eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik direktörümüz kim olmalı ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 180>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:21
Alıntı yapılan anadoluyildizi

Bence de Toprak Kırtoğlu olsun. Fenerbahçeye daha rahat maç satarız. Bizim taraftar Bülent Uygun gibi şikecileri sevdi. Sakın Bülentin adamlarından başkasını düşünmeyelim. Şu foruma yazılan bu yazıları gördükçe ya bazıları birilerinin adamı ve buraya kulis yapmak için yazıyor diye düşünüyorum. Ya da cidden bu foruma üye olmadan önce zeka testi yapmak gerek.

Alıntı yapılan gitarcıES-ES

Alıntı yapılan ömer_es

Toprak Kırtoğlu'nu denemek lazım.Takımı tanıyor,takım da onu tanıyor.Bildiğim kadarıyla da futbolcular Toprak Hoca'dan memnundu.Denemeye değer ve bence başarılı olur.

eğer yabancı olmayacaksa bencede toprak hoca en uygun isim..ama öncelikle yabancı bir teknik adam olmalı
yerden göğe kadarr katılıyorum ...,
              hem çok para gitmez...

hem macera olmaz

hem takımı iyi tanıo...

hem takımın yapısını bozmaz...,,

hem yabancı dil bilio....,,,

son nefesimi verene kadar şampiyonluk görmesem de Es ES li olarak öleceğim..!...,,,
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:32
Hey yarabbim heyyyyy...
Biz Şike ile telaffuz edilmiş bir insan olmasın diyoruz...Hatta ve hatta konuşma özürlü olsun ŞİKE'YE,SİKE,TİKE,MİKE VEYA FİKE falan desin...Ama asla ve asla şike ile bir tek kelime ile dahi anılmamamış olsun...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
entepe1981 Liste gör
Yazar

nesim
Yer: aydın-söke
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:33
ne mustafa denizli, ne zico ne de bir başkası. toprak hocada kusura bakmasın onun içinde daha çok erken . bu takımın başına geçmesi gereken kişi ersun hocadır. bazı arkadaşlarımız ersun hocayı beğenmediklerini hemen hemen tüm forumlarda dile getirmişler.
teknolojiyle futbolu sentezleyen birisi. arkası kuvvetli olmadığı için istediği yere birtürlü gelemeyen başarıya aç bir hoca. milli takımdan kovulması gerekenler yerine günah keçisi ilan edildiğini hepimiz hatırlarız. ilk gitmesi gereken oğuz ve 3 küçüklerin adamları koltuklarında oturmaya devam ederken ersun hoca günah keçisi ilan edildi. manisadayken hatırlayın hermaç 3 küçükleri perişan ederdi.
bülent gelir fenere yatar, skibbe gsye yaranır, rıza bjk ye yatar.. bize 3 küçüklere karşı oynadığı tüm maçlarda fark yaratan savaşan salsıran takımı yanal hoca verir. bu ivmeyi koruyacak ve yukarılara çekecek olanda ersun yanal hocadır. İNŞALLAH olur.  
uzaklarda da olsam kalbim seninle esesim!!! efeler diyarının kırmızı şimşeği...
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:35
Alıntı yapılan gKy_1965

En başından okudum ama kusura bakılmasın saygısızlık amaçlı değilim ama genellikle güldüm..Mustafa denizliye biraz güldüm, Sergene biraz daha güldüm, Van hoojdonka biraz daha çok güldüm, Ersun yanala daha da bi güldüm , hikmet karamana hepten güldüm yani..Yalnız sonunda birden sinirlendim.Biz boşuna bizans demişiz dedim.Biri ekranda Eskişehirspor'umu küçümseyip gavur takımı yerine koyar burda ismi var, biri fb'de oynamış burda ismi var,biri gezmediği kulüp kalmamış elde var sıfır burda ismi var, biri iddianamelerde fb ye futbolcu pazarlıyıp yalakalık peşinde burda ismi var, biri hayatında gelmiş 1 sene bi istanbul takımında oynamış gitmiş milyonlarca eski futbolcu içinde adam kalmamış burda bizansta 1 sene oynadı diye ismi var...
Beyler fazla milliyetçi birisi olarak söylüyorum ki Türk olmasın..Yabancı olsun diyorum ama Türkiye'yi tanımasın.Türk takımları hakkında en ufak bir düşüncesi de olmasın.Hayatında istanbula geldiyse sadece boğazı görmeye Ayasofya'yı gezmeye falan gelmiş olsun, 3üz semt takımlarının kapısının önünden geçmemiş olsun.
Yolu Türkiye'den geçmiş bir yabancı ve hiç bir Türk hoca gelmesin.

Bir gün Türk hocamız olacaksa da Eskişehirspor'da büyümüş yetişmiş kulübünü satıp gitmemiş içinde 2.sevdaları olmayan Eses'i basamak değil karasevda olarak görmüş bilmiş bir Eskişehir çocuğu gelsin..

Tekrar söylüyorum genellikle ismi geçen istanbul yalakası, aciz, gurur ve şeref yoksunu adamlar geleceğine ESKİŞEHİRSPOR'um teknik direktörsüz oynasın.Biz taraftar olarak onlara her taktiği her morali her inancı aşılarız..

DAHA FAZLA KİRLETMEYİN BUNCA İNSANIN ÇIKARSIZ BEKLENTİSİZ KARŞILIKSIZ SEVDASINI..
DÜŞÜN YAKASINDAN HAKKIN BAŞKALDIRIŞIN ADANMIŞLIĞIN SEMBOLÜ ESKİŞEHİRSPOR'UMUN..

İSTİFADA ETMEYİN, DEFOLUP GİDİN..Cry

KALBİMDEN GECENLERİ OKUDUN OLAY BUDUR
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:36
Sıkıntı yok beyler Z planına kadar yolu var.Tongue
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:36

Eğer tekrar bir Alman olmayacaksa kesinlikle Kamuran YAVUZ olmalı....

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:37
Kamuran YAVUZ Hem 65 Ruhu Hem de Hocaların Hocası bizi en iyi o anlar...........
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
MAMMOTH Liste gör
Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:39
Bu yönetimle yabancı teknik adam barınmaz....
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:48

Halil Ünal'ı öneriyorum... Kapı arkasında dolap çevirmesin, sahaya insin...

ANADOLU YILDIZI
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2011 saat 11:50
Alıntı yapılan entepe1981

ne mustafa denizli, ne zico ne de bir başkası. toprak hocada kusura bakmasın onun içinde daha çok erken . bu takımın başına geçmesi gereken kişi ersun hocadır. bazı arkadaşlarımız ersun hocayı beğenmediklerini hemen hemen tüm forumlarda dile getirmişler.
teknolojiyle futbolu sentezleyen birisi. arkası kuvvetli olmadığı için istediği yere birtürlü gelemeyen başarıya aç bir hoca. milli takımdan kovulması gerekenler yerine günah keçisi ilan edildiğini hepimiz hatırlarız. ilk gitmesi gereken oğuz ve 3 küçüklerin adamları koltuklarında oturmaya devam ederken ersun hoca günah keçisi ilan edildi. manisadayken hatırlayın hermaç 3 küçükleri perişan ederdi.
bülent gelir fenere yatar, skibbe gsye yaranır, rıza bjk ye yatar.. bize 3 küçüklere karşı oynadığı tüm maçlarda fark yaratan savaşan salsıran takımı yanal hoca verir. bu ivmeyi koruyacak ve yukarılara çekecek olanda ersun yanal hocadır. İNŞALLAH olur.  

Futbol ile sadece teknolojiyi değil başka şeyleri de sentezlemiş iddianame ek klasörlerinde yazanlara göre.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 180>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır