eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıZafer Tüzün İstifa!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 136>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 21:19

fb ve gs kuluübümüzün teknik kadrosunda Ümit Karan ve Zafer Tüzün ile temsil ediliyor.

bjk ise henüz bir temsilci(Vali) atamadı. Kimi atayacaklar acaba, bilgisi olan var mı?

Sinan Engin boşta mesela, ona görede bir görev yaratırız..
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 21:27
Kamuran YAVUZ gibi adam gibi adamları istiyoruz.Ümit karan, yavuz bingöl, zafer tüzün ,güvensoy gibileri kulüpte istemiyoruz.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 21:43
Bunların En büyük başarısı bu taraftarı takımdan soğutmak 
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 22:05
Alıntı yapılan inadına_eses

Zafer Tüzün Eskişehir doğumlu olup Eskişehirspor kaptanlığına kadar yükselmiştir.Fb de futbol oynamış olabilir ama bu fbli olduğunu kanıtlamaz.Herşeye muhalefet olmayı bırakıp biraz kulüpte olanlara bakmak gerekir.Uefa lisansı alındı,Mali kongre yapıldı,Sporif direktör göreve getirildi şimdi ise teknik danışmanlık görevi Zafere verildi.Bütün bu olanlar iyiyemi işarettir kötüyemi.? Ben burda ne başkanı savunuyorum nede Zaferi ama kulüpte değişiklikleride gözardı edemeyiz.Eskiden bir başkan hepsini yapıyordu şimdi kurumsallaşma yolunda ilerliyoruz buna köstek değil destek olmalıyız.Saygılar..

Kesinlikle katılıyorum,zaten bu forum da bazıları iyice saçmalamaya başladı.herşeye tepki..okumayayım bakmayayım diyorum dayanamıyorum..

Gereksiz konu açmalar yok dur deme vakti gelmiş yok şu yook bu...

zafer tüzün e görevinde başarılar dilerim ...yok fenerliymiş de Allahım sabır selamett...

ssaygılarımla
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 22:42
Ümit Karana aylık 40-60 bin TL arasında bir rakam verileceği telaffuz ediliyordu. Rakamı net hatırlamıyorum.
En az bir o kadar da Zafer beye verilir.
Oh ne ala, zamanında biz de kapamadık ya şu kulupten bir danışmanlık ona yanarım.
ankaraESES / Hakan
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 22:57
Teknik danışmanın görev tanımı nedir çok merak ediyorum?
Teknik danışman ne iş yapar?
KKŞ
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 23:01
en az 40-50 milyar maaş alır....
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:08
VE EFSANE GERİ DÖNDÜ

Beklenen oldu ve Es Es’in efsane futbolcusu Zafer Tüzün Teknik Danışmanlık görevine getirildi. Uzun zamandır görüşmelerin devam ettiği ve sonunda el sıkışılan Zafer Tüzün’ün kamu oyuna açıklanması büyük bir heyecanla karşılandı. Taraftarın yakından tanıdığı ve geçmişte Eskişehirspor’a büyük hizmetleri dokunmuş Tüzün, futbolculuğun yanı sıra Teknik Direktörlük görevi de yapmıştı. Şimdi ise Teknik Danışmanlık rozeti ile bayrağı bıraktığı yerden taşıyacak.

Zafer Tüzün’ü herkes Eskişehir çocuğu olması, geçmişte kulübün menfaatleri için yönetimlere rest bile çekmesi, hatta çantayla parayı masaya atarak alacaklarını bir kalemde silmesiyle o döneme damga vuruşu, camia içerisinde abilik görevini en iyi yapanlardan biri olması ve agresif yapısıyla kimsenin yanlış bir adım atmasına izin vermemesi nedeniyle seviyordu. Şimdi yeniden görev alması ile birlikte son dönemlerde kulüp içinde çıkan bazı dedikodulara karşılık herkese derin bir ohh çektirdi.

Peki Teknik Danışman ne iş yapacak? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Sportif Direktörlük varken, bu yeni görevin anlamı ve sınırları nasıl çizilecek? Özel yetkiler ile göreve getirildiği öğrenilen Zafer Tüzün Alt Yapı, Scout ekibinin başında olmak üzere iş başı yaparken, Teknik Direktör Bülent Uygun ve Ümit Karan’la da birebir çalışacak. Yönetimin ise bu konuyu yapacağı toplantı ile birlikte detaylı bir şekilde açıklayacağı ifade edildi.

17.06.2011sonhabergazetesi

Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:40
Eskişehir yıllarca alt liglerde sürünürken Zafer'inde kısa sürede olsa teknik direktörlük yaptığını unutmayınız.Zafer Tüzün biz 95 de 1. lige çıkarken 30 civarı gol atmıştı bunuda unutmayınız.Zafer Tüzün bu kulüpten Yılmaz Vural tarafından katakulliye getirilerek(ki 6 maçta 8 gol falan atmıştı sanırım,Denizli'ye zorla gönderildi.Açık tibünde kocaman imparatorumuzu geri istiyoruz pankartı açılmıştı.) uzaklaştırılmasaydı Eskişehirspor'un osezon belkide küme düşmeyecekti.Bu dahada uzatılabilir.
İnsanları karalamadan önce bardağın dolu tarafınıda görmeliyiz.Zafer Tüzün özellikle İstanbul'da alt ligler ve amatör takımlar hakkında donanımlıdır.Buradan çok genci bize kazandırır diye düşünüyorum.Teknik danışman ne iş yapar şu bu ne iş yapar diyorsanız, o zaman bir başkan bir teknik direktör birde futbolcular olsun gerisi ne işe yarar zaten?
Bence Zafer Tüzün'e şans verilmeli,bunu çoğu kimseden daha fazla hakediyor.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 00:40
Zenci,
Gazete haberlerini sürekli copy paste şeklinde buraya taşıman hem görüntü kirliliği yaratıyor hem de başlıkları gereksiz şişiriyor. İnternet ortamında herkes her gazeteye yada her haber sitesine bir tıkla kolaylıkla ulaşıyor. Amme hizmetimi yapıyorsun mesaj sayını mı arttırmaya çalışıyorsun bilmiyorum ama bir haberi buraya yapıştırıyorsan, en azından kendinden de birkaç cümle ekle de mesajın değer kazansın.
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 136>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,111 saniyede hazırlanmıştır