eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: Eskişehirspor Yönetimi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234235236237238 271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 10:53
Ünal’ın görevi bıraktığını açıklamasının ardından iki haftadır yönetim oluşturma çabası içinde olan, yeni sezon kadro yapılanması konusunda da önemli yol kat eden Şahbaz ve Ilgaz ikilisi, Ünal’ın "adaylıktan çekilin, ben tekrar adıyım" mesajına, olumsuz cevap vererek, seçime gireceklerini açıkladı.

SÜRPRİZ GELİŞMELER
Eskişehirspor Kulübünün Olağanüstü Genel Kuruluna bir gün kala, Eskişehirspor’da sürpriz gelişmeler yaşandı.

ÜNAL KURMAYLARIYLA GÖRÜŞTÜ
Başkan Halil Ünal’ın görevi kesin olarak bıraktığını açıklamasının ardından, günlerdir yönetim oluşturma çabası içinde olan, iç transferde imzaları attırmaya başlayan ve yeni sezon teknik kadrosunu bile belirleyen başkan yardımcıları Erdal Şahbaz ve İsmail Ilgaz, görevi bırakma kararı alan Başkan Halil Ünal’ın, tekrar göreve devam etme kararı karşısında adeta şok oldular.

DEMİRÖREN DEVAM ET DEDİ
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapılan Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulunda, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in, Ünal’a "görevi bırakma, Eskişehirspor düşerse de, çıkarsa da başında sen ol" yönünde verdiği mesaj üzerine, kararından vazgeçen ve yarın yapılacak genel kurul için tekrar aday olmayı düşünen Başkan Halil Ünal, bu kararını liste çıkartmaya hazırlanan kurmayları Şahbaz ve Ilgaz ile paylaştı.

ÜNAL İKNA EDEMEDİ
Yardımcılarına "aday olmaktan vazgeçin, ben tekrar adayım" dediği öğrenilen Başkan Halil Ünal’ın, Şahbaz ve Ilgaz’ı ikna edemediği öğrenildi.

BİZ HAZIRIZ VE ADAYIZ
Alınan bilgilere göre, ikilinin genel kurul hazırlıklarını tamamladıkları, yönetim listesini oluşturdukları, iç transfer ve dış transferde hazırlıklara başladıklarını, adaylıktan çekilmeyeceklerini ve genel kurulda liste çıkartacaklarını söylemeleri üzerine, Halil Ünal’ın, kararından vazgeçtiği öğrenildi.

DESTEK MESAJI VERDİ
Kapalı kapılar ardında yapılan bu görüşmelerden istediği sonucu alamayan Başkan Halil Ünal, bunun üzerine aday olmayacağını yenileyerek, göreve gelecek yönetime her türlü desteği vereceğini açıkladı. 

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 11:43
programında Ali Baş ve Cihan Yıldırım'ın konuğu oldu. Engin Çakmak, seçim gündemi ve Türkiye siyaseti üzerine açıklamalarda bulundu. Kendisine Eskişehirspor sorulduğunda ise kulübün içinde bulunduğu durum ve geleceği ile ilgili şu sözleri söyledi:

"Eskişehirspor Anadolu'nun yıldızı ve Türk futbol tarihine hizmet etmiş bir kulüp. Eskişehirspor'un yeri Birinci Lig değil, Süper Lig'dir. Bu sene kahrolarak izledik. Kulübün ekonomik sıkıntıları olduğunu biliyoruz, bunların giderilmesi için CHP üzerine düşeni yapacaktır. Meclise gittiğimizde de bunu dile getireceğiz, iktidara geldiğimizde de  Eskişehirspor'un sorunlarına el atacağız. Seçimler sık sık yapılıyor, biz sözümüzün arkasında dururuz. Eğer dediklerimizi de yapmazsak Eskişehirsporlular bizden hesap sorsun. Öyle kanunlar var ki belediyelerin elini kolunu bağlıyor. Bizim Belediye olarak Eskişehirspor'a yardım yapmamız engellendi ama biz bir şekilde yardım ettik. Ne yaptığımızı buradan açıklayamasak da, Eskişehirspor'a cansuyu olmuştur. Eskişehirspor'a bu siyasi gerilim çok zarar veriyor. Siyasetçiler Eskişehirspor'a destek vermeli ama spora ve yönetimine el atmamalı. Bu Eskişehirspor'a çok büyük zararlar veriyor."

Yukarı
Burak2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 13:37
Delegelere Telefon Edip Yarınki Kongreye Gitmeyin Diyenler Varmış...
Ali Haydar Çelik Ağabey Söylüyor.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 13:53
Eskişehirspor delegelerinin de samimiyetini görmek lazım taraftarı üye yapmıyorlar çoğu zengin kişi başı minimum 10bin tl bağış toplansa seçimde kısa süreli borçlara para ayarlanabilir
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 14:21
Yarın kongreye gitmeyen üye eses li değildir benim gözümde ölüm kalım hariç sebep yok gidecek oy atacak zaten rezalet 750 kişi nedir ya fb 21 bin üye bizde en az 3 5 bin olmaliydik
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 14:27
Azıcık göz gezdirdim ne çok akraba var mış listede.
104 2663 BAŞAR GÜVENSOY
276 2414 GÖKMEN GÜVENSOY
279 2209 GÜLTEKİN GÜVENSOY
336 2664 IŞIL GÜVENSOY(BARLIK)
404 2418 LEVENT GÜVENSOY
410 2411 MAHİR GÜVENSOY
750 2408 ZAFER GÜVENSOY
59 3486 ALİ ÖNDER ŞAHBAZ
198 2661 EMİR ERTUĞRUL ŞAHBAZ
216 2364 ERDAL ŞAHBAZ
427 2660 MEHMET HANEFİ ŞAHBAZ
470 2365 MULLA ŞAHBAZ
554 3501 ONUR ŞAHBAZ
616 2642 SALİH ŞAHBAZ
660 2641 ŞABAN ŞAHBAZ
706 2746 ÜMİT ŞAHBAZ
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 16:36
Alıntı yapılan Güray26ES

Yarın kongreye gitmeyen üye eses li değildir benim gözümde ölüm kalım hariç sebep yok gidecek oy atacak zaten rezalet 750 kişi nedir ya fb 21 bin üye bizde en az 3 5 bin olmaliydik

gitsen ne olacakkki kabul eden etmeyen kabul edilmiştir..

hoop halil başkan o yoksa daha önce yetiştirdiği mesut başkan o yoksa yeni

yetiştirdiği şahbaz başkan...
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 16:56
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Güray26ES

gitsen ne olacakkki kabul eden etmeyen kabul edilmiştir..

hoop halil başkan o yoksa daha önce yetiştirdiği mesut başkan o yoksa yeni

yetiştirdiği şahbaz başkan...

orası da doğru en son kongre tiyatro gibi evlere şenlikti
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 17:18
SAYIN KONGRE UYEMIZ YARIN (06.06.2018) ANADOLU UNIVERSITESI ATATURK KULTUR MERKEZINDE GERCEKLESECEK OLAN SAAT 14:00 MALI GENEL KURUL,SAAT 15:00 OLAGANUSTU SECIMLI GENEL KURULUMUZA KATILIMLARINIZI RICA EDERIZ
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2018 saat 20:55
Alıntı yapılan Güray26ES

delege sayısı artması taraftarda girmeli ayrıca çok daha zengin isimler var onlar da yer almalı

KOMBİNE 1000 TL

kombine alan aynı zamanda kongre üyesi yapılacaktır

33.800 satılması şartı vardır aksi halde geçerliliği yoktur.

ön talep ile belirlenecek yeterli sayıya ulaştığında satış tamamlanacaktır.

paranın tamamı transfer yasağına ve puan silme cezasına kullanılacaktır.

stad kapalı gişe aynı zamanda paranın gittiği yer belli al sana kaynak

lakin insanların güveneceği taş gibi yönetim olmalı

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234235236237238 271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır