eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mehmet Erkut Şentürk

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 61>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2015 saat 23:08
erkut ilk geldiğinden buyana destek veririm oynasın oynamasın....
3 tekn adam oynatmadı .. sorun neydi peki?
erkutmu oynayamıor yoksa oynatılmaması için bir sorunmu vardı?

erkut için sırf antremana gittim izledim çocuk çok çalışkan pasları harika, kendinden emin ve ciddi disiplinli.... saygısız ve farklı bişey izlemedim 100 dk antremanda.

erkut artık oynasın yeter diyeceğim yazık günah.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2015 saat 10:44
erkutu aybabada oynatmassa artık yapacak bir şeyyok bu teknik ekiptede kadroya giremiyecekse erkutunda kendisine futbocu olup olmadığını sorması gerekir.bize göre çok yetenekli ancak daha öncede yazdık,ersun hoca ,ertuğrul hoca,skıbbe,ismail kartal kadroda düşünmedi ozaman bu işte bir terslik var.bakalım inş oynarda bir şu takıma bir katkısı olur.
Yukarı
seanjean Liste gör
Yazar

Erdoğan
Yer: KONYA
  Alıntı seanjean Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2015 saat 08:40
gerçekten aybaba da oynatmadıysa erkutta bi sıkıntı var. yedeğe bile alınmamış.
bu çocuktan umudum kalmadı
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2015 saat 12:06
Erkut devre arası gonderılır muhtemelen kıralık olarak hıcbır hoca sans vermedı . Sezon basında kıralık gonderılseydı keske.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2015 saat 12:21
Erkut'ta ki sorun formsuzluğu,yeteneksizliği,t.direktör değil,
tamamen yönetimsel...

Yönetim değişmediği sürece Erkut oynayamayacak,oynatılmayacak.
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2015 saat 14:04
erkut a sahip çıkalım bir gün gelecek tabi oynarsa türk takımları bırakın yabancı takımlar bile sıraya gçecek tabi futboldan anlayanlariçin geçerli bu durum.

Yukarı
ESbursa Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı ESbursa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2015 saat 15:31
Erkut konusunda benim görüşüm ; Hoca veya yönetimin bu işin içinde olduğunu inanmıyorum. Bence Erkut kendisi çalışmıyor. Çalışmadığı içinde forma vermiyorlar.

1)Yönetim Erkut'u niye korusun kollasın, başka takımlardan gizlesin. Adam 30 yaşına gelince mi sahaya sürecek. Erkut istikrarlı süper yetenek olsa, bakınız istikrarlı diyorum, merak etmeyin bir dakika beklemez allayıp, pullayıp anında satarlardı. Yönetim için para eden her futbolcu satılır.
2)Yönetim Erkut'a gıcık o yüzden oynatılmıyor olsa, bir dakika takımda tutmazlar. Niye tutsun takımda, taraftardan mı çekinecekler sanki. Diego, Hürriyet giderken ses mi çıktı da Erkut gidince laf söyleyeceğiz

Erkut'un Batuhan'ın yolunda ilerlediğini düşünüyorum. Ayrıca içine kapanık bir futbolcu gibi, benim süper bir yeteneğim olacak, ilk 18'e bile alınmayacağım, senede bir iki maça çıkacağım, ben gitmek istiyorum kardeşim derim. Erkut bunu demediğine göre demek ki memnun hayatından

Mudanya Merkez EsEs'li Herkes
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2015 saat 13:10
erkut u bir kaç kez antremanlarda izledim.
çok hırslı teknik başarılı ve istekli,
olumsuz yönlerini görmek için çok çabaladım çünkü gelen giden tekn dir oynatmıyordu.
fakat antremanda herkesten çok çalıştığını ve istekli olduğunu gördüm zaten maçlarda oynadığı zaman gol atıyor attırıyor.

neyse samet hoca oynatırsa herkesin aklındaki soru işareti kalkar.
Yukarı
typhones26 Liste gör
Deneyimli Yazar

typhones26
  Alıntı typhones26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2015 saat 19:03
Bence 1 oyuncu esesin şu kadrosunda oynayamıyorsa superlige ait değildir
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2015 saat 19:22
Aybaba daha bir maça çıkardı takımı haliylede eski oynayanlarla başladı mevcut kadroda sadece yer degisikligi yaptı bu önumuzdeki maçlarda Erkutu hiç oynatmayacak değil eğer Erkutta bi ışık bi emek görürse elbette oynatacaktır zaten top tutamayan yetenek fakiri bi takimiz umarım Erkutu kazanırız ama yavaş yavaş monte edecektir
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır