eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 579580581582583 648>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 01:35
Alıntı yapılan irfnzcn

ESKİŞEHİRSPOR düşerse  hoca değişikliğinden yada taraftarların gereksiz yere takımı germesinden, futbolcuları aşırı stres'e sokmasından yani takıma negatif etki etmesinden düşer biz kurulduğumuzdan beri bir alt liglere hep hoca değişikliklerinden düştük ben hiç hatırlamıyorum bir sezon boyunca tek hocayla oynayıp küme düştüğümüzü takımın mali yapısı belli yönetim ve hoca 5 yıllık bir plan yaptı genç futbolcularla K.AHMET ÇÖREKÇİ 22 YAŞINDAGORAN CAUSİC      22 YAŞINDAAYTAÇ KARA           21 YAŞINDAANDAÇ GÜLERYÜZ  21 YAŞINDAERKUT  ŞENTÜRK    20 YAŞINDAH.HÜSEYİN ACAR    20 YAŞINDASEMİH   GÜLER       20 YAŞINDAEYÜP   KOÇOĞLU    19 YAŞINDA kamil ve causic ilk 11'de oynamaya başladılar(AYTAÇ sakat olmasa oda ilk 11'de oynuyor olacaktı) andaç,erkut ,h.hüseyin takımda şu an çok rahat oynayabilecek kapasiteye geldiler  bu çocukları yavaş yavaş ilk 11'e monte edersek kulübün kasasına kalacak parayla hem borçları azaltabilir hem'de bu gençlerle başarıyı yakalayabiliriz ama herşeyden önce SABIR GEREKİR takımını seven hiç bir taraftarın şuan içinde bulunduğumuz karamsar durumda  TAKIMDA Kİ FUTBOLCULARI YUHLAMAK, TAKIMIN HOCASINI VE YÖNETİMİ İSTİFAYA DAVET ETMEK gibi lüksü olduğunu düşünmüyorum  hani biz demiyormuyduk hep,     YENSENDE YENİLSENDE TARAFTARIN SENLE İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE SENİNLE BİRLİKTE işte o kötü gün bugün

Ne guzel bir tablo

Gercek Taraftardan bahsetmissiniz , Halil'in beslemelerine aldirmayin

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
error Liste gör
Yazar

Erkan Töre
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 01:58
yeni stadın adı ertuğrul sağlam stadı olsun!!!
tayfa D.K
b.d - k.g - g.a - s.y
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 02:07
Hocam Bugün takım gercekten cok istekli arzuluydu ve kazanmayı cok istiyorlardı.
Sanki bana Gol atmakta cok acele edip kaleye bakmadan Şut çekiyorlar gibime geldi bunumda
Oyuncuların üstündeki stres ap açık gözüküyor.
Hocam mutlaka 2. Devreye bitirici bir Golcü ya bulursun yada yaratırsın.
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 02:25
Hocam Baskan sana 2. Devre kaliteli 3 tane Oyuncu almıyorsa bence senide bu Takımda durma gibi bir Niyetin olamaz herhalde...kariyerinle oynuyorsun Hocam..,
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 02:42
Alıntı yapılan eseschicago

Ergun Teber takimin en iyilerinden...

Konya macinda, ligin ilk haftasinda cok kotuydu , yerin dibine batirdi bazilari..

Ozgur Cek, Solbek degil, Balikesie macinin son 10 dakikasinda girdi; Alanzinho maymuna cevirdi

Ozgur Cek'in kalitesini farkindayim, orta saha veya ileri sol olabilir

Ergun Teber su andaki kadroda Solbek icin tek secenek

Özgür kesinlikle hücumcu bir sol bektir.. Alt yapılarda ve genç milli takımlarda hep bu mevkide oynamıştır.. Fenerbahçe'den Ankaragücüne gittiğinde sol bek olarak yıldızı parlamış ve tekrar Fenerbahçe'ye transfer olmuştur.. Caner, Tarık, Eboue, Maicon, Marcelo, R.Carlos veya Gökhan Gönül nasıl hücumcu ve ileri oyuncularından devşirme sol beklerse Özgür'de o kadar sol bektir Erkut Abi.. Sol bekte 10-15 maç arka arkaya oynasın ben idaa ediyorum A-Milli takıma seçilecektir..

Senin söylediğin o maçta Özgür oyuna sonradan girmiş ve henüz maça konsantre olamadan o 2 pozisyon arka arkaya olmuştur.. Bu da gayet normaldir..

Bir renktaşımızın da dediği gibi Erkan yakında kanser olacak Ergün'ün 2 metreye atamadığı paslardan ötürü.. Bu Ergün ciddi söylüyorum PTT liginde oynayamaz.. Kendisi iyi bir insandır, mücadele ediyordur ona birşey diyemem ama kalite sıfır..

Özgür'ün kadroya alınmamasının nedeninin sakatlık olmasını ümit ediyorum.. Eğer öyle değilse yazık -1 derecede türübüne koşa koşa gelen taraftara..

Ertuğrul Hocanın arkasındayım, inşallah güzel günlere birlikte ulaşacağız ama yönetime inancım kalmadı artık.. Çok bir şey değil ya 1 tane golcü almayı becerebilselerdi şuan 10 puan daha fazla toplamış şampiyonluk hesabı yapıyorduk..

Herkes gergin.. Hocamızın maç sonu demecine bakılırsa Erkan kesin gidici.. Transfer yapabilmek için oyuncu satmanın planlarını yapıyoruz dedi.. Devre arası 1 tane santrafor alsınlar adam gibi paraya kıyıp, başka bir şeye gerek yok..

Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 08:36
Hocam yönetim devre arasında takviye yapmiyorsa yapmayacaksa bu takımın başında durmayın kendinize yazık etmeyin.derhal istifa edin.sizi seviyoruz
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 10:19
Bu saatten sonra ne hoca ne yönetim hiç biri umrumda olmaz ,gerekirse hepsi gitsin yeter ki bu takım düşmesin ,düşersek bi daha bu günleri zor buluruz... Bu adamlar gelip geçicidir ,kalıcı olan biziz... Sezon başında hep savundum yönetimi hocayı ama olmuyorsa gitsinler bu kulübü düşürmeden...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 10:34
Bu saatten sonra adamlığı beni ilgilendirmez. Küme düşmemek için: Ertuğrul istifa!
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 11:31
Yahu Ertuğrul hoca şu durumda takımda kalarak sorumluluğun büyüğünü alıyor biziz taraftar başlamış istifa naralarına. Bizim maçlarda takım kötü oynuyor diyebilecek bir kişi var mı? Ligin ceza sahasına en çok top gönderen takımıyız sürekli golü arıyoruz. Tüm takım büyük bir stresin altında canla başla mücadele ediyor. Defansımızın tecrübesizliğinden zaman zamanda ofansımızın şanssızlığından bir türlü hava yakalayamadık. Ama kimse şu takım umut vermiyor diyemez. Şu halde bile takım canla başla oynayıp 1 puanla ayrılırken taraftar yuhu çekiyor.
Hocamızın elinde ptt 1. lig düzeyince bir savunma hattı var ne yapsın? Hep bir defans oyuncumuzun bireysel hatasından kademede gecikmesinden gol yiyoruz.
Bu tablonun en büyük nedeni savunmadaki eksikliğimizdir ve devre arası mutlaka o bölgeye transferler yapılmalıdır. Doğru hamlelerle ligi yukarılarda bitirme şansımızı hiç az görmüyorum ben bu oyunla. Ama şu kösteklikten vazgeçin artık.
Yukarı
ferhat-222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2014 saat 11:36
31 MACTA 4 galibiyet hocam   ikinci yarı evimizde bjk cimbom fener trabzon bursa gibi takımlarla oynucaz   kıytırık balıkesiri evimizde yenemiyoz onlarımı yenipte ligte kalmayı düşünüyon    ligten düşürcen bizi tabi senin icin önemi de yok nasıl olsa alt yapıyıda yaptın......... genc ve tecrübesiz bi takım vardı   ondan dünştük benim bi sucum yok falan filan dicen ????
شامپييون س س
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 579580581582583 648>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır