eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYönetim ve Halil ÜNAL İSTİFA !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 753>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bilke Liste gör
Yazar

Efe BİLKE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 19:22
46 yıllık anlı şanlı mazimize leke sürdüğün için mali tabloyu A4 kağıta sıkıştırdığın şeffaf olmadığın için açığın üstünü kapatıcam diyip bu taraftarı uyuttuğun için (en son 19 haziran günü kutlamalarda kendi imkanlarımızla kapatıcağız demiştin ama hala belediye başkanına sallıyorsun)stad konusunda açık olmadığın ve bizim sesimizi rant peşinde koşanlara ve siyasilere anlatmadığın için yönetime saçma sapan insanları istanbul yalakalarını getirdiğin için(onlar kendini biliyor) üye olmak isteyenlere sürekli tüzüğü değiştirdik diyip sınırlanan sayıyı hep pancarcılara kullandığın senelerdir üye olmayı bekleyenleri uyutup üye olan pancarcıları açıklamadığın için İSTİFA HALİL ÜNAL! İSTİFA HALİL ÜNAL YANDAŞLARI
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 19:39

Halil ÜNAL'ı kendisinden daha iyi tanıyoruz...Bir de Başkan için şeffaf değil dersiniz..Big%20smile

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 20:27
Neden istifa diyorum;

Ben eskişehirliyim,ben eskişehirsporluyum,renklerine aşığım armasına aşığım taraftarına aşığım bu takımın.Birliğine aşığım bu takımın...

İstifa diyorum çünkü takımımı seviyorum takımımın daha iyi konumda olmasını geleceğe dair daha net adımlar atmasını istiyorum bekliyorum ve destek veriyorum.Başımızdaki yöneticilerin bunlardan anlamadığını günlük geçiçi başarılarla kendilerini tatmin ettiklerini görüyorum..
Hiç bir şekilde yatırım olsun,stadyum olsun kalıcı gelirler,kurumsallaşma şeffaf olma taraftarla birlik olma ve bu takım için en iyisini yapamayacaklarını görüdüğüm için istifa diyorum.
Takımın başında uzun süredir bulunmasına karşın tek tek yazamayacagım kadar çok hata ve tecrübesizlik yapan,yaptıkları hatalardan zerre ders almayıp inatla yeniden yapan bu yöneticileri istemiyorum.
Stadyum konusunda çaresiz kalan,Mevcut stadımıza çivi çakamayan biçare yöneticilerin bu koltuklarda daha iyi bir hizmet verebileceğine artık inanmıyorum.Günü kurtarmak adına anlı şanlı mazisi olan bu klübün şimdiye kadar çoktan kalıcı gelirleri olan taraftarını anlayabilen özellikle yeni bir stadyumu olan ve söz sahibi olabilen bir yönetici olmalıydı.
Skor taraftarı olmadığımızı bildikleri halde skor yöneticiliği yapan kazanınca boy boy fotograflarla kaybedince açıklama dahi yapamayan gerek transfer gerek bilet fiyatlarını dengeleyemeyen fahişçilik uygulabilen geçmiş senelerde bazı taraftar kesimiyle iş yapan bedava bilet dagıtan sonra o biletlerin tekrar taraftara parayla dönmesinde pay sahibi olan verilen paraların klüp yerine bazı kendini taraftar zanneden insanların cebine gitmesine olanak sağlayan yönetimee İSTİFA! diyorum.
ve bir o kadar unuttuğum haksızlık ve vizyonsuzluklarınız için İSTİFA!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
coleman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 20:36
Alıntı yapılan ersin2626

Neden istifa diyorum;

Ben eskişehirliyim,ben eskişehirsporluyum,renklerine aşığım armasına aşığım taraftarına aşığım bu takımın.Birliğine aşığım bu takımın...

İstifa diyorum çünkü takımımı seviyorum takımımın daha iyi konumda olmasını geleceğe dair daha net adımlar atmasını istiyorum bekliyorum ve destek veriyorum.Başımızdaki yöneticilerin bunlardan anlamadığını günlük geçiçi başarılarla kendilerini tatmin ettiklerini görüyorum..
Hiç bir şekilde yatırım olsun,stadyum olsun kalıcı gelirler,kurumsallaşma şeffaf olma taraftarla birlik olma ve bu takım için en iyisini yapamayacaklarını görüdüğüm için istifa diyorum.
Takımın başında uzun süredir bulunmasına karşın tek tek yazamayacagım kadar çok hata ve tecrübesizlik yapan,yaptıkları hatalardan zerre ders almayıp inatla yeniden yapan bu yöneticileri istemiyorum.
Stadyum konusunda çaresiz kalan,Mevcut stadımıza çivi çakamayan biçare yöneticilerin bu koltuklarda daha iyi bir hizmet verebileceğine artık inanmıyorum.Günü kurtarmak adına anlı şanlı mazisi olan bu klübün şimdiye kadar çoktan kalıcı gelirleri olan taraftarını anlayabilen özellikle yeni bir stadyumu olan ve söz sahibi olabilen bir yönetici olmalıydı.
Skor taraftarı olmadığımızı bildikleri halde skor yöneticiliği yapan kazanınca boy boy fotograflarla kaybedince açıklama dahi yapamayan gerek transfer gerek bilet fiyatlarını dengeleyemeyen fahişçilik uygulabilen geçmiş senelerde bazı taraftar kesimiyle iş yapan bedava bilet dagıtan sonra o biletlerin tekrar taraftara parayla dönmesinde pay sahibi olan verilen paraların klüp yerine bazı kendini taraftar zanneden insanların cebine gitmesine olanak sağlayan yönetimee İSTİFA! diyorum.
ve bir o kadar unuttuğum haksızlık ve vizyonsuzluklarınız için İSTİFA!
ClapClapClapClapClap İstifa edeceksiniz beyler başka yol kalmadı.paralar nerede....Wink
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 20:42
Ben Halill Baskana hizmetlerinden dolayi cook tesekkür ediyorum!

Onun sayesinde taraftarimiz yagmur altinda mac izlemekten kurtuldu acigin üstü kapandi.

Oda yetmedi birde sehrimiz Avrupa standartlarinda yeni bir stada kavustu.

Altyapimizdaki yaptigi yatirimlar sayesinde Klübümüz Futbolcu fabrikasina döndü.

Yaptigi Futbol akademisi sayesinde birkac yüz gencimiz yetisiyor.

Klübümüzün tutarli mali politikasi sayesinde kimseye bes kurus borcumuz yok baskalari gibi tefecilere para yedirmiyoruz.

Tesislerimiz her sene yenileniyor boya badana yapiyoruz.

Klüb tarihimizde ilk defa üye sayimiz binleri gecti daha önceki yönetimler gibi Koltuk sevdasina kapilib es, dost ve köylülerini üye yapmadi

Daha bircok yaptigi emeklerden aklima gelen birkaci simdi oturub iyiece düsünelim böyle bir Baskani bir daha bulabilirmiyiz Allah korusun yoksa kendimizi 3 üncü 4 üncü Liglerde buluruz.

Aman Baskan bizi birakma!

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
aves Liste gör
Yazar

Hakan Özcan
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 21:20
 Tüm malum nedenlere ek olarak; İki yıl öncesine kadar 2 adet  kombinesini aldığım VIP tribününde(Son iki yıldır protesto için almıyorum.) her fb ve gs maçında yerlerimize bizden önce gelip kurulan ve kaldırmak için sert tartışmalara girmek zorunda kaldığım ,özellikle fb ve gs taraftarı olan ve beleş girdiği açık seçik ortada olan bazı kişiler ve özellikle de sivil polis memurları ile,
 2.Sezonumuzdaki fb maçında VIP  önünde kuyrukta sıra beklerken,On'larca kişinin gözüne baka baka ,sıradakileri hiçe sayarak yaklaşık 10-15 kişilik  fb'li misafirlerini  tahliye kapısını açtırarak , içeriye aldıran sayın yöneticimiz Dr.Aytekin Aykın yüzünden .... Yönetimin İstifa etmesini istiyorum...
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 21:21
Sadece deplasmana gittiklerinde yaşanan otel rezaletleri bile istifa dememe yeterli.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 21:38
Alıntı yapılan aves

gözüne baka baka ,sıradakileri hiçe sayarak yaklaşık 10-15 kişilik  fb'li misafirlerini  tahliye kapısını açtırarak  içeriye aldıran sayın yöneticimiz Dr.Aytekin Aykın yüzünden .... Yönetimin İstifa etmesini istiyorum...

Yuh Yaniii Adam Akılı Birtane Adam yokmu Bu Yönetimden
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 21:50
Ajansspor:http://www.ajansspor.com/ajansspor/kontak/
Htspor:http://bizeulasin.haberturk.com/
Ligtv:http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx
İnternetspor:http://www.internetspor.com/iletisim.html

Bir çok spor sitesine mesaj yollayarak sesimizi  duyurabiliriz.

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2011 saat 22:00
Alıntı yapılan champions26

Ajansspor:http://www.ajansspor.com/ajansspor/kontak/
Htspor:http://bizeulasin.haberturk.com/
Ligtv:http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx
İnternetspor:http://www.internetspor.com/iletisim.html

Bir çok spor sitesine mesaj yollayarak sesimizi  duyurabiliriz.

Güzel bir yazı yazın hepimiz alıntı yapıp verelim ben cok imla hatası yaptıgım icin ben yazamam LOL

Bizim Yerel Gazeteyteyide unutmayalım bu güzel yazıyı kim yazacak yanlız
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 753>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır