eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 260261262263264 277>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar


Onur
Yaş: 41
Katılım: 11/Ağu/2015
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Mesajlar: 602
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2018 saat 22:08
biletler bedava olsa yine fark etmez. stad tümden dolsa ne olacak. kalede kaleci yok. gol atacak adam yok. bir tane organize atak yok. çocuklara bir şey demeye de gerek yok. kapasitlerinin çok üzerinde bir ligde birşeyler yapmaya çalışıyorlar ancak endüstriyel futbolda bu imkansız. bu takım 3. ligde orta sıralara ancak oynar. ben söyliyeyim, transfer yasağı devam etsin seneye 2. lig bilmem ne grupta bu takım yine küme düşer. 
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar


ahmet arısoy
Yaş: 51
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1883
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2018 saat 19:09
bal liginde seyirci rekoru kırmak istemiyorsak yönetimi harekete geçirmeliyiz.

harekete geçmiyorsa yeni bir yönetimi oluşturmalıyız.

700 bin nüfuslu kentimizde çok sayıda avukat, doktor, mühendis, eczacı, müteahhit, galerici, vs. var.

taşın altına herkes elini koymalı,

başkasını eleştirme vakti geçti. ben ne yaptım ne yapabilirim dönemi başladı,

seyirci yasağı olan maça bilet basan ve alan taraftarımız artık ateşi yakmalı.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar


ahmet arısoy
Yaş: 51
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1883
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2018 saat 19:17
bal liginde seyirci rekoru kırmak istemiyorsak yönetimi harekete geçirmeliyiz.

harekete geçmiyorsa yeni bir yönetimi oluşturmalıyız.

700 bin nüfuslu kentimizde çok sayıda avukat, doktor, mühendis, eczacı, müteahhit, galerici, vs. var.

taşın altına herkes elini koymalı,

başkasını eleştirme vakti geçti. ben ne yaptım ne yapabilirim dönemi başladı,

seyirci yasağı olan maça bilet basan ve alan taraftarımız artık ateşi yakmalı.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7603
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2018 saat 23:04
ESKİŞEHİRSPOR Kulübü Başkanı Halil Ünal, yeni bir icra kurulu oluşturduklarını belirterek, "Bu kulübü kapattırmayıp ayakta tutacağız. Ocak ayına kadar yeni transferlerimizin lisanslarını tescil etme mücadelesine bugünden itibaren başlamış bulunmaktayız" dedi.
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. Eskişehirspor'un sorunlarının 3 yıldır devam ettiğini belirten Başkan Halil Ünal, Süper Lig'den 1'inci Lig'e geriledikleri gündün bu yana sıkıntılarının olduğunu ifade etti.
Başkan Halil Ünal, "Ancak bu sıkıntıdan kurtulmanın şekli bulunduğumuz ligde yaşamak ve Süper Lig'e çıkmaktan geçiyor. Onun için de şahsım, arkadaşlarım, yönetim kurulumuz, icra kurulumuz, büyük taraftarımız elinden gelen bütün mücadeleyi verecektir. Son zamanlarda ülkenin ekonomisindeki bir darboğazdan da bahsetmek de lazım. O da tabii kulübü olumsuz etkiliyor. Malum bizim sponsora ihtiyacımız var, reklama ihtiyacımız var, kombine bilet satmamız lazım, özellikle VIP loca satmamız lazım" diye konuştu.
"DÖVİZ ARTIŞI BORCU ARTIRIYOR"
Dövizdeki artışın yabancı futbolculara olan borçların artışına neden olduğunu belirten Halil Ünal, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Döviz kurların artışı özellikle geçmişten gelen yabancı dosyaların birçoğunun Euro bazında olması borcumuzu artırıyor. Buna rağmen tasarruf tedbirlerini elden bırakmıyoruz. Bildiğiniz gibi alt yapıdaki genç kardeşlerimizle bulunduğumuz 1'inci Lig'de mücadele veriyoruz. Tabii ki layık olduğumuz yer Süper Lig ve orada mücadele edebilecek çok üst düzey bir  kadroyu da oluşturduk. Her dakika maç oynamaya hazırlar. Ama malum lisanslarını tescil edemedik. Gerekçesi mali konulardı. Çok mücadele verdik ama onu başaramadık. Ocak ayındaki ara transfer devresinde bunu başarabilmemiz mümkün görünüyor. Hangi şartlarda mümkün? Bize geçmişte imzayı vermeyen, yani 31 Ağustos gecesi on ikiye kadar beklediğimiz o alamadığımız ibranameleri vermemeleri gerekçesiyle oynatamadık, yani borçları yatırmamız gerekiyordu. O kadar yüklü bir meblağı bulmamız da mümkün olmadı."
"VİCDAN MUHASEBESİ YAPIYORLARDIR"
Sezon başında, stadyum ve takım isim hakkı gibi birçok projeyi hayata geçiremediklerini söyleyen Halil Ünal, "Bunlar hala elimizde duruyor. Bir gün gelecek o stadyumun isim hakkı da, bu takımın isim hakkı da muhakkak ki bir alıcı bulacak. Fakat bize sezon başında yeni yaptığımız transferlerin lisans tesciline onay vermeyenler, kulübümüzde alacağı olan teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimizin çok mutlu olduklarını düşünmüyorum. Onlar da bir vicdan muhasebesi yapıyorlar, onlarda vicdanen fevkalade rahatsızlar. Onun için bu devreye çok daha olumlu yaklaşacaklarını umuyorum. Çünkü Eskişehirspor büyük bir camia. Herkes bu kulüpten ekmek yedi, bu kulüp yaşadığı müddetçe kimsenin bir lirası da kalmaz. Ancak kulübü yaşatabilmenin de şartları var. O şartların yerine gelebilmesi adına bugün bir icra kurulu oluşturduk. Gece gündüz koşacak, kulübün ihtiyaçlarını, personel maaşlarından iaşesine, elektrik parasından doğalgaz arasına varıncaya kadar her şeyiyle ilgilenecekler. Artık alt yapıyı deplasmana götürmekte bile zorlanır haldeyiz" diye konuştu.
"81 BİN 250 LİRA TOPLANDI"
Hazırladıkları " 26'da 26 " adlı projenin sona erdiğini belirten Halil Ünal, " Projede biriken paramız 81 bin 250 Türk Lirası'dır. Bir kuruşu ellenmemiştir, banka hesabında durmaktadır. Kulübü yaşatabilmek için icra kurulundaki arkadaşlarımız büyük bir mücadele verecekler. İnşallah insanlar sağduyulu yaklaşırlar. Bu kulübü kapattırmayıp ayakta tutacağız. Ocak ayına kadar yeni transferlerimizin lisanslarını tescil etme mücadelesine bugünden itibaren başlamış bulunmaktayız" dedi.
"SAMET AYBABA'YA TEŞEKKÜR ETTİ"
Eskişehirspor'un eski teknik direktörü Samet Ayabba'ya teşekkür eden kulüp Başkanı Ünal şöyle konuştu:
"Bugün yeni transferlerimizin oynamasında ilk adımı atan değerli eski hocamız Samet Aybaba'ya ve alt yapı hocamız Güven Sabaz'a da teşekkür ediyorum. Bu iki arkadaşımız 'devre arası lisansı tescil edin' yazılarını kulübüme vermiş bulunmaktalar. Bunun arkasından benimle birlikte koşturacak bir ekiple, yönetimdeki bir iki arkadaşımla birlikte biz de İstanbul'a karargahı kurup önümüzdeki haftadan itibaren bu yazıların tamamını, Ocak ayını beklemeden almak durumundayız. Yapmış olduğumuz transferler bize moral olacak. Taraftarlarımıza yeni bir enerji, yeni bir sinerji doğuracak ve bu kulübü hep birlikte düzlüğe çıkaracağız. Aksi takdirde gördüğünüz gibi şu an olduğu gibi çok zor durumlar her geçen gün artarak devam eder. Eğer her başarının temelinde birlik ve beraberlik yattığına inanıyorsak, o birlik beraberliği gösterirsek bu günleri de aşabiliriz. Aksi takdirde kulübümüz yok olur."
"HEM ONLARIN PARASI, HEM KULÜBÜMÜZ BATMASIN"
Eskişehirspor'un büyük bir camia olduğunu ifade eden Halil Ünal, "Eksi teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimizin sağduyulu olmasını rica ediyoruz. Hem onların parası batmasın, hem bizim kulübümüz batmasın. Zamanla paraları ödenecektir ama bugün için öyle bir imkan söz konusu değil. Kimse alacağından vazgeçmeyecek, sadece bize bu oyuncuları oynatma yazısını vermelerini bekliyoruz. Hepsinden ayrı ayrı rica edeceğiz, teker teker de görüşeceğiz. İnşallah bunu da sağduyulu yaklaşımla başarırız" dedi.
"STADYUM İSİM HAKKI İÇİN CUMHURBAŞKANIMIZLA GÖRÜŞÜLÜYOR"
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, "Stadyum isim hakkı konusunda Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşülüyor, Sayın Firuzhan Kanatlı ve Eti ile biliyorsunuz bir flört halindeyiz ama neticelenmedi" dedi.
Ünal, kulüpten alacağı bulunan 2 eski futbolcunun isteği zaman Eskişehirspor'un  6 puanlarını sildirebileceklerini ancak bu yola gitmediklerini kendileri ile görüşmelerin sürdüğünü belirtti.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar


Ş.EMRE
Yaş: 31
Katılım: 11/Tem/2015
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1392
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2018 saat 08:32
Arkadaşlar buraya defalarca yazdım yine yazıyorum.. Murat Diri ve onun gibiler bu taraftarın önünü kestiği sürece bu kulüp gün yüzü göremez.. Bu arkadaş zamanında, süper ligden düşmeden 1 sezon önce ve düştüğümüz sezon, taraftarı susturmasaydı durum çok farklı olacaktı.. Hatta o sezonlardan önce Mesut Hoşcan göreve geleceği yıl Halil Ünal'ı protesto ettirmedi..

Taraftarlar, özellikle ETB başkanı, yöneticilerle bu kadar içli dışlı olmamalı.. ETB başkanı kulübün, taraftarın haklarını koruyup yönetimi diken üzerinde tutacağına Murat Diri, yönetimin peşinden ayrılmıyor..

Bence şuan yapılması gereken en büyük reform ETB'yi baştan aşağı boşaltmak olmalı.. Orada eğer dürüst insanlar olursa bu kulüp istediği başkanı da seçer, yardım edecek kişi, kurum ve kuruluşlar da bulur.. Mafya gibi ETB'ye çökmüş Murat Diri ve taifesini de oradan söküp atmak zor görünüyor.. Allah sonumuzu hayır etsin..

Bu kulüp kapatılıp yeni bir proje kulüp kurdurup oranın kanını emme derdine düşen Halil Ünal ve kuklalarını da Allah bildiği gibi yapsın.. Kocaman bir şehrin, binlerce taraftarın, çocukların hayalleri ile nasıl böyle göstere göstere oynayabiliyor anlamıyorum..

İki çift lafımda yerel gazetelerimize.. Hangi yüzle hala spor haberleri yapıyorlar? Gündemi onlar belirleyeceğine, belirlenen gündeme göre gazete çıkarıyorlar.. Gazetecilik mesleği doğru olanı halka aktarmayı, halkın sormak istediklerini ilgiilere sormayı gerektirir..

Gerçi kime ne anlatacaksın? Ülkede bir tane bile gazeteci kalmamış Eskişehirde mi olsun? Cumhurbaşkanına, bakanlara, milletvekillerine vs soru sorulamıyor bu ülkede, soruyu soracak kişiler mimlenmiş ilgililerin yanlarına yaklaştırılmıyor.. Eskişehir'de Halil Ünal'a mı soru sorabilecek aciz basın?

Velhasıl kelam balık baştan kokar, taraftarın başındakilerin ivedilikle değişmesinden geçiyor kulübün kurtuluşu..

Çok yaşa ESES'im..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7603
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2018 saat 13:50
Osmanlı maçı öncesi ES TV’ye konuşan Ünal, “Her yaş grubunun en iyilerinden oluşturduğumuz altyapıda kadro oluşturduk. Bu ligde mücadele edebilecek ve hem Eskişehirspor’a hem de Türk futboluna uzun yıllar hizmet edecek bir takım geliyor. Bu işin keyifli bir boyutu. Ama yaptığımız transferlerin ocakta lisanslarını çıkartabilirsek bizi bu ligde yenebilecek takım yok. Bunun için çalışmalara devam ediyoruz. Alacağı olan oyuncular ve kulüpler için Eskişehirspor’un yaşaması çok önemli. Eğer düşersek alacakları sıkıntıya girer.” 

Sahip çıkılması lazım

“Eskişehirspor’a şu günlerde sahip çıkılması lazım. Gerekse cebimden veriyorum gerektiğinde yönetimimiz ve sağdan soldan bulduğumuz kaynaklarla kulübü yaşatmaya çalışıyoruz. Türk futboluna bakmamız lazım. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş dahil olmak üzere birçok kulüp ekonomik sıkıntı yaşıyor. Bu takımın 1 tane galibiyet primi alacağı var. Onu da ödeyeceğiz. Bu kulüp yaşar, bizim için başka bir Eskişehirspor yok.”

Yüzde 80’nini çözerim

“Ben dosyaların yüzde 80’nini çözeyim geri kalanını birlik ve beraberlik içinde çözelim. Bu iş birlik ve beraberlikle olur. Bu takımın lobisi ve taraftarı dünyanın en iyisidir. Bu zamana kadar destek gelmedi. Daha öncede geldi. Kulübü Avrupa Kupaları’na götürdüm kim ne destek verdi? Süper Lig’de ilk 5’e girdik kim ne destek verdi? Bugün de yapılması gerekeni yapacağız. İnşallah destek vermeyenler de bir an önce kulübe destek verir.”

Basından şikayetçi 

“Eskişehir basını bu kulübün en büyük destekçisi diyemem. Kim destekçi abi? Her gün yerden yere vuruluyor. 15 yaşındaki top oynayanlar bile yerden yere vuruluyor. Yönetim yerden yere vuruluyor.. Bir güç birlikteliği sağlamalıyız. Kriz sadece Eskişehirspor’da yok her kulüpte var. Parayı bulduğumuzda geri giden her futbolcu geri gelir. Benim adım Halil Ünal. Giden herkes geri gelir yeter ki biz parayı bulalım” dedi. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar


ERHAN DLAPCI
Yaş: -
Katılım: 04/Tem/2010
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
Mesajlar: 6986
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2018 saat 19:54
Yönetimin kaynak bulacağını sanmıyorum. Transfer tahtasının açılması için imzalar için şimdiden girişimlere başlamalılar
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar


Serdar-ı ESES
Yaş: 43
Katılım: 19/Tem/2016
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 280
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2018 saat 10:34
transfer açılamayacaksa ve eldeki futbolculardan da kayıplar olacaksa yolun sonunun 2. lig olduğu aşikardır.
bu durumda yapılması gereken, taraftar oluşumlarından bir liste çıkarıp yönetime talip olunması seçildikten sonra da ilgili mahkemeye kayyum başvurusu yapılmasıdır.
bitkisel hayat sürmektense fişin çekilmesi daha iyidir.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar


Maraton Alt
Yaş: 31
Katılım: 31/Tem/2007
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1996
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2019 saat 14:26
Baskan burhan sakalli ile secim calismalarina katiliyor. Eger sakalli kazanamazsa bende birakirim diyormus. Sen bence secimi fln bekleme bir an once birak git. Hala ogrenemedinizmi Eskisehirsporun siyaset uzeri oldugunu yaziklar olsun
Eskişehir
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7603
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2019 saat 00:02
Friday açılışı!02.05.2019 10:43 - Son Güncelleme - 02.05.2019 10:46

     

Eskişehir‘de hizmete giren ilk SPX mağazasında Eskişehirspor Kulübü yönetici, teknik ekip ve futbolcularının katılımıyla Happy Friday açılış etkinliği düzenleniyor. Etkinlik,“Renklerimiz ortak, kalplerimiz bir” sloganıyla 3 Mayıs 2019 tarihinde 17:00–20:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Lider global markaların teknik ürünlerini Türkiye‘de doğa sporları tutkunları ile buluşturan SPX, Eskişehir‘de ilk mağazasının açılışını gerçekleştiriyor. İstasyon Caddesi Ulus Meydanı‘nda faaliyet göstermeye başlayan SPX mağazasında, 3 Mayıs 2019 17:00–20:00 saatleri arasında Eskişehirspor Kulübü yönetici, teknik ekip ve futbolcuların katılımıyla Happy Friday açılış etkinliği düzenleniyor. Etkinlik günü bütün ürünlerde %15 indirim uygulanacak.

Eskişehirspor‘a destek

Eskişehir SPX mağazasında bir alan EsEs reyonu olarak tasarlandı. EsEs reyonundan yapılan tüm alışverişlerin %20’si Eskişehirspor‘a destek olmak amacıyla Olgar Şirketler Grubu tarafından kulübe bağışlanacak. Happy Friday’e özel olarak ise bu oran %30.

Uzmanlık alanı olan doğa ve outdoor sporlarında doğa tutkunlarına 4 mevsime uygun ayakkabı, giyecek, ekipman ve aksesuar sunan SPX mağazaları, 65‘ten fazla markaya ev sahipliği yapıyor, başta Quiksilver, Billabong, Salomon, Merrell, Jack Wolfskin olmak üzere 10’dan fazla global markayı tüketicilerle buluşturuyor.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 260261262263264 277>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır