bu emre sararın da klübe destek olarak yılda 1 defa oyunculara 2 çift takım elbise vermekten başka bi desteği yok heralde.
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 20:38
Arkadaşlar bu Welliton meselesi Halil Altıntop olayına döndü galiba.. Benim ümidim kalmadı açıkçası.. İnşallah yanılıyor, sabırsız davranıyorumdur..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 21:25
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Arkadaşlar bu Welliton meselesi Halil Altıntop olayına döndü galiba.. Benim ümidim kalmadı açıkçası.. İnşallah yanılıyor, sabırsız davranıyorumdur..

Eğer gündemde yer alan Ömer Şişmanoğlu'nu bir yıllığına kiraladığımız doğru ise maalesef Welliton transferi yatmış olabilir.
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 22:25
MENAJERİ SIKINTI YOK DEDİ
Uzun uğraşlar sonunda Spartak Moskova’dan bonservissiz bir şekilde transfer edilen Welliton’un imza töreni rötar yaptı. Oyuncunun menajeri Serkan Kulup’un “Küçük bir sorun var ama gideriyoruz. Bir aksilik olmazsa yakın bir zamanda sözleşme imzalayacağız” dediği öğrenildi.

HER AN BİTEBİLİR
Eskişehir’de sağlık kontrolünden bile geçen Brezilyalı bir an önce imza atmak istiyor ancak eski takımından alacağı parayı bırakmak istemiyor. Eski kulübüyle orta yolu bulup yolları ayıracak olan Welliton’un imzasının an meselesi olduğu söyleniyor.
2Eylül SPOR
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 22:56
Akif YER - - ÖZEL HABER

Sergen Atılgan sadece 30 dakikalık performansı ile Eskişehirspor Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam’ın gözüne girmeyi başardı. Fransa amatör lig takımlarından Evreux Football Club 27 takımından gelen 1996 doğumlu Sergen,Sağ açık ve sol açık pozisyonlarında görev alabiliyor.

Cumartesi günü Eskişehirspor A Takımının, U21 Takımı ile yaptığı hazırlık maçında 30 dakika U21’lerde forma giydikten sonra Teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından oldukça beğenildiği öğrenilen Sergen, Teknik heyet tarafından Avusturya kampına çağrıldı.

Evreux Football Club 27 takımı ile 1 kez Fransa kupası maçına çıkan Sergen, iki yıl önce Fenerbahçe tarafından denemeye alınmış,beğenilmiş ancak ailevi problemler nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti.

Beşiktaş A2 takımı ile bu yıl antrenmanlara çıkan oldukça da beğenilen Sergen, Beşiktaş kulübü ile yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı Beşiktaş’tan ayrılmış…

Sergen Atılgan, Avusturya kampında da beğenilirse profesyonel sözleşme imzalanacak ve A takım kadrosuna dahil edilecek.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2014 saat 23:05
Alıntı yapılan Ekin

Alıntı yapılan Matador26

Alıntı yapılan johnblack26

Çok ciddi para sıkıntısı var çok ciddi.
Kulaklarımla duydum. Başkan bi yöneticiye dert yanıyordu Bayram dönüşü acil 10 milyon lazım diye.
O yüzden Tarık kesin gidici. Başka futbolculara teklif gelirse onları da satacaklar.
Başkanı'ın canı çok sıkkın dı.

Sanırım o yönetici Emre Sarar?
Ozan yanlış anlama sana binayen yazmıyorum. Emre Sarar tatil yapıyor şuan Başkanla nerede sohbet edip dert yansın. Milletin işkembeden sallaması işte.

Abi bilmiyorum bende tahmindi sadece.Bence kulüp sıkıntıdayken tatil yapmamalı.Yani belkide ben çok duygusalım.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2014 saat 00:40
Alıntı yapılan champion eses

wellington geldi diye gittik kombine aldık adam piyasada yok.he bir de adamı bilmiyoruz da haa.herkes aman şöyle iyi böyle iyi diyorlar.ben hangisine yanayım adam geldi diye kombine aldığıma mı adamın ne çıkacağını bilmediğime mi?

Oyuncu gelse ne gelmese ne sen aşık olduğun renklere destek olmaya al kombineni çekirdek çitlemek için alma kombine tv de veriyor bütün maçları git evinde izle bağıracak adam alsın kombine
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2014 saat 01:03
Gazeteci Erhan Ünal'ın twitter hesabından:

Erhan Ünal ‏@erhanunl 1 dk.
Brezilyalı Welliton. Spartak Moskova ile arasındaki para sorununu çözdü. Welliton Avusturya kampına katılacak...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2014 saat 02:01
Teşekkürler haber için. İyi oldu bu...
ESESLİYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 307308309310311 498>