eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 268269270271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Online
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:11
Hayırlı olsun.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:19
Hayırlı uğurlu olsun.. Camiamızın büyüklüğüne yakışır bir yönetim olur umarım.. Osman TAŞ Esstore'u devir almadan önce çarpa gibi işleyen bir işletmeydi şuanda ise gayet nezih ve kaliteli ürünleriyle adımıza yakışır bir halde hizmet veriyor.. Başkanın vizyoner birisi olduğu burada yaptığı işlerden belli.. İnşallah Eskişehirspor başkanlığı konusunda da bu çağa ayak uyduran kişiliğini sürdürerek hesabını kitabını bilen bir yönetim sergiler..

Nebi Hatipoğlu başkanlığı bıraktığından beri Sinan Özeçoğlu dışında sürekli Halil Ünal ve adamlarının sürdürdüğü başkanlık işi yeni kişilere teslim edildi.. Sinan Özeçoğlu yönetimi dayanamamış ve kısa sürede kongre kararı almıştı.. Umarım dolaylı yollardan yeni yönetimin önü tıkanmaz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:25
Bu arada yeni başkandan bu forum hakkında da bir aksiyon alması istenebilir belki.. Ben böyle bir işin Osman Taş'a iletildiğinde üzerinde duracağını düşünüyorum.. Site yenilenerek telefon uygulaması da yapılarak daha aktif bir duruma getirilebilir.. Başkana ulaşabilecek, tanıyan birileri varsa aramızda iletebiliriz belki..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:28
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Bu arada yeni başkandan bu forum hakkında da bir aksiyon alması istenebilir belki.. Ben böyle bir işin Osman Taş'a iletildiğinde üzerinde duracağını düşünüyorum.. Site yenilenerek telefon uygulaması da yapılarak daha aktif bir duruma getirilebilir.. Başkana ulaşabilecek, tanıyan birileri varsa aramızda iletebiliriz belki..

Net iyi bir fikir bu arada. Ben Mehmet Şimşek ile görüşeceğim stadyum konusunda konuşulacak bir kaç konu var. O sırada bu fikri de kendisine kesinlikle ileteceğim aklımıza gelmiyordu hiç.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:33
Alıntı yapılan Curva_Eses

Net iyi bir fikir bu arada. Ben Mehmet Şimşek ile görüşeceğim stadyum konusunda konuşulacak bir kaç konu var. O sırada bu fikri de kendisine kesinlikle ileteceğim aklımıza gelmiyordu hiç.

Gerçi şöyle birşey de akla gelmiyor değil.. Burada kendisine ve yönetimine de olumlu olumsuz bir sürü eleştiri olacaktır.. O zaman ne kadar objektif olacak ve foruma müdahale olmayacak, soru işrati..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:38
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bu konuyla ilgili tanitim videosunda sosyal siteler ile ilgili bir calisma olacagi yaziyordu.
O SENE BU SENE
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:40
Hayirli olsun.
Alt yapimiydi anliyamadim Almanyadan bir Antranör ile anlasmaktan bahsetti.
O SENE BU SENE
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 17:51
Eski yüzleri görmekten sıkılmıştık, yeni başkana ve yönetime tabii ki süre ve şans vermek lazım , lakin maddi olarak çok güçlü bir yönetim değil gibi geldi bana, bilmiyorum tanıyan renkdaşlarımız ne yorum yapar? Yeni yönetim güzel projeler üretip kulübe kalıcı gelir sağlar ise başımızın üstünde yeri olur, ama günü kurtarmak için geldilerse bir farkları olmaz.

Vizyon sahibi bir yönetim lazım bize, eğer genç oyunculardan biri satılacaksa mutlaka sonraki transferinden yüzde olarak pay istenmelidir!
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2019 saat 18:08
Hayırlı olsun. Umarim bir daha bu kulübe h.u. gibi ler bir daha gelmez. tanese icin bu kadar para sokağa atılır mı? Hiç mi vicdanın yok be adam.
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 19:55
Osman Taş bayram öncesi sözünü tuttu

Eskişehirspor'un yeni başkanı Osman Taş bayram öncesi teknik heyet, futbolcular ve çalışanlara ödeme yaptı.
31 Mayıs 2019 Cuma Haber222

Osman Taş bayram öncesi sözünü tuttu Eskişehirspor'dan yapılan açıklamada, “30 Mayıs 2019 tarihinde yapılan genel kurulda Osman Taş Başkanlığında seçilen yönetimimiz bugün erken saatlerde bir araya gelerek çalışmalara başlamıştır. Resmî işlemlerinden ardından imza yetkisinin de alınması İle birlikte Başkanımız Osman Taş verdiği sözleri yerine getirmek üzere üstün gayret göstermiştir. Bu bağlamda Başkanımızın kulüp emekçilerimiz, mevcut futbolcularımız ve teknik heyet dahil olmak üzere herkese bayram öncesi verdiği ödeme sözü yerine getirilmiştir” ifadelerini kullanıldı. Ayrıca Osman Taş sözleşmesi sona eren Bedirhan Altunbaş ve Halil İbrahim Öner ile bir görüşme yaptı. Görüşmenin olumlu geçtiği bayramdan sonra 2 futbolcu ile yeni sözleşme yapılması beklenmekte

O SENE BU SENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 268269270271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır