eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2013-2014 Sezonu Maç Yorumları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 81>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 12:33
Koca haftaya damasını vurdu yani taraftarların sahaya inmesi, zaten olimpiyat stadının kaderi bu
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 12:35
beni çılğın komplocu ilan etmiş bazıları:) ama inannın böyle olduğunu düşünüyorum abı herifler akp mitingine çarşı filamaları yaptırdı ya kolpalığın bu kadarı ınan benım hıc bır siyasi görüşüm yok sadece güzel ülkemin her yerine pislik bulaşıp yok olmasına hazmedemıyorum sız belki öyle düşünmüyor olabılırsınız ama sınırlerınıyorum burda görüşümü dile getiyorum bana hayatında 2 kitabın sayfasını açmamış olan bazı arkadaşlar -yahu ne adamsınız - diye aklı sıra tiye alıyor ılk baş oku ama sana hukumetınin gıbı seslenegım ozman belkı anlarsın kuranı kerımin benım guzel kardeslerım ılk cumlesı bıle okudur. Ulkem şu an tamamen bataklıkta çok degıl 5 sene sonra her kez görücek çok dındarsın ya arkadasım her şeyi akp ye bağlıyorsun diyor kardesım ne yapayım her pislikten bunlar cıkıyor benim düşüncem bu yönde bu başlığı daha fazla meşgul etmiyim herkeze iyi günler....https://twitter.com/YrGangelopoulos/status/381940323397550081
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 12:55
kanıt istiyorsanız
-8 bin dolayında biletsiz içeri sokulan seyirci,gözaltına alınan 67 kişinin hepsinin serbest bırakılması,güvenliğin özel güvenlik yerine 10 bin dolayı polisin stadda yeralması,twitterdaki görüşmeler vb vb                                                               
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 12:59
Beşiktaş'a ceza verseler ne olacak.Adamların zaten sahası yok. Ceza Çarşı gurubuna gelecek.Bundan sonra stadlarda hükümet aleyhine slogan atılması hoş olmayan bir yöntemle böylece engellenmiş oldu.
Bakanlar kurulu acilen olağanüstü toplanıp, bundan sonra spor müsabakalarına izleyici olarak girenlerin hükümet karşıtı olmamaları için ne gibi tedbirler alınacağı görüşülecekmiş. Çarşı grubunu susturmak için düzenlenen tezgahı kamuoyu yutmadığı için,daha etkili olacak yeni düzenlemeler yapılması gerekliliği doğmuş. Bu konuda uzman olan Obama'nın danışmanı Michael M. Honda ve zamanında Hitlere danışmanlık yapan Ernst Röhm'ün torunu Hans Röhm'de bakanlar kurulu toplantısına katılacakmış.
Acaba Türkiye'de dini inançlarımıza uygun değil deyip futbolu tamamen yasaklasak daha mı iyi olur...(!)
since1965
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 13:18
İstanbul takımına ne kadar ceza verebilecekler bakalım. Daha önce örnekleri var. En az 8 maç ceza olması lazım. Beter ol Beşiktaş
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 13:49
Ülkemizin bulunduğu durum nedeniyle komplo teorileri üretenleri çok iyi anlıyorum ama bunlar ülkemizde yaşanan ne ilk ne son olay. Daha önce de birçok defa böyle olaylar yaşandı ve dün akşam yaşanan olay da çoğumuza süpriz olmamıştır.

Daha önce Bursa taraftarına saldırıp bıçaklayanlar da mı hükümetin adamlarıydı? Her maç sonu bulunduğumuz tribüne rakı şişelerini atanlarda mı hükümetin adamlarıydı. Bu Çarşı'nın nesini büyütüyorsunuz anlamıyorum. Amaç Çarşı'yı itibarsızlaştırmakmış. Çarşı'nın ne itibarı var Allah aşkına. Bırakın bu işleri. İnşallah en ağır cezayı alırlar ama hiç sanmıyorum...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 13:50
Kulüpler beleş bilet işini çözmeye çalışırken hükümet beleşçi tribün grupları kurmaya başladı :D
https://twitter.com/1453_Kartallari/status/375780749774823424/photo/1
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 21:51
Kayserispor 0-1 Trabzonspor Maç Sonucu...
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2013 saat 02:18
futboldanda bıktırdılar,soğuttular beni.şike dosyaları havalarda uçuştu aziz yıldırıma şikeden ceza verilemeyince adam ergenekona sokulmaya çalışıldıç

taraftarları bölmek için genç fenerbahçe,1453 kartallar gibi gruplarla taraftarlar bölündü.

bjk yı batıran tüpçü iki gazete satılarak ve tff başkanlığına getirilerek ödüllendirildi.

1.lişge yükselen takımlar geçen yıl kasımpaşa bu yıl kayseri,konya ve rize anlayana niye bunlar çık(ar)tıldılar.

kupada sırf fazla reyting alsın diye biz fenere kurban edildik sivasta öyle böyler trabzona boğazlatıldı.

şampiyon olanın olmasa bile olmayacakların geçen yıl fb,bu yıl bjk gibi belirlendiği figüran takımlarla dolu bir lig.

herşeyin tadı kaçtı başta futbolun.diğer sporlara gişersek rezil bir akdeniz oyunları,dopingli atletler,halterciler vb vb,rezil bir u-20 şampiyonası,baskette gezi olaylarını desteklediğini açıklayan oyuncuların milli takımdan uzaklaştırılmasıyla yaşanan rezalet sonuçlar...

herşeyin nama herşeyin çivisi çıktı,siyaset görüşümüz ne olursa olsun bunu kabul etmek zorundayızx.
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2013 saat 03:24
Alıntı yapılan şimşek65

futboldanda bıktırdılar,soğuttular beni.şike dosyaları havalarda uçuştu aziz yıldırıma şikeden ceza verilemeyince adam ergenekona sokulmaya çalışıldıç

taraftarları bölmek için genç fenerbahçe,1453 kartallar gibi gruplarla taraftarlar bölündü.

bjk yı batıran tüpçü iki gazete satılarak ve tff başkanlığına getirilerek ödüllendirildi.

1.lişge yükselen takımlar geçen yıl kasımpaşa bu yıl kayseri,konya ve rize anlayana niye bunlar çık(ar)tıldılar.

kupada sırf fazla reyting alsın diye biz fenere kurban edildik sivasta öyle böyler trabzona boğazlatıldı.

şampiyon olanın olmasa bile olmayacakların geçen yıl fb,bu yıl bjk gibi belirlendiği figüran takımlarla dolu bir lig.

herşeyin tadı kaçtı başta futbolun.diğer sporlara gişersek rezil bir akdeniz oyunları,dopingli atletler,halterciler vb vb,rezil bir u-20 şampiyonası,baskette gezi olaylarını desteklediğini açıklayan oyuncuların milli takımdan uzaklaştırılmasıyla yaşanan rezalet sonuçlar...

herşeyin nama herşeyin çivisi çıktı,siyaset görüşümüz ne olursa olsun bunu kabul etmek zorundayızx.

Ağzınıza sağlık Yıldıray bey...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 81>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır