eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktör Ersun Yanal

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 745746747748749 779>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 11:54
@erhanunl
Ersun Yanal ın anlaştığı haberi toplantıda geldi. Halil ÜNal hayırlı uğurlu olsun dedi
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
eto26 Liste gör
Yazar

erturul
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 12:07
Eminmisin. Kardeş
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 12:28
Bilmiyorum alıntı yaptım ama haberlerde henüz bişey yok.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
hazegan Liste gör
Yazar

Hazegan
Yer: Alacahöyük
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 12:32

çok şükür gitti bizansın beinlerine hayırlı olsun..
BENİM BU ŞEHİR, BU SEVDA BENİM.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 12:41
 Şükür.Defalarca söyledik tepki aldık azar bile işittik.bu adamın huyu budur karakteri budur.Şimdi bazı maçlar geliyor aklıma uzun uzun düşünüyorum.Biz herhangi bir anadolu takımı değiliz.Buraya gelmek isteyen çoook aday vardır eminim.Bana genç,hırslı tuttuğunu koparmaya ÇALIŞAN idealleri olan birisi lazım tanınmış bile olmasına gerek yok.Deneme tahtasımıyız diyenlere sesleniyorum böyle karakteri olan bir hocanın gözünde kimse deneme tahtası olmaz.Biz neden önce disiplin,karakter diyoruz.Bu kriteler uzun vadede  bana çok şey kazandırır..Ben alman disiplini almış olsun isterim.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ESES 26 ESES Liste gör
Yazar

Can
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 12:58
Hali ÜNAL açıkladı basın toplandısında
bu alemde ES ES imi tek geçerim
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 13:03
Halil Ünal'ın hiç bir lafına inanmıyorum ben.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 14:57
hoca konusunda aziz yıldırım büyük olasılıkla ersun hocada karar kıldı açıklama ne zaman olur bilmiyorum ancak artık bizim her türlü sonuca bakmadan anlaşsada anlaşmasada rotamızı belirlememiz ve yeni hoca olayını çözmemiz gerekiyor.kongre falan derken zaten zaman geçecekyönetimin ne olacağı mechul ama profesyonelce muhalif grup ve şu anki yönetim bir araya gelip seçimden önce hoca konusunu halletsinortak bir hocada karar alınıp anlaşılsın takım ve kongre bir birine girmeden bu işin içinden çıkılsın.daha sonra isteenilen adaylarda ortalarda görünmeyebilir.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 14:59
http://www.samanyoluhaber.com/spor/Fenerbahcenin-yeni-teknik-direktoru-belli-oldu/1016354/

BUhabere göre ersun yanal gitti. yanlız yanında erkan zengin gidecekmiş  bu ne ayaktır..
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2013 saat 15:34
Yeni teknik direktör seçiminde dikkat edilmesi gereken birinci kural NAMUS olmalıdır. Dürüst,samimi ve namuslu biri olsun. çok iyi olmasa da olur.
Bu isim, piyasada sadece Ertuğrul Sağlamdır.Bence hemen vakit geçirilmeden kendisiyle görüşülmelidir.
1) Yılmaz Vural diyenlere...kendisini yarı alman olarak(çift pasaportu var)lanse eden ama biri nikahsız iki kadınla yaşayacak kadar şark kafalı, showmen, şımarık, sicili düşürdüğü takımlarla bayağı kabarık bu adamı önerenlere sadece gülüyorum...hem de ağzımla da değil.....
2)Tolunay Kafkas diyenlere....oynattığı taktik yere yatma taktiği olan, sinirli, agrasif davranışlı bu gayri samimi adam Trabzon tribünlerine oynayarak ne kadar Trabzonlu olduğunu falan sahte bir şekilde göstermiştir.. bu adam hiç olmaz....
3)Nurullah Sağlam falan...Allah yazdıysa bozsun. Adamın bütün derdi E.Yanal gibi topa sahip olma oranı....istersen 3-0 yenil. ama en az topa %51 sahip ol..
4)Şifo Mehmet...Bjk nın paralı askeri...geçen yıl play off saçmalığı çıkmasaydı sivas, samsunu yenerek Antalyayı kurtarmayacaktı...Takımı ile birlikte şimdi 2.ligteydi
5)M.Denizli...yaşlı, bitik,,, insanın kanını kurutup sinirlendiren kadro tercihleriyle Es Es e hiç uygun değil..
o yüzden ligte işe yarar Kayseri ve G.Birliği antrenörleriyle bir de E. Sağlam var...
E. Sağlamı kaçırmasınlar.. disiplinli ciddi...Fetullahçı olması bizi ilgilendirmez..
En son şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Gazetelerin yazdığına göre. A. Yıldırım ile görüşmesinde E. Yanal'ın Fb ile ilgili sunumu çok beğenilmiş..Fb ye harika çalışıp gitmiş.. Bütün kadronun özelliklerini hatta çalışanlarına kadar mükemmel hazırlanıp muhteşem bir Fenerbahçe raporu sunarak Azizi etkilemiş...
Sayın E. Yanal, sen el alemin takımını çalışacağına sana ekmek veren ve senden başarı bekleyen klübün ile ilgili çalış. Çalışıp ta 2.ligten yeni çıkmış toplama kadrolarıyla ilk yarıyı 17.ve 18.bitirmiş kötü Elazığ ve Akhisar dan, o da son iki maçtaki başarınla 3-4 puan fazla toplamayıp elindeki harika kadronun değerini verecek dereceyi tuttursaydın. Küme düşmekten son iki maçta İbb nin kötülüğü ile kurtuldun.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 745746747748749 779>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır