eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 784>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 18:12
Mehmet Akyüz 3-4 sezon önce Bozüyükspor'dan Gençlerbirliği'ne transfer olmuştu. Gençlerbirliği'ne büyük umutlarla gitmesine rağmen başarılı olamadı. Ordan Sakaryaspor'a gitti, Sakaryaspor'da da tutunamadı. Nihayet Tavşanlı'da istikrar sağlayabildi. Çok yetenekli olduğunu düşünmüyorum. Bozüyükspor'da oynarken çok defa canlı izledim. Sıradan bir alt lig oyuncusu bence. Tavşanlı'da bu kadar başarılı olması da ilginç aslında. Takımla alakalı bir durum olsa gerek. Zannetmiyorum Süper Lig'de başarılı olacağını.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 19:18
Alıntı yapılan bozüyük26

Mehmet Akyüz 3-4 sezon önce Bozüyükspor'dan Gençlerbirliği'ne transfer olmuştu. Gençlerbirliği'ne büyük umutlarla gitmesine rağmen başarılı olamadı. Ordan Sakaryaspor'a gitti, Sakaryaspor'da da tutunamadı. Nihayet Tavşanlı'da istikrar sağlayabildi. Çok yetenekli olduğunu düşünmüyorum. Bozüyükspor'da oynarken çok defa canlı izledim. Sıradan bir alt lig oyuncusu bence. Tavşanlı'da bu kadar başarılı olması da ilginç aslında. Takımla alakalı bir durum olsa gerek. Zannetmiyorum Süper Lig'de başarılı olacağını.
Mehmet Battal içinde çok yazdılar ama süperlig kolay değil.Bende tv den izliyorum bana göre bize yaramaz.
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 21:08
Alıntı yapılan turşucu hurşit

ersan gülüm için adanaspor 8 milyon € istiyormuş. bizden sezer, diego, alper isteyenlere 10dan aşşağı bi rakam söylememiz lazım madem istiyorlarsa
Satmak yok savmak yok anca 30 milyon verirlerse......Şampiyonluk mu 8 milyon mu ??????????????????????????????????????????OuchOuchOuchOuchOuchOuch Biz o parayı champs ligden alırız zaten
Yukarı
zalim26 Liste gör
Yazar

SALİM ÇAPRAZ
Yer: Tavşanlı
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 03:13
ben kütahya tavşanlıda oturuyorum eskişehirliyim ve tabikide eskişehirsporlu tavşanlı spor camiasınıda iyi bilirim çünkü burada bir amatörspor kulübünde yöneticiyim mehmet akyüz konusuna gelince hızlı bir futbocu defansın arkasına atılan toplarda çoğu zaman tehlike yaratabiliyo çok yetenekli ve teknik değil bence. en fazla bankasyada oynar hatta bana göre sıradan bir futbolcu bozüyük26 kardeşime katılıyorum ama diğer santraforları abdi aktaş genç olsada bizde olsa fena olmaz
iNaDıNa AşK öLüMüNe EsEs
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 09:23
En iyisi alt yapıdan adam çıkarabilmek alper gibi...büyüklerimiz anlatıyor eskiden en az her sene 2 veya 3 tane genç takımdan direkt 11 de oynayabilecek oyuncu olurdu diyorlar...yanımda şuan bir abimiz var diyor ki Zafer tüzün, pır pır fatih ,güven bunlar aynı dönemde hep beraber a takıma yükselip 11 de oynayan çocuklar diyor...ve bu arada yıldızlaşanları iyi paraya satmak o zamanki taktiği şimdi uygulayabilsek çok süper olur o zamanlar kulüplerin gelirlerindede iş yokmuş.
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 09:53
Fanatik haber yapmış... Derek Riordan ESES'te diye !
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:33
Evet Riordan ile gelecek sezon için anlaşma sağlandığı açıklanıyor. Ciddi olarak söylüyorum öyle Lovrek gibi Jaycee gibi bir futbolcu değil. Onlardan 3 gömlek üstün bir forvet. Gelirse şayet takıma katkı yapacağı aşikar.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 10:59
Alıntı yapılan kktc_ESES

Evet Riordan ile gelecek sezon için anlaşma sağlandığı açıklanıyor. Ciddi olarak söylüyorum öyle Lovrek gibi Jaycee gibi bir futbolcu değil. Onlardan 3 gömlek üstün bir forvet. Gelirse şayet takıma katkı yapacağı aşikar.
  fanatik ingiliz gazetelerini 3 hafta geriden takip ediyor.

riordn gerçekten kötü bir forvet bizim için. iskoç gibi dandik bi ligte ortaya koydu performans belli. adama uygulanan baskıda yok hiberninanın yıldızı zaten. o ligte 3 cü olmak şampiyonluk gibi bişey.

bu riordana gelen transfer teklifleri çok komik. diplerindeki ve gayet rahat oynayabildikleri ingiletere liginden adam gibi teklif yok. adam bir iskoç ve alkollüyken rakip bir oyuncu hakkında kaydedilen amatör videolrı var pekte hoş sözler içermeyen. siz bu adamı iskoçyanın yemyeşil çimenliklerinden alıp eskişehir bozkırına bide bizim önümüze getirirseniz lovrekten beter olur. o en azından hırvattı akdeniz olayını biliyordu.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 11:08
alacaksın mallorkadan pier webo veya o ayarda golcolcüleri ondan sonra şampiyonluk lafından bahsedeceksin. riordan alternatif olur anca.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 11:35
Abi inanılmaz bır adam bu erkan zengın kadar çalım atabiliyor ve son vurusları türkiyede az bulunan Alex tarzında ama bence en önemlısı çok akıllı top kullanıyor bnce 10 numara bır transfer.Ama şöylede bir gerçek var bu golcüyle şampiyonluk kovalanmaz ama çok faydalı olur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 784>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır