eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 263264265266267 271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2019 saat 17:49
Alıntı yapılan Daredevil

Arkadaşlar şehir dışında olduğumdan tam olarak bilmiyor ve anlayamıyorum. Bir şekilde klübü yokluklar içinde kümede bırakmış Kan Ay neden protesto edilip istifaya davet edildi. Neden yönetimi bıraktılar? ve neden yeni yönetim isteniyor. Taraftar gruplarının Sayın Kaan Ay ile ilgi sorunu nedir?
Halil Ünal, Mesut Hoşcan zamanında olan onca şeye rağmen sesini çıkarmyan taraftar grupları neden Kaan Ay gibi bana göre başarılı bir başkanın istifasını istiyor. Halil ve Mesut başkanlar zamanında protesto edenin üzerine yürüyorlardı. Şimdi ne oldu da klübü bu yoklukta küme düşmekten kurtaran adam kötü oldu?
Teşekkürler.

dönüyor gene bişeyler ya hadi hayırlısı , Klübü Murat diri ye emanet etsinler bence
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2019 saat 20:31
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Kaan Ay, taraftarların kendisini istifaya davet etmesi sonrası basın toplantısı düzenledi.

Kaan Ay, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Spor Toto 1. Lig'de 31. haftada iç sahada Afjet Afyonspor ile yaptıkları maçın ardından yurt dışına çıktığını belirterek, bu süreçte taraftarın sosyal medya aracılığıyla kendisini istifaya çağırdığını söyledi.

Eskişehirspor'un borçlarının ödenmesi konusunda büyük bir yol aldıklarını belirten Ay, şöyle konuştu:

"Futbolcuların maaşlarını ödemişiz. Ne yaptık da istifamızı istiyorlar anlayamadım. Tatildeyim, alakasız birçok şeyle karşılaştım. Yalan yanlış bilgilerle insanların beynini yıkamışlar. Vicdanen rahatım. Sosyal medyadan da bunlar hep söylendi. Ben bunları hak etmedim. Gerçek samimi insanların vicdanına bırakıyorum bu olanları. Proje üretebilecek, futbolcu satmadan kulübü yönetebilecek bir başkan isteniyormuş. Buyursun yapsınlar."

Ay, ocak ayında kongrede seçildiklerini hatırlatarak, nasıl bir kulüp aldıklarını bilerek yönetime geldiklerini anlattı. 
Tesislerinde yemek bile çıkmayan, icralık, 158 milyon lira borçlu kulübü bilerek devraldıklarını söyleyen Ay, 4 ayda borçtan 10 milyon lira düşürdüklerini, transfer tahtasını açtırdıklarını ve kadroya 15 oyuncu takviyesi yaptıklarını belirtti.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2019 saat 20:35
mehmet özcanı kaan ay değil başkaları satmak mı istiyor ne iş ne gerek var yazıklar olsun kaan ay bunlara niye pabuc bırakır anlamıyorum buradan anladığım tek şey yanlış kadroyla yola çıktığıdır.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2019 saat 08:59
sakarya gazetesindeki haber başlığı <<Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay, çarpıcı açıklamalarda bulundu.>>

Karşılığı bu olmamalıydı....

Arkadaşlar bu habere gerçek taraftarların yazdığı yorumlara bakın görürsünüz sosyal medya kaan ay a sallıyormuymuş yoksa destekliyormuymuş. Yoksa H.ünal gibi taraftar bana saydırıyor banane banane mi yapıyor bu çemkirmeler h.ünalı hatırlatıyor bize, tuhaf değil mi paran yoksa yada para vermiyeceksen bahane aramayacaksın bırakıp gidersin, ama bu taraftara bir güven verdi havasını da attı şimdi yaptığı ne? Kaan Ay gerçekten samimi ise devam etmek istiyorsa etrafında herkesin bildiği ama kendisinin görmediği yada görmek istemediği kişileri yönetim kurulundan azledip yenilerini görevlendirip yola devam etmeli. Ha Mehmet Özcanı mevlütü de satacaksa avrupalılara birdahaki tarnsferinde %25 şartıyla bir an evvel satmalı ki kavga bitsin.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2019 saat 15:04
Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay dün düzenlediği basın toplantısında, Fıratcan hakkında, "Es Es’teki maaş bütçesi ile Ümraniye ve Hatayspor takımlarının kendi oyuncularına verdikleri paraları görünce ben hiçbir oyuncuya çok yüksek rakamlar vermem. Fıratcan 1 milyon istiyor. Halil İbrahim ve Bedirhan ile görüşmeler sürüyor. Eğer bu kulübün futbolculara ödeyeceği maaş konusunda bir kültürü oluşmazsa bu kulüp batmaya mahkumdur" dedi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2019 saat 15:06
Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay, taraftarların neden kaleci alınmadı yönündeki eleştirisine cevap verdi. Ay, “Kameni Eskişehirspor’a gelmek istemedi. Kaleci Ertuğrul Taşkıran ile görüştük gelmek istemedi. Galatasaray’ın kalecisi Eray İşcan ile görüştük. 1 milyon 400 lira para istedi. Biz bu rakamı vermedik. Eğer oyuncularımızın paraları zamanında verilirse bu takım ilk 6’ya kalır arkadaşlar. Play-Off’u zorlayacak bir takım bırakıyoruz” dedi. 
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2019 saat 09:35
kaan ay bu açıklamaları daha önce yapsaydı keşke. ama ben istifasına üzüldüm. samimiyetine inandırmıştı beni. emekleri için teşekkürler kendisine.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2019 saat 09:40

Eskişehirspor’un Afyon maçıyla beraber kümede kalması kesinleşince, tribün liderleri, politikacılar ve kulüp başkanlığına aday olmak isteyenlerin, birbirine girdiğini söylemek zorundayım. Kaan Ay’ın gitmesi gerektiğini düşünenler, kalması gerektiğini savunanlar, sadece yönetim revize edilsin diyenler, kulüp politikaya alet edildi görüşünü dillendirenler vesaire…
Nihayetinde mevcut Başkan Kaan Ay tartışmaları bitirmek için 23 Mayıs’ta olağan genel kurulun yapılacağını açıklayarak, “aday olmayacağım” dedi.
Bununla beraber, kulisler de bir hayli hızlandı.
Osman Taş, aday olacağını bir kez daha deklare etti ve ilerleyen günlerde projelerini açıklayacağını söyledi. Taş’ın yanı sıra, adaylığını açıklamasa da, eski Başkan Sinan Özeçoğlu’nun da aday olabileceği öne sürülüyor.
Tabii her dönem olduğu gibi, bu dönem de, Halil Ünal’ın kulübün başına geçebileceği konuşuluyor.
Ne diyelim?
Kaan Ay’a, hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni seçilecek başkanın da en az Kaan Ay kadar hizmet üreteceğini düşünüyorum.
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2019 saat 09:53
Eskişehirsporun sadece temiz kulübün geliri kadar kulübe harcayacak hayal kurmayacak bir yönetime ihtiyacı var. Böyle yönetimin de taraftarın sabrına ihtiyacı var.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2019 saat 14:42
Eskişehirspor’da 23 Mayıs Çarşamba günü yapılacak olan genel kurul için kulisler hareketlenmeye başlandı. Seçimli mali genel kurulda şu ana kadar adaylığını açıklayan tek isim Başkanvekili Osman Taş oldu. Ayrıca eski başkan Sinan Özeçoğlu’nun da liste hazırlığı yaptığı iddia edilmeye devam ediliyor. Eski Başkan Halil Ünal’ın ise kurmaylarından Erdal Şahbaz’a liste hazırlığı yapması konusunda ısrarcı olduğu ileri sürülüyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 263264265266267 271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır