eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 277>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 15:56
Alıntı yapılan skipper

Halil Ü. gecemizi gündüzümüze katıyoruz, sabaha kadar havaalanlarında elpençe divan bekliyoruz, onun bunun kapısında yatıyoruz, bana 1 tane loca almamış adam 240 lira aidatını ödememiş adam hesap sormasın diyerek sinirlendi.
Taraftarın söz alıp sormuş olduğu soruya cevaben Felix ve Erkan ın haksız fesih yaptığını ve bizim kazandığımızı söyledi davayı.
Hep ben kötü hep halil kötü diyorsunuz 4 defa bittik battık dediğimiz zaman biz geldik kaldırdık kulübü dedi ve borçlar konusunda mesut hoşcan ve sinan özeçoğlu döneminden alacaklılardan dolayı transfer yapamıyoruz dedi.
Devamında Mesut H. 5 , Sinan Ö. 13 milyon senetli alacağı var kulübe bizim borcumuz bunlara dedi.

Felix ve Erkan davalarını biz kazandık demedi. Davalar onların lehine sonuçlanmadı dedi. O davalar bildiğim kadarıyla devam ediyor. Kesinleşmiş bir dava sonucu olmadığı için borç tutarının içinde göstermiyorlar. Daha önce de hep böyle oluyordu ama bu davalar genelde futbolcu lehine bitiyor.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 15:59
Alıntı yapılan tatar ilker

Alıntı yapılan skipper

Halil Ü. gecemizi gündüzümüze katıyoruz, sabaha kadar havaalanlarında elpençe divan bekliyoruz, onun bunun kapısında yatıyoruz, bana 1 tane loca almamış adam 240 lira aidatını ödememiş adam hesap sormasın diyerek sinirlendi.
Taraftarın söz alıp sormuş olduğu soruya cevaben Felix ve Erkan ın haksız fesih yaptığını ve bizim kazandığımızı söyledi davayı.
Hep ben kötü hep halil kötü diyorsunuz 4 defa bittik battık dediğimiz zaman biz geldik kaldırdık kulübü dedi ve borçlar konusunda mesut hoşcan ve sinan özeçoğlu döneminden alacaklılardan dolayı transfer yapamıyoruz dedi.
Devamında Mesut H. 5 , Sinan Ö. 13 milyon senetli alacağı var kulübe bizim borcumuz bunlara dedi.

Felix ve Erkan davalarını biz kazandık demedi. Davalar onların lehine sonuçlanmadı dedi. O davalar bildiğim kadarıyla devam ediyor. Kesinleşmiş bir dava sonucu olmadığı için borç tutarının içinde göstermiyorlar. Daha önce de hep böyle oluyordu ama bu davalar genelde futbolcu lehine bitiyor.

aynen 50 milyonda aleyhimize sonuçlanacak dava vardır
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:00
Arkadaşlar ben kendi fikirlerimi söylemedim ki kongreyi izleyen biri olarak, izlemeyen bir arkadaş neler oluyor diyince yazdım. Yanlış aktardığım bir durum varsa affola
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:07
Alıntı yapılan skipper

Arkadaşlar ben kendi fikirlerimi söylemedim ki kongreyi izleyen biri olarak, izlemeyen bir arkadaş neler oluyor diyince yazdım. Yanlış aktardığım bir durum varsa affola

Yok Ömer, ben sana bir şey demedim. Aradaki kelime farklılıkları farklı anlam çıkarabilir o yüzden düzeltme ihtiyacı hissettim. Çünkü tam olarak senin yazdığın cümleyi kullanmadı. O cümleden bence biraz daha farklı anlam çıkıyor.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:11
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

15 dakika ara verilecek dendi. Halil Ünal çekiliyorum diyor. İkna çabaları var, bakalım aradan sonra ne olacak..

Hep aynı senaryo.Bana muhtaçsınız diye trip attıktan sonra yine başkan olur.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:12
Dışarıdan elalemin yönlendirmesi değil Eskişehir deki herkes kavgayı çekişmeyi bırakıp beraber olsunlar başka çare yok böyle olursa seyirci de tam gelir. Başarı da gelir. Mümkünse geçmişi bırakıp hepsi yönetim listesine dahil olsunlar.
GHelir konusu ise öle formayla filan değil kaç kere yazdım stadın yanındaki araziye Balıkesir - bursa arasında susurluktaki Yörsanın tesislerinin aynısı Yörsan firmasıyla ortak yapılmalı ve parka oradan geniş bir yaya köprüsü yapılmalı insanlar hem yemeli içmeli hem parkta dinlenmeli afyonlular bunu senelerdir yapıyor illa tesisin şehirler arası yolda olması gerekmez 2 tabelayla araçlar yönlendirilir bu da problem değil, işte bu önerim sürekli akar gelir demek.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:14
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan Ülkü Hoca

15 dakika ara verilecek dendi. Halil Ünal çekiliyorum diyor. İkna çabaları var, bakalım aradan sonra ne olacak..

Hep aynı senaryo.Bana muhtaçsınız diye trip attıktan sonra yine başkan olur.

Malesef muhtaç durumdayız. Acı ama gerçek bu
Eskişehir
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:16
Alıntı yapılan flaneur2016

bırakır mı beya milleti yalvartıyor egosunu tatmin ediyor işte
kendiside biliyo baska aday yok liste vercek yok kendini agirdan satiyo az uyanik degil yaa..
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:22
Tekrar ben yokum dedi
Eskişehir
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 16:33
Buyurun cenaze namazına
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 247248249250251 277>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,205 saniyede hazırlanmıştır