eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 258259260261262 276>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 17:38
Fuat Çapa da Temizkanoğluda başarısı olmayan isimler hoca seçimi hatalı olacak belli ki iyi oyuncular alabilsek bile hoca tercihi hatalı olduğunda başarı zora girecek .
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Online
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 17:45
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Nabi Avcı, ETİ'nin Eskişehirspor'un yeni stadının isim hakkını satın alması ile ilgili de çok önemli açıklamalarda bulundu.

Avcı: "Cumhurbaşkanımızın Eskişehir Stadının isim hakkı ile ilgili söyledikleri çok çarpıtılarak ve yanlış anlaşılmalara yol açacak şekilde yansıtıldı. Ben bunları açıkladım ama, bir kere daha bunu tane tane anlatayım. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Eskişehir'de falancaya gidin, para alın isim hakkı için diye demez. Böyle bir şey olmaz. Biz Cumhurbaşkanımıza Eskişehir hakkında bilgi verirken Eski Stadın Millet Bahçesi olmasından, Odunpazarı Müze açılışına geldiği zaman temel atma törenine geldiği zaman konuştuk. Eskişehirspor'un durumu da konuşuldu. Zor durumda, ciddi sıkıntıları var, stad isim hakkı üzerinden bişeyler yapabilir miyiz denildi. Eskişehirin büyük firmaları var, onlarla görüşülmesi iyi olur dedi. ETİ forma reklamı ile özdeşleşmişken Eskişehir Stadına onun ismi çok yakışır, görüşülsün falan dedi. Öyle yansıtıldi ki sanki "ETİ'ye gidin şu kadar para alın isim hakkı alınsın" böyle bir şey olur mu. Başka firmaların adı da geçti. Ama ETİ'nin öne çıkmasının sebebi ETİ'nin aynı zamanda forma sponsoru olarak biliniyor olması. Bununla ilgili olarak ben de görüştüm ETİ ile. Sayın Cumhurbaşkanına bilgi vermemiz lazım dedi Firuzhan Bey. Ama bunları stadın isim hakkı için konuşmadık. Sonra 12 haziranda Cumhurbaşkanımız Eskişehir'e geldiğinde iftar yemeğinde herkes Cumhurbaşkanı ile kendisiyle ilgili, kurumuyla ilgili bişeyleri konuştu. Bu arada Firuzhan Bey de ETİ ile ilgili özel bir konuşma yaptılar. Ama sonra bu dışarıya "Eskişehirspor toplantısı yapıldı, Cumhurbaşkanı ile görüşüldü, taahhütler alındı, söz alındı" böyle bir şey yok. Seçimden sonra Firuzhan bey kendisiyle görüşürüz dedi bu kadar." dedi.

Kaynak : anadolugazetesi.com
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Online
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 17:47
Daha seçimin ertesi günü yuvarlak cümleler kurulmaya başlandı. haydi hayırlısı.. İnşallah "Sponsorluk meselesi çözülemedi, ben başkanlığı bırakıyorum!" deyip kaçmaz Halil ÜNAL..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 18:14
madem eski stadyumun orası meydan olacak bir bölumunede alısverıs merkezi yapılsın esespark olsun butun gelırlerı eskısehırsporun olsun dukkanlardan gelecek kıralar eskısehırsporun her yılını kurtarır.
sadece eses
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 18:24
İnstagram da bir sayfanın haberine gore Fuat Çapa tesislerdeymis
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 18:38
Alıntı yapılan ES_Kadir

Fuat Çapa da Temizkanoğluda başarısı olmayan isimler hoca seçimi hatalı olacak belli ki iyi oyuncular alabilsek bile hoca tercihi hatalı olduğunda başarı zora girecek .

Sana katılıyorum fakat bu güne kadar Sergen ler Yücel İldiz ler Mustafa Deninizli ler geldi de ne oldu?Asıl olan kaliteli ve de karakterli oyuncu gurubu ve ödemeleri zamanında yapabilen stabil bir yönetim.Kim gelirse gelsin umarım iyi bir kadro kurulur ve başarılı olur.Bu arada Bülent Uygun dan iğreniyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
Yer: Turkey
  Alıntı sem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 21:03
Fuat Çapa hayırlı olsun.Yarın imzalar atılıyor.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 21:28
Ve Fuat Çapa ile her konuda anlasma saglandı. Sözlesme bir aksilik olmazsa yarın imzalanacak.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 22:33
Bakalım kaçıncı hafta bavulunu toplayıp kaçacak
hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 22:36
Alıntı yapılan Zeus26

Bakalım kaçıncı hafta bavulunu toplayıp kaçacak

ilk yarıyı görür gider diye düşünüyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 258259260261262 276>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır