eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 262263264265266 273>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2019 saat 16:48
başarılı olduğunu söyleyip bunu kamuoyu dahi takdir eder deyipte aday olmayacağım demek zorla başkanlıktan ediliyor intibaını uyandırıyor, Hani dese ki Sinan Özeçoğlu gibi güvenilir biri devam edecek bu kulübün menfaatine dese anlarız bu zorlama bir kongreye gidiş hiç hoşuma gitmedi.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2019 saat 17:09
Eskişehirspor yöneticisi Gökhan Yıldırım'ın Atatürk'e hakaretleri ile bilinen ve geçtiğimiz günlerde vefat eden Kadir Mısıroğlu paylaşımı taraftarın tepkisini topladı. Bu paylaşım sosyal medyada büyük tepki ile karşılandı ve Yıldırım'ın istifası istendi. Ayrıca sosyal medya kullanıcıları Yıldırım'ın daha önce yaptığı Fenerbahçe paylaşımına da tepkiler yağdı. Yıldırım Mısıroğlu paylaşımında; Bir Milleti narkozdan uyandırdığı için fesiyle dalga geçmekten öteye gidemediler. Yazdıklarını yalanlayamadılar... Yalan söyleyen tarihi utandıran adama rahmet ve minnetle" notunu düşmüştü.

ESKOD'DAN TEPKİ 

Eskişehirspor'u Koruma Derneği sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu tepkiyi verdi;

" MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Kırmızı çizgimiz, fikirleri hayat mücadelemizdir. Eskişehirspor kulübü alt yapı sorumlusu Gökhan yıldırım bugün sosyal medyada Atamıza küfreden yunan aşığı fesli kadir denen ... ile ilgili övgüler paylaşmıştır. Biz Eskisehirspor sevdalıları olarak evlatlarımızı emanet ettiğimiz bu yapıda bu köhne ve kokuşmuş zihniyeti görmek istemiyor ve adı geçen kişinin acilen görevden alınmasını talep ediyoruz."

PAYLAŞIMI KALDIRDI 

Gökhan Yıldırım tepkiler üzerine paylaşımını kaldırarak şu notu düştü; "Eskişehirspor taraftarına...... Kadir Mısıroğlu hakkında rahmet dilemenin çapsızlık ve Atatürk düşmanlığı ile yorumlanması üzüntü vericidir. temsil ettiğim eskişehirspor kulübünün ve taraftarının bu durumdan rahatsız olması da, benim bu duruma duyarsız kalacağım anlamına gelmez. Durduğum nokta ve Eskişehirspor’a olan bağlılığım açısından paylaşımımın kaldırılması kaçınılmazdır. Taraftarımızı üzmek ve kırmak asla bana yakışmaz. Yapmış olduğum paylaşımı da mensubu olduğum kulübe zarar vermemek Adına kaldırıyorum. Büyük taraflara saygı ile .. yıldırım daha sonra bu açıklamasını da kaldırdı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2019 saat 17:16
Spor Toto 1’inci Lig’de mücadele eden Eskişehirspor’da yönetim, Olağan Seçimli ve Mali Genel Kurul kararı aldı.

Eskişehirspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, Olağan Seçimli ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nın 23 Mayıs Perşembe günü saat 13.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, 23 Mayıs’ta çoğunluğun sağlanamaması halinde olağanüstü genel kurul toplantısının 30 Mayıs Perşembe günü aynı yer ve aynı saatte yapılacağı bildirildi.

Eskişehirspor’un 18 Ocak 2019 tarihinde yapılan seçimli olağan genel kurulunda, Kaan Ay ve Mustafa Topkaya başkanlık için yarışmış, 398 delegenin kullandığı oyların 220’sini alan Kaan Ay Eskişehirspor’un başkanı seçilmişti.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2019 saat 08:57
Kaan Ay sanki birilerinin işine gelmedi. inşallah kongrede adaysız kalıp yeni bir şokun içine düşmeyiz. aday olacağını söyleyenler geri durmaz umarım. futbolcuların serbest kalması engellenirse, yıldızı parlayan birkaç futbolcumuzdan gelecek para ile bu sene lige transferi açmış olarak daha güçlü girebiliriz ama bunun için iyi bir yönetim lazım.
ES-ES
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2019 saat 12:31
Ortada gergin bir durum yok, inşallah iyi bir yönetim oluşur. Aidatlarını yatırmadığı için üyelikleri silinenler ve üyelik açıldığı için yeni üyeler de var, inşallah ilk toplantıda çoğunluk sağlanır ve güçlü bir yönetim oluşur.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2019 saat 17:13
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Hüseyin Köksal, kendisini eleştirenlere Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.
Köksal'ın açıklamaları şöyle; "Bir insana Bizanslı demeden önce bir araştırın şimdiye kadar neler yapmış Eskişehirspor için. Kaç deplasman otobüsü vermiş, kaç deplasman için kumanya vermiş. Sadece Göztepe finali için 4 otobüs tahsis ettik. Bugün koordineli bir şekilde siyasi yazanlar unutmasın ki Bizanslı kafeden led için 250 bin TL toplandı. Keşke grup liderleriniz bunu da yazsa idi amaç siyasi olunca tabi... Geçmişini unutanlar gelecekte çok sıkıntı çekerler, şimdiden başlayın 15 milyon nakit, futbolcu satmadan yönetim kuracak paralı adamlar gelsin. Asıl vebal zoru başaran takımın yasağı kaldıran ligde tutan insanlara emir ile saldırmanız. Sinan Özeçoğlu'na kimse sahip çıkmıyor denilirken takımın deplasman giderini ödedik. Bizim için kişilerden üstte gelir Es Es sevgisi. Bilmeden yazmak kolay internetten bakın bakalım çabuk unutanlar. Bizler karaya oturmuş gemiyi güvenli bir şekilde limana getirdik bundan sonrasını da düşünmüşsünüzdür. Allah selamet versin"
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2019 saat 19:11
Alıntı yapılan Güray26ES

Eskişehirspor yöneticisi Gökhan Yıldırım'ın Atatürk'e hakaretleri ile bilinen ve geçtiğimiz günlerde vefat eden Kadir Mısıroğlu paylaşımı taraftarın tepkisini topladı. Bu paylaşım sosyal medyada büyük tepki ile karşılandı ve Yıldırım'ın istifası istendi. Ayrıca sosyal medya kullanıcıları Yıldırım'ın daha önce yaptığı Fenerbahçe paylaşımına da tepkiler yağdı. Yıldırım Mısıroğlu paylaşımında; Bir Milleti narkozdan uyandırdığı için fesiyle dalga geçmekten öteye gidemediler. Yazdıklarını yalanlayamadılar... Yalan söyleyen tarihi utandıran adama rahmet ve minnetle" notunu düşmüştü.

ESKOD'DAN TEPKİ 

Eskişehirspor'u Koruma Derneği sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu tepkiyi verdi;

" MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Kırmızı çizgimiz, fikirleri hayat mücadelemizdir. Eskişehirspor kulübü alt yapı sorumlusu Gökhan yıldırım bugün sosyal medyada Atamıza küfreden yunan aşığı fesli kadir denen ... ile ilgili övgüler paylaşmıştır. Biz Eskisehirspor sevdalıları olarak evlatlarımızı emanet ettiğimiz bu yapıda bu köhne ve kokuşmuş zihniyeti görmek istemiyor ve adı geçen kişinin acilen görevden alınmasını talep ediyoruz."

PAYLAŞIMI KALDIRDI 

Gökhan Yıldırım tepkiler üzerine paylaşımını kaldırarak şu notu düştü; "Eskişehirspor taraftarına...... Kadir Mısıroğlu hakkında rahmet dilemenin çapsızlık ve Atatürk düşmanlığı ile yorumlanması üzüntü vericidir. temsil ettiğim eskişehirspor kulübünün ve taraftarının bu durumdan rahatsız olması da, benim bu duruma duyarsız kalacağım anlamına gelmez. Durduğum nokta ve Eskişehirspor’a olan bağlılığım açısından paylaşımımın kaldırılması kaçınılmazdır. Taraftarımızı üzmek ve kırmak asla bana yakışmaz. Yapmış olduğum paylaşımı da mensubu olduğum kulübe zarar vermemek Adına kaldırıyorum. Büyük taraflara saygı ile .. yıldırım daha sonra bu açıklamasını da kaldırdı.

Bu adamı bıraz amatör kümede araştırın ne kadar sahtekar oldugunu butun amatör camiasında yer alanlar bilir. Bu adam nasıl eskısehırsporda görev alır hala hayretler içindeyim.
sadece eses
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2019 saat 15:20

Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay isyan ve istifa etti!

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Kaan Ay, taraftarın kendisini istifaya davet etmesi üzerine düzenlediği basın toplantısında başkanlığı bırakacağını söyledi.

10 Mayıs 2019 14:55

Spor Toto 1. Lig'de 31. haftada Afjet Afyonspor ile Eskişehirspor'un oynadığı maçın ardından taraftar Başkan Kaan Ay'ı istifaya davet etti. Bunun üzerine Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Kaan Ay, Eskişehirspor Kulübü başkanlığını bıraktığını söyledi.

Herkesin sevineceği bir anda taraftarın kendisini istifaya davet ettiğini ve yalan yanlış bilgilerle insanların beyinlerinin yıkandığını ifade eden Başkan Ay, “Hepiniz takdir edersiniz ki başarının sahipleneni çok olur. Başarısızlığı kimse üstlenmez. Bu hayat böyledir. Şimdi biz 36 yaşında girdik bu şeye. Kimse inanmıyordu, herkes bu kulüp düştü, bu tahta açılmaz dediği noktada biz ismimizi koyduk bu kulübe bir şey olmasın diye Allah korusun bugün herkes seviniyor. Biz açtık, onu yaptık, bunu yaptık. Onlar da sevinsin, sevinmek herkesin hakkı ama Allah korusun kötü bir şey olsaydı, bu takım küme düşseydi ne olacaktı? Ben bu şehirde bütün kariyerimi bitirecektim. Ben bunu göze alarak girdim bu işe. Neden bıraktığım konusuna bir kez daha girmek istiyorum. Biz Afyon maçından sonra hiçbir şey yok, herkesin sevineceği bir anda takım ligde taraftar beni istifaya davet ediyor. Biz ne yaptık ki ya? Biz tribünü ödemişiz takımın. Yemeğini yapmışız, her deplasmana götürmüşüz, maaşlarını vermişiz futbolcuların iki maaşımız kalmış sadece vermediğimiz. Biz her şeyi yapmışız. Biz neden istifaya davet ediliyoruz? Başarısız mıyız da istifaya davet ediliyoruz? Ben bunu anlamadım. Zaten bu kulüp böyle şeyler yapıla yapıla bu hale geldi. Tatilde benim kafam telefonda yok o arıyor, yok bu arıyor, Fransa'ya futbolcu mu satmaya gittin diyorlar, sponsor mu bulmaya gittin diyorlar. Ya kardeşim tatildeyim diyorum ne alakası var. Yalan yanlış bilgilerle insanların beynini yıkadılar. Bu sosyal medya olayı zaten sıkıntı bir olay. Kafayı çeken yazıyor yani. Böyle yapıla yapıla bu kulüp bu hale geldi. Ben vicdanen rahatım kardeşim” şeklinde konuştu.

“VEFA BORCUMU ÖDEDİM” 

Yaptıklarıyla Eskişehir'e olan vefa borcunu ödediğini söyleyen Başkan Ay, herkesten helallik isteyerek, “Kongre sürecine girdik biliyorsunuz. Ben bundan sonra başkan adaylarımız şunu söylemek istiyorum. Bundan sonra herkes öyle diyormuş. Proje üretebilecek futbolcu satmadan yöneten, acil başkanlar arıyorlarmış. Buyursun gelsinler. Kayıtlar açıktır. Hemen gelsinler. Bugün yarın değil. Hemen gelip bu kulübe sahip çıksınlar. Bu şehre bir vefa borcum var. Gerçi Vefa İstanbul'da bir semt adı ama neyse önemli değil. Benim bu şehre bir vefa borcum var. Her caddesinde, her sokağında bir anımın olduğu bu şehre bir vefa borcum vardır. Ben bu hizmetleri yaparak bu vefa borcumu ödediğimi düşünüyorum. Ben bütün yönetici arkadaşlarıma beni bu dönemde yalnız bırakmayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Fuat hocama çok teşekkür ediyorum. Teknik heyete çok teşekkür ediyorum. Eskişehirspor bu şehrin en değerli markasıdır. Bu markayı, bu bayrağı yere düşürmedik. Layık olduğu yerde tuttuk. İnşallah bizden sonra gelecek arkadaşlar da bu bayrağı daha ileriye götürürler. Eskişehirspor layık olduğu yere gelir diyorum” diye konuştu.
Sözcü
O SENE BU SENE
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2019 saat 15:36

VİCDANIM RAHAT

Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay dün tesislerde basın toplantısı düzenledi. Başkan olduğundan bu yana yaptıklarını anlatan Kaan Ay, “Ne yaptık da istifamızı istiyorlar anlayamadım. Tatildeyim, alakasız birçok şeyle karşılaştım. Yalan yanlış bilgilerle insanların beynini yıkamışlar. Benim içim rahat. 4 aydır işime bakamıyorum. Karşılığı bu olmamalıydı” dedi

BORCU 10 MİLYONA DÜŞÜRDÜK
Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay, konuşmasına yaptıkları icraatları anlatarak başladı. Ay, yönetime geldiği günde bugüne kadar 158 milyonluk borcu 4 ayda 10 milyona düşürdüklerini ifade ederek Eskişehirspor’u hep kavgadan uzak tutmaya çalıştıklarını su sözlerle ifade etti“Transfer tahtasını açtık, eksi 36 puan cezasının önüne geçtik. Eskişehirspor’u kavgalardan uzak tuttuk”

6 MİLYON LİRA GELECEK
“Spor Toto’dan 6 milyon lira alacağımız var. Sebebi de çalışanlar mahkemeye verdiği için alamıyoruz. Çözülmesi an meselesi 2 milyon işçi alacaklarına verilecek. Geri kalan Halk Faktöring’e olan kredi borcu düşecek. Alt yapı tesislerinin Avrupai tadilatı yapıldı. Transfer yasağı bize hayır getirdi. Birçok futbolcu çıktı. Üyelik sorununu çözdük, üyeliği kolaylaştırdık”
Resim%20-%2028107_1_l.jpg

ERDOĞAN VE SAKALLI’YA TEŞEKKÜR
“Sponsorlardan ciddi kaynaklar sağladık. Burada eski Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteği ile elde edilen led ekranlardan 3 maç için 335 bin TL reklam geliri elde edildi” 

ÇOK YÜKSEK PARA İSTİYORLAR
“Mehmet Özcan menajerlik olayı eleştiriyoruz. Menajeri yok kendisinin. Ona bir imza attırdık. 1 Temmuz 2019 tarihi geçerli. Yurt dışı transferi için PR yapmak adına bir şirketle imza attırdık.  Kulübün menfaati için yaptık bunu. Şu ana kadar da yurt dışından gelen bir teklif yok. 3 futbolcu arkadaşımızın sözleşmesini uzatmak istedik. Çok yüksek para istiyorlar”

VİCDANLARINA BIRAKIYORUM
“Bu takım ilk altıyı zorlayacaktır. Başkanlığı neden bıraktık? Başarıyı sahiplenen çok olur. Afyon maçı sonrası taraftar istifaya davet ediyor. Biz ne yapmışız. Sosyal medyada kafayı çeken yazıyor. Kulüp bu yüzden buralara geldi. Benim içim rahat. 4 aydır işime bakamıyorum. Karşılığı bu olmamalıydı. Menfaati olmayanların vicdanına bırakıyorum. Üstümüze düşeni yapıyoruz”

BAŞKANI HEMEN SEÇELİM
“Acil çağrım, 23 Mayıs tarihinde herkes gelsin. Hemen başkanımızı seçelim. Bu kulübe vefa borcum vardı. Her sokağında anım olan şehre bu hizmetleri yaparak vefa borcumu ödedim. Fuat hoca, genç kardeşlerine, tesis çalışanlarına, tüm futbolculara teşekkür ediyorum. Bu markayı yere düşürmedik. Yeni sezon için 12 milyon liralık bir kaynak yaratabileceğimize tahmin ediyorduk. 35 milyon liraya ihtiyaç vardı”

BAŞKANLIĞI HERKES İSTEYEBİLİR
“Vefa İstanbul'da bir semtin adıymış. Sürekli eleştiri. Takım ligde kalmayı garantiliyor. Sevineceğimiz anda bile sosyal medyada beni istifaya davet ediyorlar. Osman Taş bana, 'Devam etmek istersen yanındayım, devam etmeyeceksen başkanlığı düşünüyorum' dedi. Tabi herkes başkan olmak isteyebilir. Buna Kongre üyeleri karar verecek”
M. Anıl AKSOY

O SENE BU SENE
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
Online Durum: Online
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2019 saat 17:44
Arkadaşlar şehir dışında olduğumdan tam olarak bilmiyor ve anlayamıyorum. Bir şekilde klübü yokluklar içinde kümede bırakmış Kan Ay neden protesto edilip istifaya davet edildi. Neden yönetimi bıraktılar? ve neden yeni yönetim isteniyor. Taraftar gruplarının Sayın Kaan Ay ile ilgi sorunu nedir?

Halil Ünal, Mesut Hoşcan zamanında olan onca şeye rağmen sesini çıkarmyan taraftar grupları neden Kaan Ay gibi bana göre başarılı bir başkanın istifasını istiyor. Halil ve Mesut başkanlar zamanında protesto edenin üzerine yürüyorlardı. Şimdi ne oldu da klübü bu yoklukta küme düşmekten kurtaran adam kötü oldu?

Teşekkürler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 262263264265266 273>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır