eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik direktörümüz kim olmalı ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 180>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:33
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111223/es_es_mesut_olabilir.html?utm_campaign=eskisehirspor&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter 

Aha Birde Mesut Bakkal Çıktı Bırakın Allah Aşkına Hedefsiz Adamları Seni Üste Oynatacak Hedefli Adamları Getirin; Mesut, Hikmet Bunlarla Bir Yere Gidemeyiz 15 İle 10 ncu Sıra Arasında Gezer Dururuz; Allah Göstermeye Bir Gün Tepe Taklak Gittikmi Alt lige Bırakın 12 Seneyi Bugünkü Kocaeli'den Beter Oluruz...

Hikmet Karaman'ın, Mesut Bakkal'ın Bir Tane Başarısını Gösterin Bir Takımı Ligde Tutmak Başarı Değildir Hiçbir Zaman ...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:37
Alıntı yapılan okankaramese

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20111223/es_es_mesut_olabilir.html?utm_campaign=eskisehirspor&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter 

Aha Birde Mesut Bakkal Çıktı Bırakın Allah Aşkına Hedefsiz Adamları Seni Üste Oynatacak Hedefli Adamları Getirin; Mesut, Hikmet Bunlarla Bir Yere Gidemeyiz 15 İle 10 ncu Sıra Arasında Gezer Dururuz; Allah Göstermeye Bir Gün Tepe Taklak Gittikmi Alt lige Bırakın 12 Seneyi Bugünkü Kocaeli'den Beter Oluruz...
Bunlar boşta olan teknik adamları sırayla yazacaklardır yarın da Hikmet Karamanın ismi dolaşır öbür gün tekrar rota Ersun Yanala döndü diye haber çıkartırlar malzeme bol nasıl olsa her taraf kaşar dolu..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:42
                              SKİBBE NİN AYRILIŞININ PERDE ARKASI

ne olduysa 3 temmuzdan sonra oldu...bütün planlar alt üst oldu, yine bütün planlar Bülent Uygun ve ekibine göre planlanmıştı...neyse alelacele hoca arayışlarına başlandı ama ülkemizde şöyle elle tutulur bir hoca olmadığı gibi o dönemde nerdeyse birçok hocada şike ve benzeri suçlamalara adı bulaşmıştı...
sonunda Mesut Hoşcan a tavsiye edilen Skibbe isminde karar kılındı...ama bu isme GS den kovulması nedeniyle herkes tereddütle bakıyordu...ayrıca transferlerde Bülent Uygun tarafından yapılmıştı (kamara, boyd, mehmet yıldız, abdülaziz vede birçok gurbetçi)...
neyse Skibbe hiçbirşeye itiraz etmediği gibi yönetimin fellik fellik stoper arayışlarınada engel olarak bana bu defans oyuncuları yeter diyerek yönetimi baya bi sevindirmiş ama taraftarlardada büyük endişelere neden olmuştu...

yönetim  kendisine hiç güvenmediği için zaten 3-5 maç sonra kovarız mantığıyla sözleşmesinide hem çok basit düzeyde tutmuş hemde Bülent Uygun un eski ekibini Skibbe nin altında çalışmaya devam ettirmişti...Skibbe nin o dönemde yakın çevresine bu takımdan 7-8 hafta birşey beklemeyin açıklamları zaten endişeli olan camiada dahada büyük tedirginlik yaratmıştı...ama ilk 3 maçtan 7 puan bizi epey bi götürdü...sonra seri mağlubiyetler başladı derken takım toparlanmaya başladı vede A.G. maçına gelindi...işte ne olduysa o maçta ve sonrasında oldu...

o maçta malesef hoca herkesin tepkisini çekecek geç oyuncu değişiklikleri yapınca başkan Zafer Tüzün ü klübeye uyarı yapmaya kadar yolladı vede başkanın kafasında Skibbe dönemi bitti...ama başkan biraz beklemeyi tercih etti...4 gün sonra perşembe günü Skibbe nin gazetelere topçuların paraları ödenmiyor açıklaması bomba gibi düştü ve başkan iyice çıldırdı...ama önümüzde 2 gün sonra oynayacağımız çok önemli bir Bursa maçı vardı...başkan ipi Skibbe nin boynuna taktı ama Bursa maçından sonra çekmeye karar verdi fakat önce yardımcı hoca Burak postalandı...takımda gidip Bursa da hem galip gelip hemde güzel oyun oynayınca bu sefer işi biraz askıya aldı...

bu arada Skibbe de aptal değil tabi oda boynuna geçirilen ipin farkına vardı...o sırada kendisine Herta Berlin den teklif geldi...vede yönetimden izin alarak gidip İstanbul da Hertalı yöneticilerle görüştü ama kesin birşey demedi ve mersin maçının sonuna görüşürüz dedi...aslında hoca gitmek istemiyordu...çünkü takım istediği seviyelere gelmişti...sistemini oturtmuştu...1-2 şartı vardı Alper Potuk un kalması ve 2-3 nokta transfer...eğer bunlar yönetim tarafından kabul görseydi hoca Herta ya güle güle diyecekti...ama yönetim zaten hocayı göndermek için bahane arıyordu vede bahane yönetimin eline geçmiş vede gecikmiş olan hocayı gönderme olayı gerçekleşmişti... 
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:50
''bu arada Skibbe de aptal değil tabi oda boynuna geçirilen ipin farkına vardı...o sırada kendisine Herta Berlin den teklif geldi...vede yönetimden izin alarak gidip İstanbul da Hertalı yöneticilerle görüştü ama kesin birşey demedi ve mersin maçının sonuna görüşürüz dedi...aslında hoca gitmek istemiyordu...çünkü takım istediği seviyelere gelmişti...sistemini oturtmuştu...1-2 şartı vardı Alper Potuk un kalması ve 2-3 nokta transfer...eğer bunlar yönetim tarafından kabul görseydi hoca Herta ya güle güle diyecekti...ama yönetim zaten hocayı göndermek için bahane arıyordu vede bahane yönetimin eline geçmiş vede gecikmiş olan hocayı gönderme olayı gerçekleşmişti...'' 

Müfit Bey Bahsettiğin Bu Paragraf Çok Ciddi Alper'i Satmayı Kafaya Koymuşlar ve 2-3 Tane Nokta Transferle Çok Ciddi Yerlere Gelmeyi Arzu Ederken Böyle Bir Yönetim Anlayışını Anlamak Mümkün Değil ...  
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:51
Şimdi de taraftar bu ipi yönetimin boynuna assın ve beklesin o zaman...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:52
Alıntı yapılan esesLK

Alıntı yapılan mertbey

Yok arkadaş bizim taraftardan cacık olmaz hala toprak ismini telaffuz edebilen var.Yani umarım eskişehirspor düşer sürünürüz belki akıllanırız bilinçleniriz diyeceğim fakat o da yaşandı yani bize ne lazım bu kafaları düzeltmek içine bilmiyorum.Ersun Yanal,Hikmet Karaman,Samet Aybaba,Yılmaz Vural bunlar Türk futbolunun kaşarlanmış teknik direktörleri bunlarla hiçbir yere varamayız(Kamuran yavuz bir dönemliğine yine kabul edilebilir).Artık şunu düşünüyorum olmaz ya olur da bülent uygun hapisden çıkıp eskişehirsporun başına geçerse maksimum 2 hafta protesto ederiz,eğer o 2 maç da kazanılırsa yavaş yavaş sesler kısılır sonra forumda şunu okuruz "arkadaş adama şike mike diyoruz ama takımı da oynatıyor yahu" taraftarımız artık bu durumda ister kabul edin ister etmeyin taraftarları birleştirmek güç olmak için açılan kapatılan kulüpler,tribün grupları(ki onların da artık samimiyetine inancım zayıf),forumdaki birşeyleri değiştirmeye çalışan insanlar üzgünüm hiç yol alamıyoruz herkez hak ettiği gibi yönetilir,ben açıkçası hiç birşey için ümitli değilim o kadar haber çıktı Skibbeyle ilgili o kadar şey konuşuldu o stadı yıkmamız lazımdı o adamı tutmak için gerekirse antremanlara gitmemiz lazımdı destek vermeye inanın artık kayseri taraftarından farkımız yok ha arada bir iyi bağırıyoruz bir de bandomuz var sağolsunlar o kadar iyi taraftar iyi tribünden önce takımına en iyi sahip çıkandır biz bunu yitirdik.

benım takıldığım bı kaç yer var bızım olu halımız bıle kayserıden kat kat ustun ve yasın ıtıbarıyle neler gordun yasadın kı bızım taraftarlardan bı cacık olmaz dıyorsun sen burda herkezın taraftarlıklarını sorguluyorsun  ve bız skıbbeye desteğimizi verdık arkandayız dedık kararını verdı ve gıttı  butun eskısehırspor taraftarı bılınçlıdır tek sen değilsin Wink yorum yaparken bıraz daha dıkkatlı ol

valla yaşım seninle aynı sen ne gördüysen bende onu gördüm büyüklerinden ne dinlediysen bende onu dinledim benim yorumum bu kusra bakma ben portada bir bilinç göremiyorum.Dikkatli ol derken forum kurallarını kastettiğini umuyorum çünkü onun dışında yazdığım yazıda ne bir hakaret nede saldırı var .Bence bizim taraftaımızdan cacık olmaz ne organize olabiliyoruz ne ortak bir paydada toplanabiliyoruz.
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:52
Kim yazmış bunu Müfit Abi? Sen mi yazdın?
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 16:56

Sevgili arkadaşlar;

Bakın Skibbe'nin şu an gidişi yasal değildir...Herta Berlin ile sözleşme 1 Ocak 2012 tarihi itibarı ile geçerli,üstelik hoca 27 Aralık'da Türkiye'ye ye gelecek ve karşılıklı fesh işleri ile tazminat yatırılıp öyle sözleşme sona erdirilecek...

Ben diyorum ki;gurbetçi arkadaşlarımız Almanca mailler hazırlasınlar ve Herta BERLİN kulübünü mail yağmuruna tutalım ve bu işin ETİK olmadığını kendilerini kınadığımızı ve lanetlediğimizi bildiren mailler atalım...HANİ KİMBİLİR OLUR MU OLUR,HOCAMIZ YİNE BİZE KALIR...Çünkü yasal prosedür henüz tamamlanmadı...Gelin şu Almanları kortutalım...

Ben gurbetçi arkadaşlarımızdan çeşitli Almanca lanetleyici,kınayıcı ve ahlaksız hoca ayartmasını çeşitli farklı yazılarla ve özellikle Herta BERLİN kulübünün mail adresini bekliyorum...

Aklımıza gelen her türlü Facebook ve diğer iletişim kanallarında saldırıya geçelim...Biz yapsak ahlaksız oluyoruz,onlar yapınca yanlarına kar mı kalacak...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 17:00
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan okankaramese

Bunlar boşta olan teknik adamları sırayla yazacaklardır yarın da Hikmet Karamanın ismi dolaşır öbür gün tekrar rota Ersun Yanala döndü diye haber çıkartırlar malzeme bol nasıl olsa her taraf kaşar dolu..

Aynen yönetim yanar dönerli.Basında bunu çok güzel kullanır.Yarın nöbetçi teknik direktörleri yazarlar  spor sitelerine yalandan .Haberin altında yorumlarda da alaycı göndermeli yorumları okuruz.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 17:08
Alıntı yapılan scetintas

Sevgili arkadaşlar;

Bakın Skibbe'nin şu an gidişi yasal değildir...Herta Berlin ile sözleşme 1 Ocak 2012 tarihi itibarı ile geçerli,üstelik hoca 27 Aralık'da Türkiye'ye ye gelecek ve karşılıklı fesh işleri ile tazminat yatırılıp öyle sözleşme sona erdirilecek...

Ben diyorum ki;gurbetçi arkadaşlarımız Almanca mailler hazırlasınlar ve Herta BERLİN kulübünü mail yağmuruna tutalım ve bu işin ETİK olmadığını kendilerini kınadığımızı ve lanetlediğimizi bildiren mailler atalım...HANİ KİMBİLİR OLUR MU OLUR,HOCAMIZ YİNE BİZE KALIR...Çünkü yasal prosedür henüz tamamlanmadı...Gelin şu Almanları kortutalım...

Ben gurbetçi arkadaşlarımızdan çeşitli Almanca lanetleyici,kınayıcı ve ahlaksız hoca ayartmasını çeşitli farklı yazılarla ve özellikle Herta BERLİN kulübünün mail adresini bekliyorum...

Aklımıza gelen her türlü Facebook ve diğer iletişim kanallarında saldırıya geçelim...Biz yapsak ahlaksız oluyoruz,onlar yapınca yanlarına kar mı kalacak...

Alıntı yapılan scetintas

M.Skibbe hedef koyuyor,Alper'i satmayalım,Veysel'i satmayalım...Yönetim olmaz diyor...Bu şartlarda siz istediğiniz kadar hedef koyun,yönetim koymazsa elinizden hiç bir şey gelmez...Bana göre gitmesi başka sebepler olsa idi,hiç ETİK bulmazdım...Fakat Skibbe'ye kızamıyorum bir türlü...

Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121122123124125 180>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,152 saniyede hazırlanmıştır