eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

E-bilet ve Passolig'e HAYIR !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 265>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 21:29
Alıntı yapılan semihk

ARKADAŞLAR

araba camlarına içten yapışmalı ESES ve TÜRK bayrağı şeklinde ufak sticker çarşı merkezinde nerede bulunabilir acaba?
Konuyla ilgisi yok ama yarın Eskişehir/den ayrılacağım için bulmam lazım gitmeden..

Esstore da var.
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 21:31
Başlığın değişmesini istiyorum.Bu sene zor bir dönemeçten geçeceğiz ve takımın manevi destekçisi olan taraftar son sayılara göre oldukça az. Tribünleri özellikle bu sene doldurmalıyız.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 21:47
Alıntı yapılan köfteci

Bu meselenin gezi olaylarinda uzantisi bjknin ,""carsi " grubuntan tirsilarak hirsiz basvekil tarafindan götü saglama almak icin verilmis milleti fislemek adina yapilmis bir aksiyon olmasina ve bilinmesine ragmen yedi tepeden su getirip güzelestirilip cici hale getirilip matah birseymis gibi gösterilmek isteyenleri  hasef ve  tiksintiyle kiniyorum.........
tek kelimeyle BÜYÜKSÜN
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 22:44
Alıntı yapılan köfteci

Bu meselenin gezi olaylarinda uzantisi bjknin ,""carsi " grubuntan tirsilarak hirsiz basvekil tarafindan götü saglama almak icin verilmis milleti fislemek adina yapilmis bir aksiyon olmasina ve bilinmesine ragmen yedi tepeden su getirip güzelestirilip cici hale getirilip matah birseymis gibi gösterilmek isteyenleri  hasef ve  tiksintiyle kiniyorum.........

ELLERİNDEN ÖPERİM.SAYGILAR...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 23:11
e bilet uygulamasının olacağı gezi olaylarından önce , belli değil miydi?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 23:36
Alıntı yapılan meliheses

e bilet uygulamasının olacağı gezi olaylarından önce , belli değil miydi?
Ondan çok önce belliydi ama ertelenip duruyordu, Gezi'den sonra birden hızlandı herşey..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2014 saat 23:38
Sayın Cumhurbaşkanım.
öncelikle Kırgızistan seyahatiniz için hayırlı yolculuklar ve başarılar dilerim.hareketiniz öncesi rahatsızlığınızı dile getirdiğiniz sözkonusu yasa,inanın Türk sporuna vurulacak en büyük darbeyi taşıyan değişiklik hükümlerini barındıran bir ucube haline getirilmiştir.
zamanlama konusu ise Türk halkı üzerinde ayrıcalık kompleksi yaratacak bir ayrı husustur.bu Ülke sporunun birkaç kulüp ve kişilerin tekelinde olduğu düşüncesini pekiştirecektir.
bu travmayı önleyecek tek umut sizsiniz Sn Cumhurbaşkanım.fazla söze hacet yok.
Saygılarımla.

bu benim 30 Kasım 2011 yılında 6222 no lu Yasanın Meclisten geçtiği zaman VETO etmesiyle ilgili Sn Cumhurbaşkanımıza gönderdiğim mesajdır.nitekim beklentim sonucu Sn Cumhurbaşkanı bu Kanunu Meclise geri göndermişti.sonra ne oldu?tüm ama tüm partilerin ittifakıyla aynı şekilde geçmiş ve Sn Cumhurbaşkanımız mecburen imzalayarak kanunlaşmıştı.
şimdi buralarda ahkam kesenlerden bu konuda girişimi olan bir tek kişi varmı diye soruyorum.
olayı Siyaset platformuna taşıyacak kimse olamaz çünkü tam ittifakla geçmiş bir kanun.
şimdi aklıbaşına gelenlere geçmiş olsun diyor;ES ES'imizi desteklemeye davet ediyorum.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2014 saat 00:44
Alıntı yapılan kartES

Sayın Cumhurbaşkanım.
öncelikle Kırgızistan seyahatiniz için hayırlı yolculuklar ve başarılar dilerim.hareketiniz öncesi rahatsızlığınızı dile getirdiğiniz sözkonusu yasa,inanın Türk sporuna vurulacak en büyük darbeyi taşıyan değişiklik hükümlerini barındıran bir ucube haline getirilmiştir.
zamanlama konusu ise Türk halkı üzerinde ayrıcalık kompleksi yaratacak bir ayrı husustur.bu Ülke sporunun birkaç kulüp ve kişilerin tekelinde olduğu düşüncesini pekiştirecektir.
bu travmayı önleyecek tek umut sizsiniz Sn Cumhurbaşkanım.fazla söze hacet yok.
Saygılarımla.

bu benim 30 Kasım 2011 yılında 6222 no lu Yasanın Meclisten geçtiği zaman VETO etmesiyle ilgili Sn Cumhurbaşkanımıza gönderdiğim mesajdır.nitekim beklentim sonucu Sn Cumhurbaşkanı bu Kanunu Meclise geri göndermişti.sonra ne oldu?tüm ama tüm partilerin ittifakıyla aynı şekilde geçmiş ve Sn Cumhurbaşkanımız mecburen imzalayarak kanunlaşmıştı.
şimdi buralarda ahkam kesenlerden bu konuda girişimi olan bir tek kişi varmı diye soruyorum.
olayı Siyaset platformuna taşıyacak kimse olamaz çünkü tam ittifakla geçmiş bir kanun.
şimdi aklıbaşına gelenlere geçmiş olsun diyor;ES ES'imizi desteklemeye davet ediyorum.

Bilgiler için teşekkürler Erkan Bey. Ülkemizdeki sorunlarda zaten adam gibi muhalefet olsa, bunlar mecliste tartışılır, sonuca bağlanır. Öyle olmayınca vatandaş kendine göre çözmeye çalışıyor ve forumlarda, başka platformlarda isyanlara dönüyor olaylar. Daha önce yazıldığı gibi kanun 2012de çıkmış, ve hala Gezi olayları ile ilgilendirenler var. Ben maçlarda kavga, küfür görmek istemiyorsam, bunları çıkaranlar yüzünden saham kapanıyor, seyircisiz oynanıyor, kombine bilet hakkımı kullanamıyorsam, kulübüm cezalar ödemekten maddi zarara da uğruyorsa, bunu yapanların stada girmemesini desteklerim. Bunlar başka türlü de önlenebilir miydi, ayrı mesele, ama önlenemedi şimdiye kadar. Bir de bunu deneyelim bakalım. Biraz fırsat verin, bekleyelim görelim, olmazsa geri adım atar TFF, eleştirenler yine eleştirsin, alternatifler üretsin, ama maçlarda takımımız yalnız bırakılmasın, şu anda acil olan konu bu, yılda 15 TL passolig kartı, diğer maç başı ücretler zaten yine ödenecek. Passolig HAYIR'lı oluyor, artık maçlar başlıyor...
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2014 saat 01:00
Sn Yüksel bey,
yıllardır bir şekilde iletişim içinde olduk.ne siz "dayı" olabildiniz ne ben.
aklın yolu bir.Allah art düşüncelerden uzak tutsun ES ES sevdalılarını.
saygılar sevgiler.
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2014 saat 03:26
Kritik dönemlerde taraftar olarak net tavrımızı koyamadık, hep geçiştirdik, tavır koyanları engelledik hatta.Unakıtan,Bülent Uygun, Halil Ünal, Ümit Karan en önemlileriydi. Bu olay ve kişilerde net tavrımızı koymadığımız için döndü dolaştı başımıza bela oldu.

Net tavır koyduğumuz tek şey yeni stad olayıydı. Biz tavrımızı net şekilde koymasaydık şu anda stad Muttalip'de yapılıyor olacaktı, bunu da herkes biliyor, hatta biraz daha abartıp stadı yerinde bile yaptırabilir miydik bilmiyorum.

Aynı bu durumlara benzer bir olayla daha karşı karşıyayız. Şu anda hepimizin kızdığı ŞİFRELİ YAYIN'da böyle başlamıştı.Birden Cine5 çıktı ve kulüpler gelecek paraları düşünerek atladı. Bir Fb ile Kocaelispor dirensede onlarda birkaç sene içinde yenik düşmüştü bu düzene. Teleon ve son olarak Digitürk Türk futbolunun içine eden sistemler olarak girdi hayatımıza. Bugün hem tribünlerin boşalması, hem tribün olaylarının en büyük nedeni bence bu şifreli yayın olayıdır.

E-bilet sistemi uzaktan kulağa hoş gelen bir kavram aslında. Herkes fotoğraflı kimliğiyle girecek, olay çıkaran bir daha maçlara girmeyecek falan filan... Ama detayların böyle olmayacağı aşikar. Fişlemenin dibine kadar yapan bir ülkede her staddan çıktığımızda ulan akşam evden alırlar mı acaba diye bakacak mıyız acaba.. Misal: X tribünümüz o günün şartlarına göre siyasi olan veya olmayan bir tezahürat yaptı diyelim.O X tribününe giren 250 kişinin başına yarın ne gelecek? "İstiklal Marşından sonra Kahrolsun Pkk falan diye bağırmaya kalkmasın bence kimse." İnternette her gezdiğimiz yeri her yazdığımız yazıyı artık direkt Mit'in göreceği bir ülkede stadyumda ses yapma, gürültü etme, çekirdek çitle git evine demek istenmiş olabilir mi?

Yıllardan beri doğrudüzgün tuvaleti olmayan stadımıza onlarca cillop gibi güvenlik kamerasını taktırmak neyin işaretidir."Ben size güvenmiyorum, benim veya üstlerimin hoşuna gitmeyecek şekilde bağıranı olay çıkaranı alırım, fişlerim, gösteririm" demek değildir de nedir. Son yılında diye stadın üstünü kapatmayanlar bu kadar kamerayla iyi niyetli olduklarını söylemesinler.

Passoligi alan kim? Aktifbank. Kimin? Malum kişilerin damadının falan filan.Yüzbinlerce kişinin bilgisi, yüzbinlerce kişiye kredi kartı...O kadar telefon konuşması dinledik aylarca. Bu ihalenin normal, dürüst bir şekilde yapıldığına inanan varsa 1 metre öne çıksın.:)

İlk yazdığıma dönecek olursam ben tavrımı net şekilde koyuyorum, sevgimi içimde saklayıp Passoligmiş, ebiletmiş hepsinden uzak duruyor ve prostesto ediyorum.

Türk futbolve tribünlerine büyük zararlar veren ŞİKE,ŞİFRELİ YAYIN,SİYASET neyse bu Passolig denen haltta aynısıdır.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 265>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır