eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Akhisar Belediye Gençlikspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 17:25
Sayın M. M. Altintas bir fikir belirtmişsin. Fikir belirtmene bir şey demiyorum fakat ben dahil herkesi çileden çıkartan bu fikri her karşı çıkanın yazısını alıntılayarak savunmayı bırak artık, daha da antipatikleşme. Zaten forumda nasıl bir hava varsa herkes sinirli bir de bu saçma fikirle herkesin tepesinin tasını attırma. Bir kere fikir belirttin eyvallah ama uzatma böyle bir şey olmayacak. Ayrıca biz burada endüstriyelleşmenin futbolun amatör ruhunu yok etmesinin üzüntüsünü yaşıyoruz sen endüstriyel futbola alet oluyorsun. Varsın gese maçından kazanmayalım 1 milyon TL ama Eskişehirspor dimdik ayakta dursun.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 17:43
Tartıştığınız şeye bak para uğruna evimizde deplasman mı yapacağız o zaman diğer kayseri sivas akhisardan ne farkımız kalır bumudur efsanelik.Yemin ediyorum aklıma gelmezdi şunları yazacağım.Günah keçisi ilan etmeyi sevmem ama harbiden şimdi böyle düşünen Eskişehirspor taraftarımı. Saçma saçma konuşmayın allah aşkına.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 18:04
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan esesselcuk

Abi yapmayın bunları lütfen maç bileti 50 tl iken o stad full değilmiydi o 4-2 lik maçta ondan sonraki senelerde. Sizin dediğiniz Drogba rüzgarı şunun şurasında 1- 2 haftalık bir şey bırakın essin dursun o rüzgâr sadece ıstanbul ve kendi halinde takılan takımlar için bizim için değil. Bizim bir duruşumuz var o tarafın takımlarına karşı o sizin dediğiniz Eskişehir'de olmaz olamaz da... Saygılarımla.

Ben de aynisini soyluyorum, o 1-2 haftanin piyangosu bize vurdu, civar sehirlerden kosarak gelecek insanlara ac 3-5 bin kisilik bir bolum, yap biletleri 100-200 lira, kasani doldur.
Sehrinde store acsin demiyoruz ki, 2-3 saat mac izlesin gitsin adam, biraktigi para da senin olsun.
Bu itiraz niye anlamiyorum? Bizden sayica daha az olan toplama taraftarin bizi bastiracagindan mi korkuyoruz? Bu ne guvensizlik?

Sanki onlardan gelecek para klübün kasasına girecek.Bu yönetim varken buna siz inanabiliyormusunuz ?
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 18:49
Mete abi seni anliyorum ama hak veremiyorum.
Bizim kavgamiz zaten futbolun endustrilesmesine, amator ruhun kaybolmasina. Hicbir Eskisehirsporlu tribunlerin rakibe hele hele Istanbul takimlarindan birine verilmesine razi olamaz, cok mantikli bile olsa. Ayrica cok mantikli oldugunu da dusunmuyorum, o stad o mac zaten her turlu dolar. Maci 50 degil 100 tl yapip Galatasaraylilara verirsen, kombineleri cikarirsak 5000 biletlinin geldigini dusunelim aciga, kulubun kasasina ekstradan 1 milyon euro gibi bir para girer, bizi asla kurtaracak,bir seyleri degistirecek bir para degil. O mactan sonra en az 2000 kisi uzun bir sure maclara gelmez, 1 milyon kazanacagiz diye 3 milyon kaybederiz maddi acidan. Hele hele manevi acidan bakarsak zararimiz cok daha fazla olur..
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 19:03
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan esesselcuk

Abi yapmayın bunları lütfen maç bileti 50 tl iken o stad full değilmiydi o 4-2 lik maçta ondan sonraki senelerde. Sizin dediğiniz Drogba rüzgarı şunun şurasında 1- 2 haftalık bir şey bırakın essin dursun o rüzgâr sadece ıstanbul ve kendi halinde takılan takımlar için bizim için değil. Bizim bir duruşumuz var o tarafın takımlarına karşı o sizin dediğiniz Eskişehir'de olmaz olamaz da... Saygılarımla.

Ben de aynisini soyluyorum, o 1-2 haftanin piyangosu bize vurdu, civar sehirlerden kosarak gelecek insanlara ac 3-5 bin kisilik bir bolum, yap biletleri 100-200 lira, kasani doldur.
Sehrinde store acsin demiyoruz ki, 2-3 saat mac izlesin gitsin adam, biraktigi para da senin olsun.
Bu itiraz niye anlamiyorum? Bizden sayica daha az olan toplama taraftarin bizi bastiracagindan mi korkuyoruz? Bu ne guvensizlik?

ben hayatımda bu kadar saçma sapan bir düşünce görmedim yemişim öyle gelen parayı, bu taraftar ve bu şehir yıllardır bu düşüncede olmadığı için herkes tarafından tanınır ve takdir edilir. sizin dediğinizi yapalım sonrada anti bizans diyelim sonrada millete bir taraflarıyla güldürtelim kendimizi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 23:51
Konuyu uzatmayacagim, zira futbolun seneler once endustrilestigini ve Eskisehirspor'un da bu trene seneler once bindigini henuz idrak edememis romantik asiklar var aramizda. Bu arkadaslara Turk filmi izlemeyi birakip hayata donmelerini oneriyorum.
Hayata donsunler ki, parasini alamadigi icin eli belinde dolasan futbolcularin ve o futbolculara kufur eden taraftarlarin oldugu bir ortamda "dimdik durus"tan sozetmesinler.
Hayata donsunler ki, "herkes tarafindan taninir ve takdir edilir" dedikleri takimlarinin ozellikle son yillarda sempatisini nasil kaybettigini arastirip gorsunler.
Hayata donsunler ki, fazladan birkac bin rakip taraftarin sehre gelisiyle sadece kulubun degil sehrin ekonomisinin de nefes alacagini dusunebilsinler ve "yemisim oyle gelen parayi" derken sanal kahramanlik yaptiklarinin farkina varsinlar.
Yukarı
emcales Liste gör
Yazar

yakup beşli
Yer: ESparta
  Alıntı emcales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 00:05
Hoş bu tartışmanın yeri burası değil de..
Yönetimin bir yarısının "anti" olduğumuz "bizans" takımı destekçisi, kalan kısmının büyük bölümünün de takımdan ziyade rantının peşinde olduğu hakikati gün gibi ortadayken,
Takım galipken bu forumda tüm topçular kralken, mağlup olduğunda tüm topçulara "yeni takım" aranırken,
"Kutsal" denen formayı terleten topçuya "ana-avrat" küfredilirken ve bu küfrü etmeye "son model" arabalara bindikleri için topçular, kendisinde hak bulurken "büyük" taraftar,
En başta izah edilen "yönetim"in durumuna sesini çıkaramazken..
Hangi büyük taraftar? Hangi "anti bizans" duruşu..
Anti Bizans diyorsak gerçekten, bir şeylere onurluca inanıyorsak, takıma vereceği katkı ne olursa olsun, toplamayacağız İstanbul'un artıklarını.
Takımının KAPTANı canı gönülden Galatasaraylı iken, takımının gol yollarındaki tek ismi Galatasaray fanatiği iken, yerler öyle "anti bizans"ı..

Yönetimler gelir geçer.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 00:24
kendi tribünümüzü bizanslılarla dolduracağımıza kendi taraftarımıla doldurmaya çalışalım buna bir çare bulalım,
+ o elde edilen gelirler kime gidecek? evet Halil Ünala!
kimse bana bu kulüpte para sıkıntısı var demesin, onu kris boyda 2 milyon saçarken düşünecekti yönetim, şimdi cebinden ödesinler

+ Burası Eskişehir böyle bir düşünce aklımızın ucundan bile geçirmemeliyiz
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ErHeS Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskibağlar
  Alıntı ErHeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 00:28
Drogba posterleriyle süsleyelim şehri bilet satışları artar.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:27
Alıntı yapılan ErHeS

Drogba posterleriyle süsleyelim şehri bilet satışları artar.

Merak etmeyin o reklami ulusal basin yapiyor zaten.
Varsa daha iyi bir projeniz siz de yazin, biz de gorus belirtelim.
Kulube/sehre birkac milyon TL fazla para girsin diye yorum yaziyoruz, sanki futbolcularla bol sifirli kontratlari ben imzalamisim, sanki futbolu ben endustrilestirmisim gibi tepkiler geliyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır