eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 11:13
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan h.tamer

Güray abi sana katılıyorum ama Sinan başkan seçildiği zaman ki rahatlığı sergilememek lazım sürekli bu işin içinde bulunmalı ve üyelikleri kesinlikle açtırmalıyız
Bende sana katılıyorum kardeşim 755 delege nedir ya koskoca eskişehirde açsınlar üyelikleri

tüzüğü değiştirmek lazım her yıl mevcut üyenin yüzde onu kadar üye kaydı yapılabiliyor.

tamam nasıl değişecekse değişsin yüzde 10 demek 75 kisi yeni üye demek

Aslında üye sayımızın 2000 ile 3000 arasında olduğunu tahmin ediyorum, 700'lerde olan rakam aidatlarını düzenli yatırıp genel kurulda oy kullanma hakkına sahip olanlar.

O yüzden %10'luk limitin karşılığı daha yüksek ama yine de sizinle aynı fikirdeyim üyelikler açılmalı.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 11:14
Değişsin bir an önce gereken para bulundu diye şova dönüşmesin kongre
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 12:28
Alıntı yapılan tatar ilker

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan h.tamer

Güray abi sana katılıyorum ama Sinan başkan seçildiği zaman ki rahatlığı sergilememek lazım sürekli bu işin içinde bulunmalı ve üyelikleri kesinlikle açtırmalıyız
Bende sana katılıyorum kardeşim 755 delege nedir ya koskoca eskişehirde açsınlar üyelikleri

tüzüğü değiştirmek lazım her yıl mevcut üyenin yüzde onu kadar üye kaydı yapılabiliyor.

tamam nasıl değişecekse değişsin yüzde 10 demek 75 kisi yeni üye demek

Aslında üye sayımızın 2000 ile 3000 arasında olduğunu tahmin ediyorum, 700'lerde olan rakam aidatlarını düzenli yatırıp genel kurulda oy kullanma hakkına sahip olanlar.

O yüzden %10'luk limitin karşılığı daha yüksek ama yine de sizinle aynı fikirdeyim üyelikler açılmalı.

yıllık aidatlarını yatırmayanların üyeliklerinin düşmesi ile alakalı bir madde var tüzükte

tam içeriğini bilmiyorum ( üstüste üçyıl yatırılmayan üye aidatı mı yoksa yılmı o kadarını tüzüğe bakmamız lazım)

m.hoşçan zamanında gündeme gelmişti o dönem değişiklik yapıldımı yoksa mevcut tüzükmü gündeme getirildi bilmiyoruz
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 12:49
heyecanla kongreyi bekliyorum 
başkan yine halil fakat yanındakilerin çoğu bana dokunmayın modundaki ve zarar verenn işadamları.

kongreden hemen sonra kaliteli transfer çalışması yapılmalı. transferde hata bizi ileri götürmez.
tekn direktör yabancı brezilyalı, alman olabilir
hayırlısı gönül neler isterki..
yaşasın esesim.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 12:58
14demiydi kongre
Eskişehir
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 13:36
Dün geceye kadar taraftar artık bu seneye kayıp gözüyle bakıyordu ama dünkü görüşmelerden sonra herkeste bi heyecan var. Son gelişmeler iddialı bi kadro kurulacağını gösteriyor, aslında taraftar kendini en kötü senaryoya göre hazırlamıştı. Bu da bizi daha fazla motive edecektir. Kombineler gelsin bir an önce
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 14:26
153 milyon 585 bin tl toplam borcumuz
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 14:35
1547 adet üyemiz var
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 15:03
Borç 197 milyon tl kusurdu Ozecoglu denetleme kurulunda açıkladığı rakamdi. Dusuk Gösterdi bence Halil.
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 15:22
Keşke şu önerge kabul olsada üyelik bizlere de kolaylassa
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 245246247248249 271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır