eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Akhisar Belediye Gençlikspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 14:46
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2012 saat 19:44
Manisa düştü Akhisar çıktı, Bandomuza benzer hatta bire bir yapıyorlar doğru ama bir ts bir bursa gibi çirkef değiller
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2012 saat 02:22
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2012 saat 02:59
Eger bu ligte istanbul belediye varsa akhisar belediyenin olmasıda normal
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
  Alıntı 19eses65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 02:52
Akhisar bizden önce statlarını iyileştirirlerse ya da yeni stad yaparlarsa intihar ederim yaw...
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 09:04
Akhisarın ESPANA'sını yeni gördüm.Gayet güzel yapmışlar..Büyük takım,büyük taraftarız vesselam.Taklitler aslını yaşatır.İlk maçımızda Akhisar taraftarına orjinalini seyrettirmek çok zevkli olacak..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 11:49
Enteresan...
İlk maçta orjinalini görecekler...
Hatta onlarında bandosu gelsede elin iskoçu ile yaptığımız
ortaklığı kendi memleketimizin insanları ilede yapsak...
Sporun taraftarlık, kardeşlik tarafını tekrar göstersek bizimkilerede...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2012 saat 21:23
düşmemeye oynarlar.....Taraftarlarının ise bir ilki gerçekleştirip süper lige çıkan takımlarını ilk on hafta destekleyeceğine inanıyorum..sonra averaj takımı olurlar..
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2012 saat 02:28
Her şeyi geçtim şu belediye isminin ne işi var orada? Dünyanın her yerinde her şehrinde belediye tarzı yönetimler vardır ama daha duymadım hiç böyle takım adları. Yalnız bizde vardır herhalde.

O belediye isimlerini silin, bu belediyelerden lig oluştursak 3 tane Bank Asya çıkar. Bu arada başarılar en çok ilçe esnafı için sevindim. Maç zamanı büyük gelir elde edeceklerdir. Hem kalkınmaları sayesinde de daha çok ilgi görürler. Köfteci Ramiz de bayağı reklam yapacak bahaneyle
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2012 saat 23:53
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Her şeyi geçtim şu belediye isminin ne işi var orada? Dünyanın her yerinde her şehrinde belediye tarzı yönetimler vardır ama daha duymadım hiç böyle takım adları. Yalnız bizde vardır herhalde.

O belediye isimlerini silin, bu belediyelerden lig oluştursak 3 tane Bank Asya çıkar. Bu arada başarılar en çok ilçe esnafı için sevindim. Maç zamanı büyük gelir elde edeceklerdir. Hem kalkınmaları sayesinde de daha çok ilgi görürler. Köfteci Ramiz de bayağı reklam yapacak bahaneyle

İlçe esnafına faydası olmayacak..Maçları Manisa'da oynayacaklar..Yani sadece isimleri çıkmış oldu Süper Lige...Ben ege'de ikamet eden birisi olarak çıktıklarına sevindim,inşaallah düşmezler lakin kadroları bu lige çok hafif gelir..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır