eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2019 saat 17:09
Büyükşehir Belediyesi Konuk Evi’nde gerçekleştirilen iftara katılım oldukça yoğun oldu. Yemeğe Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen ile Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç katıldı.  Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği iftar yemeğinde bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi konuk evinde gerçekleştirilen iftar yemeğine katılım büyük oldu.

Eskişehirspor’un kurucu başkanlarından Aydın Begiter’in de yer aldığı yemeğe Yılmaz Büyükerşen ile Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da katıldı.  Dernek yönetimi adını konuşma yapan Hüdai Doğu “1965 yılından bugüne profesyonel takımda oynayıp sonradan futbolu bırakanların geçmişi bir bayrak altında tutarak dayanışmayı sağlam ve kuvvetli tutmak amacıyla birlik beraberlik ilkesinden yola çıkarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.  Derneğimizin etkinliklerinde bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda görmekten gurur duyduğumuz Büyükşehir Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Tepebaşı Belediye başkanı Ahmet Ataç başta olmak üzere bugün yanımnızda bulunamayan Odunpazarı Belediye başkanı Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi. -Üreten kulüp olmak zorunda Başkan Yılmaz Büyükerşen ise  “Eskişehirspor’un Anadolu efsanesi olarak anılmasında emeği geçen sizler hiçbir zaman unutulmayacaksınız. Kulübün bugünlerde yaşadığı sıkıntıları aşmasında şirketleşmesi çok değerli.  Ancak bunu yaparken 1965 ruhu gibi tekrar üreten bir kulüp olmak zorundayız. Bunun içinde önce proje sonra sabır gerekli” dedi.  

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 08:21
GEMİ BATIYOR

Geçen kongrenin başkan adaylarından Mustafa Topkaya, sosyal medya hesabından şu uyarılarda bulundu “10 ay öncesine kadar tribünde maç seyreden bir taraftardım. Sonra üye oldum. Anladım ki kulübü yönetenler şahsi çıkarları için kulübü uçuruma sürüklemiş. Sonra aday oldum”

BU YÜK AĞIRDIR
“Kongre üyelerinin yükü herkesten ağır. Taraftar hesap soramıyor. Ama kongre üyeleri ibra ederken araştırıyor mu… Maalesef biz bu şehirde sadece öküz altında buzağı arıyoruz. Mesela Osman Taş… Takımın can suyu oldu. Ama çok ağır eleştiriliyor. Hakkında birçok şey duyuyoruz. Eminim ki söylenenleri duyup şaşırıyordur”

ANLAMAK GÜÇ
“Bir başka aday çıksa Halil'in adamı, Mesut'un yandaşı vs… Böyle bir lüksümüz kalmadı. Bu takımın durumu içler acısı. Takımı bu hale getirenlere tek kelime edilmiyor. Ama yeni aday öcü...Kaan Ay ve yönetimi transferi açtı, takım ligde kaldı ama taşlandı. Anlamak güç.

YAZIK OLUR KULÜBE
“Gemi batıyor, hepimiz aynı gemideyiz. Yazık olur bu kulübe. Kongre üyeleri tarihi sorumluluk sizin. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Taşın altına elini koyanları kırmayalım. Formül geliştirebilir miyiz bakalım. Gerekirse 5 başkanımız birden olsun. Aday çıkmasa şehir nerde diye soruyoruz… Aday çıksa bugüne kadar neredeydiniz diyoruz. Bu kısır döngüden kurtarın bu kulübü”…

Kaynak: 2eylul.com.tr

Osman TAŞ, Mustafa TOPKAYA'dan destek istedi sanırım.. Böyle açıklamalarda bulunmuş.. Şehirde sanki bu Halil ÜNAL'ın saz ekibinden başka kimse yok gibi her seçimde bunlardan oluşan bir yönetim çıkartılmaya çalışılıyor.. Maddi, manevi destek olsalar içim gam yemeyecek ama yönetim oluşturulduktan sonra hiçbirisini kulüpte göremiyoruz.. Bir davet falan olursa reklamlarını yapmak için Eskişehirspor yönetimindeki ünvanlarını iyi kullanıyorlar, o ayrı konu.. Umarım Perşembe günü iyi bir yönetim kurulur da puan silme cezası alacağımız alacaklılarımıza ödeme yapıp rahatlayabiliriz..

Eskişehirspor, kör bir sarmala düşmüş debelenip duruyor.. Her transfer dönemi ödeme yapmamız gereken futbolcuların alacaklarında bir yapılandırma yapılıyor ama o yapılandırma dahilinde hiçbir para ödenmiyor.. Sonra bir sonraki transfer dönemi futbolcuya gidip yine yapılandıralım diyoruz.. Bu böyle gitmez, adam da bir yere kadar sabreder.. Bu borçların ötelenmesindense ödenmesi gerekiyor ki birdaha karşımıza çıkmasın.. Bunu da ancak zengin birileri yapabilir.. Mesut ile Halil ile onların saz arkadaşları ile olmaz bu işler.. Kapı kapı dolaşıp iş adamlarından para isteyipte yönetimi bırakırken kulübün yiyecek ekmeği bulunmazken kasasındaki paraları alacağına karşılık alıp giden başkanlardan bir hayır gelmez bu kulübe.. Bu kulübün 1 kuruşunu zimmetine geçiren, yiyip içen, savuran kişiler bu hallere düşürdüler bizleri.. Utanmadan da hala yönetim kurmaya çalışıyorlar yeni birilerinin önüne geçebilmek için.. Eğer yönetim kurar da seçilirlerse ben kulüp üyelerimize de "yuh" diyorum.. Böyle saçmalık mantıksızlık olmaz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 11:30
Eskişehirspor Kulübü 30 Mayıs Perşembe günü hem yeni başkanını seçecek hem de borcu açıklanacak. Seçimli mali genel kurul toplantısı öncesi Siyah Kırmızılı kulübün borcunun ne kadar olduğu ortaya çıktı. Siyah Kırmızılı kulübün toplam 174 milyon lira borcu olduğu öğrenildi. Eskişehirspor yönetimi diğer yönetimlere nazaran 44 sayfalık ayrıntılı bir şekilde kulübün gelir-gider tablosunu açıklayacak.Eskişehirspor'un kime ne kadar borcu var?Kulüpten aldığımız verilere göre Eskişehirspor Kulübü’nün; Banka ve Krediler’e 29 milyon 500, Yöneticiler ve üyelere 30 Milyon 357, Futbol Ailesine Borçlar 81 Milyon 844, Kulüp ve stat personeline borçlar 3 Milyon 129, Tedarikçilere borçlar 9 milyon 801, Vergi, SSK ve diğer yasal yükümlülükler 19 milyon 023 Bin TL, Menajerler 8 Milyon 896 TL. olmak üzere toplam 173 Milyon 668 bin borcu bulunuyor.Eskişehirspor'un 180 icra dosyası beklemedeEskişehirspor Kulübü’nün borç listesine bakıldığında en fazla borçlu olduğu kısım futbolcu ailesi. Mali tabloda, UEFA, TFF ve Uyuşmazlık Çözüm kurulunda 75 futbolcunun alacağı olduğu belirtilirken, alt yapı antrenörleri de dahil olmak üzere 42 teknik adam, antrenör ve yardımcısı olmak üzere 81 Milyon TL’nin üzerinde futbol ailesine olan borç açıklandı. Ayrıca, kulübe hizmet etmiş yönetici alacaklarının 30 milyon TL olduğu belirtilen mali tabloda, 180 adet icra dosyasının bulunduğu belirtildi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 21:42
SON DAKİKA... Kongre öncesi belki de Es Es'in kaderini belirleyecek kritik zirve toplantısı az önce basladı. Baskan adayları, eski yöneticiler, is adamları ve 1 tane belediye Baskanı. Kısacası icerisi şampiyonlar ligi. İnsallah hayırlı bir sonuc cıkar...
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2019 saat 22:29
osman taş mustafa topkaya ile beraber hareket etme kararı almış ben buna sevindim inşallah birlikte yönetirler de şu eskilere kalmaz yönetim.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2019 saat 00:28
Ve aksilik olmazsa Osman Taş geliyor...
Toplantıda ortak liste yapma konusu nda uzlasma saglanamadı. Osman Tas kendi ekibi ile İsmail Hakkı Gül ve Erdal Şahbaz kendi ekibi ile ayrı mekanlarda görüsmeye devam ediyor...
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2019 saat 08:09
Alıntı yapılan bilek26

osman taş mustafa topkaya ile beraber hareket etme kararı almış ben buna sevindim inşallah birlikte yönetirler de şu eskilere kalmaz yönetim.

Mustafa Topkaya ismi, Osman Taş'ın kuracağı yönetime güven duygusunu arttıracaktır.. Yanlarında Mehmet Şimşek gibi isimler de yer alırsa büyük ihtimalle kazanırlar.. Ayrıca geçen seçimde Mustafa Topkaya başkanlığa aday olduğunda Sinan Özeçoğlu ve Mesut Hoşcan'ın da desteğini almıştı.. Halil Ünal liste oluşturursa Mesut Hoşcan ve Sinan Özeçoğlu yine karşı safta yer tutacaktır..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2019 saat 10:36
Eskişehirspor başkanını seçmek için toplanıyor. Yarın hem yeni başkanını seçecek olan Eskişehirspor hem de mali genel kurul toplantısı gerçekleştirecek. Siyah Kırmızılı kulüpte dün çok önemli gelişmeler yaşandı. Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt, eski başkan Halil Ünal, eski yöneticiler, Nihat Çuhadar, İsmail Hakkı Gül, Mehmet Kahya, Erdal Şahbaz, Ahmet Eryörük, Talat Törenci, Sebahattin Tetik ve Başkan Adayı olan Osman Taş öğle saatlerinde Eskişehirspor için kritik bir toplantı gerçekleştirdi.

Bu isimler daha sonra akşam saatlerinde ise Aydın Begiter’in sahibi olduğu Yenişehir Konakları’nda bir toplantı yaptı. Toplantıda Siyah Kırmızılı kulübün güçlü ve kriz çözebilen bir yönetime ihtiyacı olduğu konuşuldu. Kongrede birlik ve beraberlik içinde tek bir listenin ortaya çıkması kulüp için daha sağlıklı bir karar olacağı yönünde görüş birliği yapıldığı gelen bilgiler arasında. Toplantılarda Osman Taş’ın da yer alması dikkatlerden kaçmadı. Bugün de Es Es’te hareketli saatlerin yaşanması bekleniyor.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2019 saat 11:32
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan bilek26

Mustafa Topkaya ismi, Osman Taş'ın kuracağı yönetime güven duygusunu arttıracaktır.. Yanlarında Mehmet Şimşek gibi isimler de yer alırsa büyük ihtimalle kazanırlar.. Ayrıca geçen seçimde Mustafa Topkaya başkanlığa aday olduğunda Sinan Özeçoğlu ve Mesut Hoşcan'ın da desteğini almıştı.. Halil Ünal liste oluşturursa Mesut Hoşcan ve Sinan Özeçoğlu yine karşı safta yer tutacaktır..

Sanırım Mehmet Şimşek de ittifaka dahil olmuş. Twetterda açıklama gibi bir yazısını gördüm.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2019 saat 13:58
Eskişehirspor'da Sportif Direktör olarak görev yapan ve alacaklıların paralarını istemesine en çok tepki gösterenlerden biri olan İzzet Erdoğan'dan şok hareket. İzzet Erdoğan alacaklarını nedeniyle Eskişehirspor'a ihtarname yazısı gönderdi. Edilen bilgiye göre kulübe ulaşan ihtarname belgesinde, İzzet Erdoğan'ın Eskişehirspor'dan 175 bin lira alacağı ve 30 Mayıs 2019 tarihine kadar ödenmezse Erdoğan'ın icra yoluyla borcu tahsil edeceği yazıyor.

Gelecek yönetimin bu borcu ödemesi veya İzzet Erdoğan ile anlaşma yoluna gitmesi gerekiyor. Aksi taktirde İzzet Erdoğan'ın bu alacaktan dolayı Eskişehirspor'a icra işlemi gerçekleştirmesi için hukuksal olarak hakkı bulunabilecek.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır