eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBaşkan Mesut HOŞCAN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 588589590591592 696>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 11:34
Alıntı yapılan kayılı

şu anda panik havası var ve beklenti yüksek. yeni hoca gelirse ekibiyle birlikte en azından 1 milyon tl peşinat alır. skibbenin tazminatı ayrıca ödenir.

yönetim toplanmalı ve panik havasını dağıtmalı.

takımı Akhisar ve kayseri maçlarına motive etmeli.

bu iki maçta 4 puan ve yukarısı alınırsa panik havası dağılır.

Gol atamayan takım nasıl puan alır? Sana zahmet izah ediver.
Diren ESES...
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 11:46
Alıntı yapılan kayılı

şu anda panik havası var ve beklenti yüksek. yeni hoca gelirse ekibiyle birlikte en azından 1 milyon tl peşinat alır. skibbenin tazminatı ayrıca ödenir.

Sizin gibi Polyanacılara gelsin zaten takım bu durumdaysa sizler gibilerin bu yönetime 3 sene sabretmesinden kaynaklandı şu andaki durum bana göre kusura bakmayın karaya ak dediniz hep hala başkan dahil demeye devam ediyorsunuz doğruyu bulamıyoruz 4 lig oyuncularıyla utanmasanız şampıyon olacağız Lig sonunda diyeceksiniz.

Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 11:53
Alıntı yapılan tugra20

Alıntı yapılan kayılı

198182 sezonunda ilk golümüzü 7. hafta diyarbakıra atmıştık. ikinci yarıda 3 kırımzı kartlı Ankaragücü maçı olmasa ligde rahatça kalıyorduk.

bu takımı paniğe itmeyin.   
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 12:02
Alıntı yapılan kayılı

Alıntı yapılan tugra20

Alıntı yapılan kayılı

198182 sezonunda ilk golümüzü 7. hafta diyarbakıra atmıştık. ikinci yarıda 3 kırımzı kartlı Ankaragücü maçı olmasa ligde rahatça kalıyorduk.

bu takımı paniğe itmeyin.   

Kalıyorduk, ediyorduk, yapıyorduk, yapacaktık günümüz futbolu bunları kaldırmaz.

Şu durumda bile hala bu şekilde konuşmanız Mesut Hoşcan destekçisi olduğunuzun bariz kanıtıdır.
We will manage together.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 12:19
50.Yılımızda ligde kalma mücadelesi veriyoruz.Ayrıyeten bütün taraftarımızda korku almış başını gidiyor.Bu durumun bence tek sorumlusu başkan.Taraftar elinden geleni her zaman yapıyor.Bazen tribündeki sayımız düşüyor farkındayım ama biraz da taraftar takıma bağlı takım hiç birşey vermiyor.Eskiden iç sahada maçları kazanırdık en azından 1 puan alırız diye umutlu geliyorduk.Şimdi ise yokları oynuyoruz kasımpaşadan 3 yiyoruz bjk'ye eziliyoruz.Yakışmıyor bu büyük takıma.En kötüsü düşersek bir antalyanın bir kayserinin yapabildiğini yapabileceğimizi sanmıyorum.Düştüğümüz an kendimizi daha alt liglerde bulabiliriz.Bu kadar borç ile kimse taşın altına elini sokmaz Eskişehirde bu başkan adaylarından belli.Eskişehirspor bu şehirde sadece taraftar tarafından seviliyor onun dışında ne yönetici ne de iş adamları sahiplenmiyor takımı.Vaziyet çok kötü mesut başkanın derhal skibbe ile yollarını ayırıp ligde takım tutma meziyetine sahip yerli antrenör ile anlaşmalı ve takımda küstürülmüş belli oyuncuları(akaminko,lawal,emre güral vs..)takıma kazandırıp puan ya da puanlar almalıyız.İşi 2. yarıya bırakırsak çok geç olur.Milli maç arasında derhal bu kan değişimini yaşamalıyız.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 12:23
eğer son 3 yıldır takımın küme düşüp düşmeyeceği konuşuluyorsa (bu senede ligde kalsakta) m.h. net bir şekilde başarısız demektir. Uzun zamandır süper ligde olan bir takım için ligden düşmemek başarı değildir.
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 12:26
Alıntı yapılan £$£$

Alıntı yapılan kayılı

Sizin gibi Polyanacılara gelsin zaten takım bu durumdaysa sizler gibilerin bu yönetime 3 sene sabretmesinden kaynaklandı şu andaki durum bana göre kusura bakmayın karaya ak dediniz hep hala başkan dahil demeye devam ediyorsunuz doğruyu bulamıyoruz 4 lig oyuncularıyla utanmasanız şampıyon olacağız Lig sonunda diyeceksiniz.

günlük hayatta çok ciddi olduğum söylenemez ama iş futbola gelince son derece ciddiyimdir. futbol benim açımdan ciddi bir iştir.

1968 doğumluyum ve puan durumuna ve maç skoruna göre yazıp konuşmadım. oynanan veya oynanamayan oyun benim açımdan daha önemlidir.

kadromuz iyi değil, ilk sıraları hedefleyemeyiz ama bu takım küme düşecek bir ekip değil.

genç oyuncular zaman içinde farklı oynamaya başlar. yaşlılar ise sakatlanır, formdan düşer.

panik ortamını dağıtalım.

bu takım futbol mantığı ve kuralları içinde düşmez.

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
bs26 Liste gör
Yazar

BÜLENT
Yer: ORDU
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 12:48
Alıntı yapılan kayılı

Alıntı yapılan £$£$

Alıntı yapılan kayılı

günlük hayatta çok ciddi olduğum söylenemez ama iş futbola gelince son derece ciddiyimdir. futbol benim açımdan ciddi bir iştir.

1968 doğumluyum ve puan durumuna ve maç skoruna göre yazıp konuşmadım. oynanan veya oynanamayan oyun benim açımdan daha önemlidir.

kadromuz iyi değil, ilk sıraları hedefleyemeyiz ama bu takım küme düşecek bir ekip değil.

genç oyuncular zaman içinde farklı oynamaya başlar. yaşlılar ise sakatlanır, formdan düşer.

panik ortamını dağıtalım.

Belki ligte 15 sırayı alabilecek 11 yapılabilir ama bu başkan ve t.d le değil
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 13:05
Sayın Başkan hadi taraftara kulak vermiyorsun , bir kaç spor yazarının ESES ile ilgili  bu günkü yorumları bari onlara kulak ver.

Atilla Gökçe :

Korkarım ki bu gidişle sezon sonunda 37 puanı bile zor toparlar Eskişehirspor. Ev sahibinin bu durumu sanırım yöneticiler tarafından doğru değerlendirilir.

Bilal Meşe :

Öyle ki, taraftar da umudunu yitirmiş, bir yandan yönetimi protesto ediyor, diğer yandan maç bitmeden tribünleri boşaltıyor... Yani sizin anlayacağınız yılların Eskişehirspor’u geleceğe pek de umutlu bakmıyor.

Orhan Yıldırım

Eskişehir tam bir futbol kenti. Taraftarı, saha zemini inanılmaz. Ancak kadrosu kalitesiz. Bir tek Gekas’a bel bağlamışlar. Yunan oyuncuya top atan yok. Atağa kalkan da. Kapasite yerlerde!

Ahmet Çakar :

Eskişehir iyi değil ve böyle giderlerse de küme düşmenin en büyük adaylarından biri olurlar.

Fatih Doğan :

ES-ES tribünlerinin maç başlamadan "Skibbe istifa" sesini yükseltmesi, Beşiktaş maçı öncesi puan cetvelinin altlarında gezinen Eskişehir'de kredilerin sıfırlandığının en açık göstergesiydi. Bu ruh hali ve ağır mesaja rağmen Eskişehir, birşeyleri değiştirebilecek istek ve mücadeleden uzaktı.

Erman Toroğlu :

Bu durumda Eskişehir'i bir Alman ya da İngiliz takımı yakalasa tarihi fark atar.Eskişehir belki de ligin en zayıf 5 takımından biri... Ne doğru dürüst hücum yapıyorlar ne de defans. Belli ki taktikleri filan da yok. Çıkıp sahada koşturuyorlar.

Sinan Vardar :

Eskişehirspor ligimizin en köklü kulüplerinden biri... Bu güzel şehir daha iyi bir takımı hak ediyor.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2015 saat 13:13
Alıntı yapılan kayılı

Şaka gibisin arkadaş.

bana dünkü ilk 11' de oynayanlardan kaçını  herhangi bir süper lig ekibi o bölgede oynayan oyuncusunu kesipte ilk 11 'de  oynatır ( bofin ve gekas dışında ) bi sayıver Allahaşkına.

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 588589590591592 696>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,355 saniyede hazırlanmıştır