eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Akhisar Belediye Gençlikspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 04:13
Akhisar Belediyespor GS ile oynadigi macta 1 milyon YTL gise hasilati elde etmis:
http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2013/02/17/akhisarda-oyun-iyi-skor-kotu
Ben sizlerin aksine ayni taktigi bizim de uygulamamiz gerektigini dusunuyorum. Biz de acik tribunun belli bir kismini Galatasaray'a verelim, o kisma yuksek bir bedel belirleyelim, hazir ulkede bir Drogba ruzgari esiyorken biz de kasamizi dolduralim ve hemen o hafta huzursuz/mutsuz olan futbolcularimiza odeme yapalim. Aksi halde birkac haftaya kadar hedefsiz bir takim olacagiz.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 04:51
Mete abi senin gibi birinden bunu duymak yanlış olduğu kadar üzücü de. Bu dediğin 81 ilin 80 in de olur ama bu şehirde olmaz.
Biz Akhisar'a, Sivas'a bile kızıyoruz fazladan yer verdikleri için.
Kasımpaşa için bile seviyoruz ama ne olur ne olmaz sıkıntı çıkabilir aramıza girmesinler diyoruz İstanbul takımının taraftarı mı içimizde olacak.
Değil hedefsizlik kalmak, bu yüzden kümeye bile düşecek olsak tek bir Eskişehirsporlunun bile kabul edeceği bir şey değil bu zaten.

Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 07:02
Sevgili Mustafa, bugunku macta acik tribunun %15-20'si bos gozukuyordu. GS macinin biletleri daha pahali olacak, bu durumda bugun maca gelen "gercek Eskisehirsporlu" taraftarlarin bir kismi sirf bu yuzden GS macina gelemeyecek. Kaba bir hesapla "gercek Eskisehirsporlu"lar GS macinda acik tribunun %70'ini ancak dolduracaklar. GS macinda acik tribun full olacak belki ama aramizdaki Galatasaraylilarin orani da neredeyse %30 olacak. Bu %30'u aramiza alip huzursuzluk yaratmaktansa (ki bunlar mac boyunca bizim hicbir tezahuratimiza ictenlikle katilmayacaklar ve tribunun ahengini bozacaklar) onlarin tribununu ayirmak ve onlardan daha fazla ucret talep ederek kasamizi doldurmak tamamen Eskisehirspor'un menfaatine olacak bir yaklasim.
Akhisar Belediyespor boyle yaparak hem tribun ustunlugunu, hem de maci kaybetti ama biz bu riski alabiliriz, zira her halukarda tribunlerdeki toplama GS taraftarini bastiririz. Hem taraftarimiz icin de iyi bir sinav olur, karsimizda daha kalabalik bir rakip taraftar olunca bolum bolum kopmalar olmaz, 90 dakika bagirmak ve hareketli olmak zorunda kaliriz, bu canlilik mutlaka sahaya da yansir.
Malesef devir para devri olmus, hersey apacik ortada, adamlar kendilerini maca vermiyor iste, bu tripleri her hafta izlemek zorundamiyiz, yoneticisinden futbolcusuna gorevini ihmal edenler ve bize boyle planlar yaptiranlar utansin, ben niye utanayim.
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 13:12
Abi yapmayın bunları lütfen maç bileti 50 tl iken o stad full değilmiydi o 4-2 lik maçta ondan sonraki senelerde. Sizin dediğiniz Drogba rüzgarı şunun şurasında 1- 2 haftalık bir şey bırakın essin dursun o rüzgâr sadece ıstanbul ve kendi halinde takılan takımlar için bizim için değil. Bizim bir duruşumuz var o tarafın takımlarına karşı o sizin dediğiniz Eskişehir'de olmaz olamaz da... Saygılarımla.
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 13:26
%5 olacak. Para ile alınamayacak başka şeylerde var
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 13:32
Alıntı yapılan matt

Akhisar Belediyespor GS ile oynadigi macta 1 milyon YTL gise hasilati elde etmis:
http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2013/02/17/akhisarda-oyun-iyi-skor-kotu
Ben sizlerin aksine ayni taktigi bizim de uygulamamiz gerektigini dusunuyorum. Biz de acik tribunun belli bir kismini Galatasaray'a verelim, o kisma yuksek bir bedel belirleyelim, hazir ulkede bir Drogba ruzgari esiyorken biz de kasamizi dolduralim ve hemen o hafta huzursuz/mutsuz olan futbolcularimiza odeme yapalim. Aksi halde birkac haftaya kadar hedefsiz bir takim olacagiz.

ya sen ne diyorsun ya? herşey para mı kardeşim!!! yazıklar olsun böyle düşünceye. elin istanbullusu benim stadımda benden fazla olacak 10 atmışız neye yarar be. utanmayacak mısın bizim stadımızda bize küfür ettiklerinde.?
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 15:36
Alıntı yapılan selfesteem26

ya sen ne diyorsun ya? herşey para mı kardeşim!!! yazıklar olsun böyle düşünceye. elin istanbullusu benim stadımda benden fazla olacak 10 atmışız neye yarar be. utanmayacak mısın bizim stadımızda bize küfür ettiklerinde.?

Ben GS taraftarina tribunun cogunlugunu verelim mi demisim?
Okudugunu anlamayan insana laf anlatmak ne zormus yahu...
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 15:48
Ya Gs taraftarına belli bir kısmı verelim demek ne demek ? Diyelim 10.000 kişilik açığın 2.500'nü verdin. Eeee dip dibe mi oturacaksın? Hayır. Araya güvenlik girdi, açtı arayı 50 m. Kaldı mı sana 5.000- 6.000 kişi. E bir de kapalı da olacaklar. Ne kaldı geriye? Neyin mantığındasınız anlamadım.  Sanki 50.000 kişilik stadımız var gibi konuşuyorsunuz...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 15:49
Alıntı yapılan esesselcuk

Abi yapmayın bunları lütfen maç bileti 50 tl iken o stad full değilmiydi o 4-2 lik maçta ondan sonraki senelerde. Sizin dediğiniz Drogba rüzgarı şunun şurasında 1- 2 haftalık bir şey bırakın essin dursun o rüzgâr sadece ıstanbul ve kendi halinde takılan takımlar için bizim için değil. Bizim bir duruşumuz var o tarafın takımlarına karşı o sizin dediğiniz Eskişehir'de olmaz olamaz da... Saygılarımla.

Ben de aynisini soyluyorum, o 1-2 haftanin piyangosu bize vurdu, civar sehirlerden kosarak gelecek insanlara ac 3-5 bin kisilik bir bolum, yap biletleri 100-200 lira, kasani doldur.
Sehrinde store acsin demiyoruz ki, 2-3 saat mac izlesin gitsin adam, biraktigi para da senin olsun.
Bu itiraz niye anlamiyorum? Bizden sayica daha az olan toplama taraftarin bizi bastiracagindan mi korkuyoruz? Bu ne guvensizlik?
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 16:08
Bastırılma korkusu falan değil abi olay. Girişte kimlik sorgulamak gibi bir şey yapamayacağımıza göre açıkta olacaklardır buna anlayamayız ama bir kenarı geçip sessizce izlemeleri başka, aramızda atkılarla formalarla durmaları başka.
Zaten önceki senelerde Trabzon'la Bursa'ya ek yer açılmak istendiğinde gösterdiğimiz tepkide ortada.
Kırmızı kar yağsa bile olmaz öyle bir şey, bunu tartışmak bile anlamsız.   
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,095 saniyede hazırlanmıştır