eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bozüyükspor 2013-2014

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Kahraman
Yer: Afyonkarahisar
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 17:07
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan ESES_hell26

bize ne ? bozüyük bilecik ilçesi bildiğim kadarıyla.biz kendi öz değerlerimize sahip çıkmayız,elalemin oğlunu yağlarız hep.eskişehir şekerspor nerede bileniniz var mı,eskişehir demirspor nerede bileniniz var mı ?
El dediğin adam kendini Eskişehirsporlu olarak görüyor kardeş. Sadece bir şehre hükmetmekle yetinmemeli, komşu illere kadar ilermeliyiz ama tabi ki bunu kendi şehrimizde başlatmalıyız. Dün gördüm Köln İstanbul'a futbol akademisi açmış. Biz daha şehrimizden çıkamadık...
Ben de Bilecikliyim. Ama ESESten başka hiç takım tutmadım. Senin yaşının 2 katından fazla zamandır ESEliyim arkadaşım.Eskişehir Sağlık sporun da kurucularındanım.
Yukarı
akahraman Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Kahraman
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı akahraman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 17:10

Evet,ben de onu diyorum.önce kendi şehrinde bu işi halledeceksin,sonra dışarılara açılacaksın.bizim kendi şehrimizdeki takımlar yerlerde amatör kümelerde sürünürken gidiyoruz bozüyükspora.nereden çıktı birader bozüyük falan senin şehrinin takımları perişanken ? kendi takımlarına özen göstersene.senin eskişehir demirspor gibi takımın var.bu şehirin en köklü kulübü.1930 da kurulmuş,şekerspor var 1949 da kurulmuş.onlara omuz atsana böyle bir niyetin varsa madem
Bozüyükten yakın olupta alt liglerde olan başka takım varmı? Varsa onunla anlaşalım.
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 17:35
Bozüyuk bu sıkıntıyı  zamanla atlatabilirdi,Sezon Başında kurulan oyuncu kadrosunu  kimler bu Takıma yapmış ise bugünkü halinden onların sorumluluğu herkes ten 10 kat fazladır.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 17:51
Bozüyük idari olarak her ne kadar Bilecik'e bağlı olsa da ruhen ve fiziken Eskişehir'e bağlıdır !!!

Kötü günleri biran önce atlatacaklardır. Bozüyükspor bulunduğu ligin çok daha üstünü hakediyor...

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 18:31

Evet,ben de onu diyorum.önce kendi şehrinde bu işi halledeceksin,sonra dışarılara açılacaksın.bizim kendi şehrimizdeki takımlar yerlerde amatör kümelerde sürünürken gidiyoruz bozüyükspora.nereden çıktı birader bozüyük falan senin şehrinin takımları perişanken ? kendi takımlarına özen göstersene.senin eskişehir demirspor gibi takımın var.bu şehirin en köklü kulübü.1930 da kurulmuş,şekerspor var 1949 da kurulmuş.onlara omuz atsana böyle bir niyetin varsa madem

EsEsin en sıkıntılı dönemlerinde kulübe Otobüs tahsis eden,bir çok dükkanın adı eses olan,plazalarına dev EsEs bayrağı çeken Bozüyük camiasından bahsediyoruz.Eskişehir Şekerspor ise bize düşmanımızın yapmayacağını yapmıştı 3.ligde iken.
Yukarı
eseray Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı eseray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 19:53
Arkadaşlar yapmayın allah aşkına, Bozüyük her zaman esesin yanında olmuştur.İstanbul deplasmanına giderken nasıl desteklediklerini hatırlayın .Çok üzüldüm valla
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 20:45
Alıntı yapılan esesliyiz

EsEsin en sıkıntılı dönemlerinde kulübe Otobüs tahsis eden,bir çok dükkanın adı eses olan,plazalarına dev EsEs bayrağı çeken Bozüyük camiasından bahsediyoruz.Eskişehir Şekerspor ise bize düşmanımızın yapmayacağını yapmıştı 3.ligde iken.

Bozüyüklülerin adamlığını bütün ülke çok ama çok iyi bilir.En kötü günde senin belediyen senin iş adamların sırtını çevirmişken bu klubun önüne otobüsünü çeken bozüyüktür.Deplasman masraflarını karşılayan bozüyüktür.Neyin üvey kardeşiymiş bozüyük.Bizim en has tek kardeimiz bozüyüktür.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 23:18
bozüyük eskişehirin resmi olmayan bi ilçesidir. her zaman destekleri bizleydi. duyduğum kadarıyla gelen yimiş giden yemiş bide bize düşmez ama keresteciden başkan sıvaçıdan yönetici olursa gelin siz düşünün. gerçekten ptt 2. ligi hakediyorlardı.
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 23:32
geçen bursa deplasmanında da bizimleydiler. Keşke Bozüyük ile olan anlaşmamız başarılı olsaydı.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2014 saat 23:50
Seneye atlatırlar umarım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,090 saniyede hazırlanmıştır