eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 261262263264265 277>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2019 saat 13:25

BAŞKAN KAAN AY BEKLENİYOR

Eskişehirspor’da hareketli günler bizi bekliyor. Fırtınalı günler geçiren Eskişehirspor ligde kalmayı başardı. Başkan Kaan Ay, yurt dışında bulunuyor. Gelince önemli açıklamalarda bulunacak. Kaan Ay’ın neler konuşacağı kongre kararı alıp almayacağı en çok merak edilen konu...

GEMİ KARAYA YANaŞTI AMA...
Eskişehirspor sezon bitimine 3 hafta kala ligde kalmayı garantiledi. Fırtınalı sulardan sonra gemi karaya yanaştı. Ancak bu seferde Eskişehirspor’da kongre sürecinin yaşanıp yaşanmayacağı gündeme geldi… Kulüp Başkanı Kaan Ay, yurt dışında olduğu için kendisinin Eskişehir’e döner dönmez yönetimiyle konuşup bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor…

GÖZLER BAŞKAN AY’A ÇEVRİLDİ
Bu sezon ligde kalmayı başaran Eskişehirspor’u yeni sezonda da birçok sıkıntı bekleyecek. Eskişehirspor Baş- kanı Kaan Ay’ın vereceği karar merakla bekleniyor… İki seçenek bulunuyor. Başkan Ay, ya yönetimini yenile- yerek yola devam edecek ya da yeni sezon öncesinde Olağanüstü Genel Kurul kararı alacak… Şimdi tüm camia Ay’ın yapacağı açıklayama kilitlendi.

TAHTANIN AÇILMASI ZOR
Yeni sezonda transfer tahtasının açılmasının mümkün gözükmemesinden dolayı taraftar tekrar aynı sıkıntıların çekilmemesi adına eldeki mevcut kadronun korunmasını istiyor. Ay yola devam eder ya da yeni başkan seçilirse öncelikli olarak İbrahim Halil Öner, Bedirhan Altunbaş ve Fıratcan Üzüm’ün sözleşmeleri uzatılacak... Çünkü yeni sezonda transfer tahtasının açılması mümkün gözükmüyor.

HAREKETLİ GÜNLER BİZİ BEKLİYOR
Bunun yanında Eskişehirspor’da Mevlüt Çelik, Mehmet Özcan ve Erdal Akda-ri gibi isimlere talipliler artıyor. Yeni sezonda kadronun korunması adına bu isimlerin kadroda tutulması gerekiyor... Zor bir yükü sırtlanan Kaan Ay ve yönetimi takımı ligde tutmayı başardı. Bun- da sonraki süreçte neler yaşanacağı bekleyip göreceğiz. Bundan sonraki haftaların çok daha hareketli geçmesi bekleniyor…
Erhan ÜNAL

O SENE BU SENE
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2019 saat 19:01
Osman Taş: Başkanlığa adayım Eskişehirspor'da son günlerde gündem olan Eskişehirspor yöneticisi Osman Taş, www.esgazete.com'a özel açıklamalarda bulundu.

01 Mayıs 2019 Çarşamba 18:06
Osman Taş: Başkanlığa adayım Eskişehirspor'da son günlerde gündem olan Eskişehirspor yöneticisi Osman Taş, www.esgazete.com'a özel açıklamalarda bulundu. Başkanlığa aday olduğunu belirten Taş, taraftarı sevdiğini belirtirken Eskişehirspor ile bağdaşmış bazı isimleri satın aldığı yönündeki iddialara da açıklık getirdi. Taş'ın sorularımıza verdiği cevaplar şöyle; " Eskişehirsporla ilgili isminiz üzerinden gündem yaratılıyor öncelikle başkanla bir tartışma yaşadınız mı?, İsim hakkıyla ilgili bir konu var, ayrıca başkanlığı düşünüyor musunuz? Evet düşünüyorum, benim söyleyecek bir şeyim yok, hepsini taraftara bırakıyorum onlar benim için yorumu yapıyorlar. Yeni kongre olursa başkan adayıyım. Ben kimseyle tartışmadım galiba şimdiye kadar ticaret kimse yapmamış bu bir ticarettir. Ticarette neyapılır ben bunların isim haklarını aldığımda zaten herkesin haberi vardı. Ben bunları aldığımda Kaan Başkan yoktu. Tescilleri niye almadım yarın bir gün uyanık birisi gelip bunları alıp dese ki işte şunun payını da bize verin dese siz bunu almaz mısınız. Sonuçta ticaretle uğraşıyorsunuz, artı taraftarın da haberi var zaten benim bunları aldığımdan başka bir boşluk bulamayıp ta bana bunumu öngörüyorlar. Yani utansın insanlar ben başka bir şey demiyorum. Başkanla ilgili konuya gelirsek bütçeniz ya da yönetiminiz hazırmı ? Evet hazır hedefi o zaman açıklarız. Taraftarın hepsini çok seviyorum. Başkanlık için gelirseniz ne kadarlık bir bütçe öngörüyorsunuz? Onların hepsini biz sunacağız zaten vakti gelince.

O SENE BU SENE
Yukarı
usanmaz262626 Liste gör
Yazar

Kerem
Yer: Eskişehir
  Alıntı usanmaz262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2019 saat 21:30
Alıntı yapılan gündüzlerli2626

<div ="post__holder mb-0">
                                        <div ="row">
                                           <div ="col-md-12">
                                                <h3 ="mb-0">BAŞKAN KAAN AY BEKLENİYOR</h3>

<div ="post__holder">
                                        <div ="row">
                                           <div ="col-md-6">

<div ="col-md-6">

<div ="blog-social">
                                                    <span ="share-icon btn-social-icon btn-adn" -toggle="tooltip" -placement="top" title="" -original-title="Beğen & Paylaş">
                                                        <span ="fa fa-share-alt"></span></span>

Eskişehirspor’da
hareketli günler bizi bekliyor. Fırtınalı günler geçiren Eskişehirspor
ligde kalmayı başardı. Başkan Kaan Ay, yurt dışında bulunuyor. Gelince
önemli açıklamalarda bulunacak. Kaan Ay’ın neler konuşacağı kongre
kararı alıp almayacağı en çok merak edilen konu...

GEMİ KARAYA YANaŞTI AMA...Eskişehirspor sezon
bitimine 3 hafta kala ligde kalmayı garantiledi. Fırtınalı sulardan
sonra gemi karaya yanaştı. Ancak bu seferde Eskişehirspor’da kongre
sürecinin yaşanıp yaşanmayacağı gündeme geldi… Kulüp Başkanı Kaan Ay,
yurt dışında olduğu için kendisinin Eskişehir’e döner dönmez yönetimiyle
konuşup bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor…

GÖZLER BAŞKAN AY’A ÇEVRİLDİBu sezon ligde
kalmayı başaran Eskişehirspor’u yeni sezonda da birçok sıkıntı
bekleyecek. Eskişehirspor Baş- kanı Kaan Ay’ın vereceği karar merakla
bekleniyor… İki seçenek bulunuyor. Başkan Ay, ya yönetimini yenile-
yerek yola devam edecek ya da yeni sezon öncesinde Olağanüstü Genel
Kurul kararı alacak… Şimdi tüm camia Ay’ın yapacağı açıklayama
kilitlendi.

TAHTANIN AÇILMASI ZOR Yeni sezonda transfer
tahtasının açılmasının mümkün gözükmemesinden dolayı taraftar tekrar
aynı sıkıntıların çekilmemesi adına eldeki mevcut kadronun korunmasını
istiyor. Ay yola devam eder ya da yeni başkan seçilirse öncelikli olarak
İbrahim Halil Öner, Bedirhan Altunbaş ve Fıratcan Üzüm’ün sözleşmeleri
uzatılacak... Çünkü yeni sezonda transfer tahtasının açılması mümkün
gözükmüyor.

HAREKETLİ GÜNLER BİZİ BEKLİYORBunun yanında
Eskişehirspor’da Mevlüt Çelik, Mehmet Özcan ve Erdal Akda-ri gibi
isimlere talipliler artıyor. Yeni sezonda kadronun korunması adına bu
isimlerin kadroda tutulması gerekiyor... Zor bir yükü sırtlanan Kaan Ay
ve yönetimi takımı ligde tutmayı başardı. Bun- da sonraki süreçte neler
yaşanacağı bekleyip göreceğiz. Bundan sonraki haftaların çok daha
hareketli geçmesi bekleniyor…Erhan ÜNAL

Yine mi transfer yasağı ?
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2019 saat 13:40
Eskişehirspor'da Osman Taş genel kurul yapılırsa başkan adayı olacağını açıklarken, ETB başkanı Murat Diri de kongre çağrısı yaptı.  Yurt dışında olan başkan Kaan Ay’ın dönmesi ile Eskişehirspor’da yönetim cephesinde bugünden itibaren bazı hareketlenmelerin olması bekleniyor.

Ligde kalmayı garantileyen Eskişehirspor’da yönetim yeni sezon için hazırlıklara başlayacak. Oldukça sıkıntılı bir sezon geçiren Kırmızı Şimşeklerde 18 Ocak’da göreve gelen Kaan Ay başkanlığındaki yönetim bir çok sorun ile uğraşmış ve zorda olsa transfer yasağını kaldırmıştı. Kulübe üst üste gelen icralar ile mücadele veren ve bir taraftan da takımını sıkıntılarını çözmeye çalışan Kaan Ay ve arkadaşları  4 aylık süreçte borcu da azaltmayı başardı.

ŞİMDİ NE OLACAK

Afyon galibiyeti ile ligde kalmayı garantileyen Eskişehirspor’da bu maçın ardından başkan Kaan Ay’ın ETB başkanı Murat Diri ve kulüp 2. başkanı Osman Taş ile de sıkıntılı olduğu ortaya çıktı. Özellikle Diri’nin yönetimi genel kurul  kararı alması yönünde eleştirilerde bulunmuştu.

Başkan Kaan Ay yurt dışında olduğu için geçtiğimiz haftayı sessiz geçiren yönetimin kurulunun bugünden itibaren gelecek ile ilgili bazı radikal kararlar alması bekleniyor. Öncelikle yönetimini toplayacak olan başkan Kaan Ay göreve devam edip etmeme konusunda kesin kararını verecek.

TAŞ ‘ADAYIM’ DEMİŞTİ

Afyon maçında takıma 200 Bin TL prim veren 2. Başkan Osman Taş’ın geçtiğimiz hafta yapılacak olan genel kurulda başkan adayı olmayı düşündüğünü açıklamıştı. Bazı isimlerin de desteklediği Osman Taş öncelikli olarak yönetim kurulundan çıkacak kararı bekleyip, daha sonra da çalışmalara başlayacak.

TARAFTAR MERAK İÇİNDE

Eskişehirspor cephesinde bütün gözler başkan Kaan Ay’a çevrilirken, Ay’ın da nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor. Taraftarlarda “Eğer başkan devam edecek ise hemen çıkıp açıklama yapmalı ve gelecek sezonun hazırlıklarına başlaması gerekli. Genel kurul kararı alacak ise de bir an önce almalı” diyerek gelişmeleri merakla bekliyor.  Es-Es’de yönetim kurulunun bu haftayı oldukça hareketli geçirmesi bekleniyor.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2019 saat 17:06
Eskişehirspor'da kazan kaynıyor... Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri önemli açıklamalar yaptı.

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri yazılı olarak yayımladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"Değerli Eskişehirsporlular;

Ligde kaldığımızın kesinleşmesinden bu yana 10 gün geçti. Mevcut Başkan 2 haftadır yurtdışında olduğu için Afyonspor ve Altay maçlarımıza da gelemedi. 2 haftadır yaşananlar hakkında tek bir açıklama dahi yapılmadı. Bu sessizlik taraftarı endişeye sürüklemektedir. Camiayı bilgilendirmek, endişeleri gidermek Yönetim Kurulunun temel görevlerinden birisidir.

Yönetim olarak önümüzdeki sezon planlamanız nedir?
Serbest kalacak veya sözleşme uzatılacak futbolcularımız var mı?
Transfer yasağımız olmasına rağmen mevcut kadromuzdaki Halil İbrahim, Bedirhan, Fıratcan gibi oyuncularla neden sözleşme yenilenmiyor?
Önümüzdeki sezon için kaynak bulundu mu?
Adı transfer söylentileriyle geçen oyuncularla neden sözleşme uzatılmaya çalışılmıyor?
Yeni bir Dorukhan vakası yaşanmaması için oyuncularla uzlaşmaya neden gidilmiyor?
3 aydır Maaşları yatmayan Marko, Sissoko, Erdal, Emre vb oyuncuların bu ay serbest kalacağını bilmenize rağmen bir yapılanma var mı?
Kamp programı yapıldı mı?
Kulübün erzak konusunda yaşanan sıkıntılar devam ediyor. Kulüp çalışanlarının alacaklarıyla ilgili bir girişim yapılıyor mu?
Ve benzeri bir çok sıkıntı var. Tek sıkıntı bizlerin kongre istemesi gibi algı yaratılması yaşanan sürecinde kötü yönetilmesine sebebiyet veriyor. Bizler bu camianın her zaman iyi olması için mücadele edenleriz. Bu sorunları dile getirmemiz kişilere olan bir art niyetimiz değil, Eskişehirspor’a olan sevdamızdandır. Geçtiğimiz sezonda Yılmaz Vural’ın ve İzzet Erdoğan’ın bu camiada olmasını istemediğimizi belirtmiş yine benzer bir hava oluşturulmuştu. Ancak bu hava Eskişehirspora zarar vermektedir.

Saymakla bitmeyecek bir çok sorun kapıda bekliyor. Bizler keyfimizden, şahsi menfaatlerimizden dolayı bunları dile getirmiyoruz. Ancak biz taraftarları da yaşanan bu belirsizlik endişelendiriyor ve bunun karşılığına Eskişehirspor menfaatleri doğrultusunda söylemlerimiz gerçekleşiyor. Bugüne kadar yaptıklarımızı da sadece Eskişehirspor menfaatleri için yaptığımızı tüm camiamız biliyor. Bunları görmezden gelerek bir yere varılamaz.

Kulübümüzün hemen bugün kongre kararını aldığını varsayarsak, kongrelerin hafta sonu yapılmasını göz ardı edersek ilk kongre en erken 28 Mayıs’ta olacak ve muhtemelen ilk kongrede sonuç çıkmayacağı için kongremiz Bayram sonrasına kalacaktır. Kongre kararı alırken tarih ve saati iyi ayarlamalı camianın daha fazla vakit kaybetmemesini sağlamalıyız. Bu yüzden kongreye gidilecekse bu işin bayram tatilinden en az bir hafta önce 25/26 mayıs tarihinde bitip netleşmesi gerekmektedir. Daha sonraki tarihler Eskişehirspor’a zarar verecektir.

Transfer döneminin 3 Haziran’da başladığını önemle hatırlatmak isteriz. Eskişehirspor’un kaybedeceği 1 günü bile yok.
Geçen her gün bizim zararımızadır. Elimizdeki oyuncuların da serbest kalma riskini göz ardı etmeyelim. Sözleşmesi uzatılmayanları, gönderilecek olanları ve gitmek isteyenleri hesaba katarsak kadromuz daha da zayıflayacaktır. Şahsi hesaplaşmalar, kişisel çıkarlar veya savaşların yeri Eskişehirspor değildir. Bizler gelir geçeriz ama Eskişehirspor her zaman yaşar.

Bizler 07.05.2019 tarihinde gereken uyarıyı yapıyoruz. Mevcut yönetimin şayet devam edecekse de yönetim içinde ki çatlaklardan ötürü yenilenmesi de gerekir. Kongre kararının alınmasını istememiz mevcut yönetimin istifası değildir. Yapabilecekleri bir şey varsa tabi ki yapmalarıdır. Ancak Kamuoyunu bilgilendirecek ve rahatlatacak açıklamaları biran önce bekliyoruz. Eğer devam edilmeyecekse de bir an evvel yeni bir liste oluşabilmesi için zamanın daha da daralmaması gerekmemektedir. Söylemlerimiz ve isteklerimiz sadece Eskişehirspor menfaatlerinedir. Bu belirsizlik süreci devam ederse ve alınacak kararlar bir kaç gün daha gecikirse büyük sıkıntılar baş gösterecektir. Yeniden sezona binbir zorlukla başlamamak için Bu şahsi bir istek değil Eskişehirspor menfaatlerine yapılacak bir hizmettir.

Unutulmasın ki; Bizler şahsi yaşadıklarımız karşısında kongre isteseydik göreve gelindiği hafta transfer açılmasına rağmen transfer yapılmaması karşısında bir tepki verirdik. Ancak Eskişehirspor Ligde kalmayı garantileyene kadar camianın birlik beraberliğine zarar getirecek tek bir harekette bulunmadık. Eskişehirspor menfaatleri doğrultusunda hareket ettik. İsteyen istediği gibi yorumlar ancak bizlerin isteği yeniden büyük Eskişehirspor hedefidir. Bunun için doğru bildiklerimizi söylemekten ve yapmaktan asla geri durmayacağız."

Kaynak: anadolugazetesi.com
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2019 saat 17:10
Murat Diri yine açıklamalarda bulunmuş..

Halil Ünal ve Mesut Hoşcan döneminde yaşanan bir ton sıkıntıya rağmen ağzını açmayan, ağzını açanı da tehtid eden, sürekli Halil Ünal'ın icad etmiş olduğu "Gün birlik günüdür" safsatasıyla milleti susturan Murat Bey şimdi kulübün durumuyla ilgili hesap sorur oldu..

Osman Taş iyi veriyor herhalde mamasını..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2019 saat 19:58
Süha Bozkurt @suhabozkurt 5

Eskisehirspor'da yönetimin kritik zirve toplantısından sonuc cıkmadı ve yarına ertelendi. Ufukta Kongre görünüyor gibi...

O SENE BU SENE
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2019 saat 12:14
Mehmet Şimşek‏ @mehmetesk1974 · 2 Std.vor 2 Stunden

İyisiyle kötüyse bu kulübe herkes emek verdi para verdi vakit verdi
Oldu yada olmadı
Az sabır

Genel kurul tarihi ayarlanıyor

Daha fazla yazıp çizmeyin herkesin bir emeği işi ailesi var
Yorgan gitti kavga bitti
Yaşasın #eskişehirspor

O SENE BU SENE
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2019 saat 14:08

Eskişehirspor altyapıdan sorumlu yöneticisi Gökhan Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar;

1. O forma için biz ölürüz siz savaşın yeter!!! Şimdi çubuklu zamanı yazan fener forması.

2. Mücadeleye devam Gökhan Yıldırım yazan fener atkısı

3. Kadir mısıroğlu'nu öven ve rahmet ve minnetini belirten yazı ve o şahsın fotoğrafını koyup taraftarımız tepki koyunca paylaşımını kaldırdığını açıklaması.

Biz çocuklarımıza, gençlerimize EsEs sevgisini bu çift takım tutanlarla mı vereceğiz? Böyle Bizans aşığı adamlarla biz nereye kadar gidebiliriz.
EsEs'te sadece Eskişehirspor'u tutan yönetici istiyoruz çok mu?
Biz millete Eskişehirde sadece EsEs tutulur diyoruz altyapıdan sorumlu yöneticimizin yaptığına bak!
Derhal istifa etsin gitsin...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2019 saat 14:34
Eskişehirspor son dakika haberi camiayı sarsacak cinsten... Eskişehirspor yönetiminin göreve devam etmesi yönünde iki gündür baskı yaptığı Başkan Kaan Ay, görevi bırakma kararı aldı.
Kulübün önünü açma adına en kısa sürede genel kurula gideceklerini belirten Ay, aday olmayı düşünmediğini söyledi.

HAYIRLI OLSUN
Eskişehirspor yönetimi genel kurula gidiyor. İki gündür tesislerde yaşanan son gelişmeleri değerlendiren yönetim kurulu üyelerinin, Başkan Kaan Ay’ın göreve devam etmesi yönünde yaptığı baskılar işe yaramadı.
Eskişehirspor Kulübünün önünü açma adına genel kurula gitme kararı aldıklarını aktaran Başkan Ay, aday olmayı düşünmediğini belirterek, genel kurulun camiaya hayırlı olmasını diledi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM
Eskişehirspor kulübünde göreve geldikten sonra, 3,5 aylık süreçte yaptıklarının kamuoyu tarafından takdir edildiğini ve bu sezon için hedeflerine ulaştıklarını sözlerine ekleyen Başkan Ay, “Eskişehirspor tarihinde verilen en büyük onur mücadelelerinden birini hep birlikte yaşadık.
Taraftarımız, yönetim, teknik kadro, futbolcular, basın, kulübümüze maddi manevi destek verenler ile birlikte, içinde bulunduğumuz zorlukları aştık.

Görevim süresi içinde birlikte olduğumuz camiamıza, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

GENEL KURUL KARARI ALDIK
Bugün içinde bulunduğumuz durum itibari ile gelen tepkiler, genel kurula gidilmesi yönünde yapılan açıklamalar, benim ve yönetim kurulu üyelerimin; kulübün önünü açma adına, genel kurul kararı almamıza neden olmuştur.

BİRLİKTE BAŞARDIK
Kulübümüzün menfaatleri, göreve gelecek adayların da önünü açma adına en kısa sürede genel kurulu gerçekleştireceğiz. Tekrar camiamıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Birlik-beraberlik içinde ayakta kaldık. Zor günleri omuz omuza vererek atlattık.

KİMSEYE KIRGINLIĞIM YOK
Yıllarca yönetici olarak görev yaptığım kulübümüze, Başkan olarak hizmet etmek de nasip oldu. Alnım açık, başım dik bir şekilde görevimi tamamlamanın gururunu yaşıyorum. Bugün gelinen süreçte hak etmediğim eleştirilere maruz kaldım. Buna rağmen kimseye kırgınlığım yok. Eskişehirspor, hepimizin ortak sevdası. Tek dileğimiz efsane dönemlerine, hak ettiği lige geri dönmesi. 

DAHA GÜÇLÜ OLMALIYIZ
Bizler görevimizi tamamladık. Kulübümüz zor günler geçirdi, fakat daha zor günler önümüzde. Bu yüzden her zamankinden daha güçlü kenetlenmeliyiz.

BAŞARILAR DİLİYORUM
Bu ay sonuna kadar yapacağımız genel kurulda, göreve gelecek başkan ve yönetici arkadaşlarımız başarılar dilerim. Eskişehirspor ve camiamıza hayırlara vesile olacak bir genel kurul diliyorum” dedi.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 261262263264265 277>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır