eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 31>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2017 saat 17:40
Eskişehirspor'un el birliği büyütülmüş bir Facebook grubu vardı, sonra her zaman ki o da paylaşılamadı ve bir sürü grup kuruldu. Takipçisi 0-1000 arasında en az 50 tane facebook sayfası, 30 tane twitter hesabı vardır.

Bir kaç kerede yazmıştım birliktelik her alanda lazım, domine eden insanların güvendiği bir platform yok. Eskisehirspor.com'a durgun haliyle bile günlük 2-3bin kişi giriş yapıyordur.

Kullanılan sistem 11-12 yıl önce popülerdi, şuan gelişime açık bir yazılım değil. Bu sebeple tamamen yenilenmesi lazım.

Alıntı yapılan eseslimurat

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Forumun yenilenip yenilenmemesı açıkçası çok önemli değil benim için.Ama bundan 10 sene önceki hatta daha da gerilere gidersek 13-14 yıl önceki atmosferi yeniden görmek isterdim. Özellikle eski forumda radyodan maç dinleyip bir yandan foruma girmek çok güzel bir duyguydu.

Facebook vs iyice yaygınlaşınca insanlar foruma girmez oldular ama ne olursa olsun burası benim için vazgeçilmez kalacak.Belki nostalji özlemi belki de o zamanki ruh halinden kaynaklanan bir durum bilemiyorum ama alt liglerde olduğumuz zaman taraftar profilimiz daha iyiydi sanki...

Kesinlikle haklısın.
Ancak forum yönetiminin hataları bir çok kişiyi uzaklaştırdı.
Örneğin ben "gereksiz tartışma" nedeniyle 1 sene uzaklaştırıldım daha önce.
Gereksiz derken kime göre, neye göre hiç bir açıklama yapılmadı.
Küfür yok hakaret yok. Tek neden gereksiz tartışma.
Buna benzer bir çok olay olunca bahsettiğiniz o eski yazarlar da girmez oldular foruma.

Eleştirimden ötürü tekrar uzaklaştırma alabilirim.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2017 saat 09:41
Siteye girdiğimizde hala zeydan dan acıklamalar baslıklı haber cıkıyor en azından bunları guncelleyebilsek...
Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2017 saat 11:51
Tahmin yarışmasını geri istiyorum. Ve sitedeki haberler güncellenmeli.
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 22:10
Bıkkınlık geldi hala Zeydan görmekten, ya bari yeni yönetimin toplu fotosunu ya da futbolcuları koyun, yazı olmasın, önemi yok, çok kolay birşey olmalı sayfadan bir fotoyu kaldırmak, niçin yapılmıyor?
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 23:13
Alıntı yapılan s.ULUĞ

Tahmin yarışmasını geri istiyorum. Ve sitedeki haberler güncellenmeli.

Bu konudada sinifta kaldilar, Galiba bir sistem yoktu bütün veriler muhtemelen elle veriliyordu, buda epeyi zaman ve ilgilenmek ister. siz altdaki Linkten devam edin.

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4663&PID=1306141#1306141
O SENE BU SENE
Yukarı
sem Liste gör
Yazar

Kahin Ahtapot Paul
Yer: Turkey
  Alıntı sem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2017 saat 18:53
Site anasayfasındaki haberleri kaç yıl sonra değiştirmeyi düşünüyorsunuz ?
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2017 saat 08:06
az kaldı yeni servar  geçiyoruz diyeli 2 sene oldu sanırım gerisini siz düşünün artık, her sayfaya reklam almayı beceriyorlar ama hayırlı işleri olsun
DSİ Es Es
Yukarı
NADİR Liste gör
Yazar

nadir
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı NADİR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2017 saat 10:38
Eskişehirsporda Zeydandan önemli açıklamalar...
1965'den beri.
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2017 saat 13:16
Alıntı yapılan NADİR

Eskişehirsporda Zeydandan önemli açıklamalar...

hahaa           
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2017 saat 20:02
Alıntı yapılan cresadur

az kaldı yeni servar  geçiyoruz diyeli 2 sene oldu sanırım gerisini siz düşünün artık, her sayfaya reklam almayı beceriyorlar ama hayırlı işleri olsun

Herhalde Afrikadan falan geliyor yol epeyi uzun! satin alanlar madem forumla ilgilenmiyeceklerdi ne halt etmeye satin aldilar?
O SENE BU SENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 31>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır