eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 277>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar


Ender
Yaş: 32
Katılım: 05/Ağu/2012
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2670
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2018 saat 00:09
Halil Ünal in bu defa işimizi şansa bırakmayacağım dediği hoca Fuat Çapa öyle mi?

Reşit Akçay li Osmanlı yi, Erkan Sözeri li Gençlerbirliği ni geçmek çok zor olacak. Tabi çok erken ama heyecan uyandıran bir isim olmadığı kesin
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar


Necati
Yaş: 49
Katılım: 05/Ağu/2007
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2064
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2018 saat 00:31
Birde adam beğenin be kardeşim.. Şu İnternet denen zamazingo bundan 40 50 yıl önce olsaymış Rahmetli Abdullah Gegiç için bile bi ton çamur atılırmış...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar


M. M. Altintas
Yaş: 46
Katılım: 30/Tem/2007
Yer: United States
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7729
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2018 saat 07:03
Nabi Avci'nin su aciklamalari kabul edilebilir ancak bunlari secimden hemen sonra dile getirmesi cok manidar:
http://www.istikbalgazetesi.com/haber.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=191425
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar


Kemal Enis
Yaş: 54
Katılım: 29/Haz/2013
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 346
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2018 saat 09:10
Fuat ÇAPA hayırlı olsun.
Buda incelemesi (kendisinin ESES taraftarı olduğunu iyi biliyorum)

E ni S
Yukarı
esesliali26 Liste gör
Yazar


ali
Yaş: 33
Katılım: 08/Tem/2010
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
Mesajlar: 47
  Alıntı esesliali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2018 saat 00:52
Kombineler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan var mı?
Tek büyük var o da ESES!!!
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar


mehmet
Yaş: 58
Katılım: 05/Ağu/2016
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
Mesajlar: 536
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2018 saat 12:58
26 TEMMUZ 2018

Yüksek Divan Kurulu toplantısı, bugün akşam saatlerinde Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde gerçekleşti.

Kulüp Başkanımız Halil Ünal, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Kurucu Başkanlarımızdan Aydın Begiter ile Divan Kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Sayın Ahmet Ataç, şehrin önde gelen iş adamlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Eskişehirspor’un devamlılığını sağlamak amacıyla Yüksek Divan Kurulu oluşturuldu.

Kurucu Başkanlarımızdan Aydın Begiter Başkanlığı’nda, Ali Eldem, Özcan Özgür, Nejat Banaz ve Hüdai Doğu’dan oluşan Yüksek Divan Kurulu oluşturuldu.

Toplantıda konuşan Kulüp Başkanımız Halil Ünal, “Bugün burada Eskişehirsporumuzun devamlılığını sağlamak amacıyla Yüksek Divan Kurulu oluşturuyoruz. 1965 yılından geldiğimiz bugüne kadar emeğini kahrını çeken emeği geçen herkese teşekkür ederim. Efsane taraftarıyla, Bando ESES’iyle ,Anadolu’ya örnek olmuş bir camiayız. Her başarının temelinde birlik beraberlik yatıyor. Onurlu, gururlu mücadele ile tüm şehir, güç birlikteliği ile Eskişehirsporumuzu layık olduğu Süper Lig’e çıkaralım” dedi.

Öte yandan Yüksek Divan Kurulu’na sunulan proje ile Kulüp Başkanımız Halil Ünal ve Çankırıspor Kulübü Başkanı Sevda Karaali’nin 2 aydır üzerinde çalıştıkları “Eskişehir’in Mali Kurluluş Savaşı” içeriğini kapsayan; Çankırı’da uygulayıp başarıya ulaşan ve bu başarı neticesinde elde edilen gelirle Çankırıspor’a bir tesis kazandıran projenin Eskişehirspor’a uyarlanmış şeklini Divan Kurulu toplantısına katılan üyelerimiz ile paylaştılar. Proje ile ilgili Yüksek Divan Kurulu ve üyelerininin bilgilendirilmesi akabinde projeye olumlu ve destek verici birçok olumlu yaklaşım neticesinde, önümüzdeki günlerde projenin hayata geçmesi konusunda destek tam destek vereceklerini ifade ettiler.


Cankirispor Projesi nedir?

Çankırı'ya Spor Vadisi Projesi müjdesi!

  • 24 Haziran 2018, Pazar  Emlak Kulisi
Çankırıya%20Spor%20Vadisi%20Projesi%20müjdesi! Çankırı'ya Spor Vadisi Projesi müjdesi!

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Çankırı Belediyesi’nin şehrin sosyal ve sportif alan ihtiyacını tamamen karşılayacak olan çok fonksiyonlu spor alanları ve sosyal donatıları ile bölgenin en cazip merkezi olacak Spor Vadisi Projesi’nin müjdesini verdi.


Çankırı Belediyesi'nde yer alan haberine göre, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, geçtiğimiz günlerde Çankırı halkı ile görüşen gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan 20 milyon lira değerinde bir spor kompleksi olan Spor Vadisi Projesi’nin gerçekleştirilme sözünü aldı. Projenin gerçekleştirilmesi durumunda her yaşta insanın dört mevsim spor yapabileceği bir alan Çankırı’ya kazandırılacak.

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Fatih Mahallesi Salihler Caddesi ile Acıçay arasında kalan ve şehre yürüyüş mesafesinde olan 55 bin 480 metrekarelik alanda kuracakları spor kompleksi içerisinde; çok amaçlı spor salonları, tenis kortları, çocuklar için futbol, tenis, basketbol ve voleybol sahaları ile kum oyun alanları, çocuk parkı, trafik pisti,  badminton sahası, kum futbol sahası, mini futbol sahası, mini golf sahası, bocce alanı, basketbol, voleybol ve plaj voleybol sahası, yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, kaykay pisti, fitness, canlı langırt, okçuluk spor alanı, açık satranç alanı, tırmanma duvarı, meydan ve otopark bulunağını söyledi.

Başkan Boz, Çankırılıların yaşam standardını yükseltecek ve Çankırı’yı daha aydınlık geleceğe taşıyacak projeleri gerçekleştirmek için kendilerine tam destek sözü veren Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a Çankırılılar adına teşekkürlerini sundu. Boz, “Spor Vadisi Projemiz ile dedeler ve nineler torunları ile birlikte spor yapacağı ve farklı kuşakları bir araya getirerek sağlıklı yaşamı örgütleyebileceğimiz önemli bir tesisi memleketimize kazandırmış olacağız.” diye konuştu.

O SENE BU SENE
Yukarı
usanmaz262626 Liste gör
Yazar


Kerem
Yaş: -
Katılım: 10/Tem/2015
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 76
  Alıntı usanmaz262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2018 saat 17:28
YÖNETİM TOPLANDI
Eskişehirspor yönetimi yaşanan maddi kriz yüzünden önünü bir türlü göremiyor. Kongreye gideceği konuşulan Başkan Halil Ünal’ın henüz net bir karar veremediği öğrenildi. Ünal geçtiğimiz gün yöneticilerini toplayarak fikir alışverişinde bulundu. Başkan Ünal'ın olağanüstü genel kurul kararı alarak görevi bırakmaları yönündeki tartışmaya sıcak bakmadığı belirtildi.

BIRAKMAK İSTEMİYOR
Halil Ünal’ın, görevi bırakmak yerine genel kurula giderek yeni bir yönetim oluşturarak yoluna devam etmek istemesi ağır basıyor. Ünal bu iki ihtimalin yanı sıra genel kurula gitmeden Ocak ayına kadar göreve devam ederek, bir umut transfer tahtasının açılması için destek gelmesini beklemeyi düşünüyor. Henüz net bir karar veremeyen Ünal ve ekibinin, dün oynanan Afjet Afyon maçı sonrası da toplandığı öğrenildi.
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7578
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2018 saat 16:11


Eskişehirspor bu sezon en sıkıntılı süreçlerinden birisini yaşıyor. Fuat Çapa’nın da artık bunaldığı ve istifa kararı aldığı öğrenildi. Sportif Direktör Ayhan Taşçı ile tesis içindeki sıkıntıları da çözmek için uğraşan Fuat Çapa’yı bazı yöneticilerin araya girerek istifa kararından döndürdüğü öğrenildi.

MÜCADELEDE YER ALDI
Eskişehirspor bu sezon en sıkıntılı süreçlerinden birisini yaşıyor. Sezon başında açılmayan transfer tahtası nedeniyle takım yeni katılan oyuncular forma giyemedi. Ligde 8 hafta geride kalırken ateş hattında bulunuyoruz. Bu sürede Teknik Direktör Fuat Çapa tüm sıkıntılara rağmen takımda kaldı. Mücadelenin içinde yer aldı.

İSTİFA KARARI ALDI
2 Eylül Gazetesi'nden Erhan Ünal'ın haberine göre, bunun yanında kulübe bir kuruş gelir bulunmazken tesislerde de ihtiyaç sıkıntısı yaşandığı ve bunun karşılanmadığı hatta personelin tesislerdeki eksikleri artık Teknik Direktör Fuat Çapa’dan istediği iddia edildi… Hem takımı çalıştıran hem genç oyuncuları motive etmek için uğraşan Fuat Çapa’nın da artık bunaldığı ve istifa kararı aldığı öğrenildi.

ÇAPA İKNA EDİLDİ
Sportif Direktör Ayhan Taşçı ile tesis içindeki sıkıntıları da çözmek için uğraşan Fuat Çapa’yı bazı yöneticilerin araya girerek istifa kararından döndürdüğü öğrenildi… Tesislerde akşam saatlerinde Başkan Halil Ünal ile görüşen Fuat Çapa takımın başında antrenmanda yer aldı… Tesislerde yaşanan eksiklerin bundan sonra teknik kadroya yansıtılmadan yönetim tarafından çözülmesi bekleniyor…
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7578
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2018 saat 16:54
Eskişehirspor maç bilet fiyatlarını açıkladı. Spor Toto 1.Lig'in 10.haftasında 28 Ekim 2018 Pazar günü saat 16:00’da Yeni Eskişehir Stadyumu'nda oynanacak olan,Eskişehirspor- İstanbulspor A.Ş. maçının bilet fiyatları belli oldu.

Biletler, bugün saat 17:00 ile 17:30 saatleri arasında PassoLig kanallarında ve PassoLig gişesinden satışa sunulacak.

1.Kategori (Batı alt tribünü) : 50 TL

2.Kategori (Doğu alt tribünü) : 10 TL

3.Kategori (Doğu üst tribünü) : 10 TL

4.Kategori (Güney alt tribünü) : 5 TL

5.Kategori (Güney üst tribünü) : 5 TL

6.Kategori (Kuzey alt tribünü) : 5 TL

7.Kategori (Kuzey üst tribünü) : 5 TL

8.Kategori (Misafir tribünü) : 5 TL
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Mahmut Han Liste gör
Yazar


Alpay
Yaş: 43
Katılım: 29/Haz/2013
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 137
  Alıntı Mahmut Han Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2018 saat 19:36
Isterse bedava olsa nolacakki bilet fiyatları.
Takım amatör liginden daha kötü.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 259260261262263 277>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır