eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 244245246247248 271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2018 saat 23:21
Halil Ünal: “Bomba gibi bir takım oluşturmak için kolları sıvadık. Yönetimi oluşturacağız. Transfer tahtasını açtıracağız. Hedef Süper Lig”
Eskişehirspor'da yarın Halil Ünal göreve devam edecek. Liste yapmaya başlayan Ünal iddialı bir kadro için kolları sıvadı.
( via @Cannoruc )
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
HUSO Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı HUSO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2018 saat 23:30
Böyle bir durum varsa kongrede üyelikler ve şirketleşme adına bir adım atılması lazım ve yine zırt pırt kongrede başkanlık seçimi olmaması lazım son 2 yılda 3-4 defa kongre yaptık
Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2018 saat 23:38
Aynen katiliyorum renktasim üyelik açılmalı ivedilikle
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2018 saat 23:51
halil Ünal a bende dahil hepimiz tepkiliyiz ama bir gerçek var bu adam bim kadar kodamani bir araya getirip konuştu lobisi ikna kabiliyeti çok kuvvetli bu yüzden ben kendi adıma eses için teşekkür ediyorum halil Ünal a çünkü bunun mesut hoşçan sinan Özeçoğlu yapamadı adam hepsini tesislere getirdi ben inanıyorum şampiyonluk çok yakın zaten elle tutulur camia rakip takım yok benim gözümde sağlam 6 adam direk çıkarız
Yukarı
HUSO Liste gör
Yazar

Hüseyin
  Alıntı HUSO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 00:34
ETİ ile görüşüldü ancak bir anlaşma olmadı. Sponsorluk meselesi seçimden sonra tekrar görüşülecek
Via cihan yıdırım
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 00:41
Güray abi sana katılıyorum ama Sinan başkan seçildiği zaman ki rahatlığı sergilememek lazım sürekli bu işin içinde bulunmalı ve üyelikleri kesinlikle açtırmalıyız
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 09:54
Alıntı yapılan h.tamer

Güray abi sana katılıyorum ama Sinan başkan seçildiği zaman ki rahatlığı sergilememek lazım sürekli bu işin içinde bulunmalı ve üyelikleri kesinlikle açtırmalıyız
Bende sana katılıyorum kardeşim 755 delege nedir ya koskoca eskişehirde açsınlar üyelikleri
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 09:57
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan h.tamer

Bende sana katılıyorum kardeşim 755 delege nedir ya koskoca eskişehirde açsınlar üyelikleri

tüzüğü değiştirmek lazım her yıl mevcut üyenin yüzde onu kadar üye kaydı yapılabiliyor.
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 10:18
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan h.tamer

tüzüğü değiştirmek lazım her yıl mevcut üyenin yüzde onu kadar üye kaydı yapılabiliyor.

tamam nasıl değişecekse değişsin yüzde 10 demek 75 kisi yeni üye demek
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2018 saat 11:12
Eti bugun 50 milyonu yatıracakmıs 10 milyonda tffden gelcek. transferın acılması ıcın bu paralardan 25 mılyon harcancakmıs gerı kalan parayı cok iyi takıp etseler bari cepler dolmasa yine.
sadece eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 244245246247248 271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır