eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 257258259260261 277>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2018 saat 11:42
Bülent Uygun ise gelmeye sıcak bakıyor ama bu ligi bilen bir hocanın gelmesinden yana. Bu is sadece hocalık isi degil, ligide yakından tanımak gerek ben yıllardır uzagım.En son Sivasspor ve Elazıgspor ile sampiyon olduk ama cok oldu. Es Es'i seviyoruz zarar vermek istemem diyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2018 saat 13:13
Bülent Uygun geliyomuş bu sene eskişehirden çok para kazanırız süpriz sonuçlarla iddadan diye dalga geçiyor şirkettekiler bile
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2018 saat 19:08
Alıntı yapılan Güray26ES

Bülent Uygun ise gelmeye sıcak bakıyor ama bu ligi bilen bir hocanın gelmesinden yana. Bu is sadece hocalık isi degil, ligide yakından tanımak gerek ben yıllardır uzagım.En son Sivasspor ve Elazıgspor ile sampiyon olduk ama cok oldu. Es Es'i seviyoruz zarar vermek istemem diyor

b.uygun bodrumda salı çarşamba bir görüşme yapacaklar.

Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2018 saat 13:39
b uygun
POTE
biseswar
lawal
sisoko
gönlümden geçenler bunlar gelsin ins
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2018 saat 23:11
seçimler bitti
tff 10 trilyon
eti 50 Trilyon
hadi baka güzel haberleri
halil verdin artik
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 14:14
Eskişehirspor’da teknik direktörlük için ismi geçen bir çok isim gelmeye hazır bir ‘Alo’ bekliyor.

Teknik adam için Eskişehirspor yönetimine gerek önerilen gerekse arayarak görev yapmak isteyen 100’e yakın isim olduğun geçtiğimiz günlerde yöneticiler açıklamıştı. Yeni Teknik direktör için hata yapmak istemeyen yönetim doğru karar vermek istiyor.

UYGUN OLMAZSA ÇAPA DAHA YAKIN

Eskişehirspor yönetimi teknik direktör konusunda şu durumda önceliği Bülent Uygun’a vermiş durumda. Ancak Uygun’la anlaşma sağlanılmaması durumunda yönetim Fuat Çapa’yla anlaşma sağlayacak. Tecrübeli teknik adamlardan Hüseyin Kalpar’ın da Eskişehirspor’da görev yapmaya hazır olduğu öğrenildi.Abdullah Ercan’ı ise TFF’nin önerdiği sızan haberler arasında.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 16:46
SON DAKİKA...Baskan Halil Ünal ve Bülent Uygun görüsmesi olumsuz sonuclandı.Uygun'un teklifi, ligi iyi takip edemedigi icin bilmedigi ve sampiyonluga gidecek yolda hata yapma olasiliginin yuksek olma ihtimalinden dolayi kabul etmedigi ögrenildi.Uygun camiayi riske atmak istememis
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 16:59
SON DAKİKA:EsEs'te rota Fuat Çapa'ya döndü.Baskan Halil Ünal birkac gün önce Eskisehir'deki evinde Çapa ile görüsme yapmıstı.Uygun'dan gelen haberin ardından Ünal'ın yüzde 90 Çapa ile el sıkısacagı, olası pürüz cıkması halinde ise alternatifinin Ogün Temizkanoglu oldugu ögrenildi
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 17:06
Bülent Uygun: Mesele anlasmak anlasmamak degil. Oraya gelip sampiyon yapmak önemli olan. Halil Ünal ve Es Es ile para pazarligimiz olamaz. Yurt disi ve baska takimdan 5-6 kat fazlasini teklif edenler var. Ben baskana dedim, benim buyuk hedeflerim var ve o hedefler Es Esten geciyo
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2018 saat 17:23
Bülent Uygun kısaca demiş ki. Super lige çıkın sonra bana teklif yapın.

Sana teklif yapan da kabahat.

Şu an için en doğru tercih İrfan Buz.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 257258259260261 277>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,218 saniyede hazırlanmıştır