eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ankaragücü taraftarı maça alınmayacak

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KILL4ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Augsburg
Online Durum: Offline
  Alıntı KILL4ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 10:59
macin tüm zevki gitti...
Her Zaman, Her Yerde, Ölümüne, Inadina ESES!
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2010 saat 19:42
"Ankaragücü"Başlığı kilitli kaldığı için buraya aktarıyorum.MOD arkadaşlar açıp oraya taşırlarsa sevinirim...

Kaynak:Kralspor

Gökçek’ten tehdit gibi sözler

Melih Gökçek: Bir hareket daha olsun ben desteğimi çekerim
İki hakları gitti bir hakları kaldı. Bir hareket daha olursa ben takımdan desteğimi çekerim

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü’nün eski yöneticileri ile bir grup taraftarın olumsuz sloganları ve yönetim aleyhtarı tezahüratlarıyla ilgili "İki hakları gitti bir hakları kaldı. Bir hareket daha olursa ben takımdan desteğimi çekerim" dedi.

Gökçek, yaptığı yazılı açıklamada, Ankaragücü’nün yeni yöneticilerinin 30-35 milyon liraya yakın harcama yaptıklarını belirterek, "Ankaragücü’nde bizim gayretimizi soğutabilmek için elinden geleni ardına koymayan eski yöneticiler var, bunların bütün davası Ankaragücü içindeki borcun bitmesini bekleyip bundan sonra kulübü yeniden ele almak. (Biz borçları ödettik, şu anda sezon sonuna kadar gelecek parayla diğer borç da ödenir. Dolayısıyla biz burayı yeniden ele geçirecek olursak, har vurup harman savuracağımız, hazır yeni bir ortam buluruz) görüşü içindeler" ifadelerini kullandı.

Kulüp için yönetim tarafından büyük fedakarlıklar ve transferler yapıldığını hatırlatan Gökçek, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: "Belli birtakım isimler tarafından yönlendirilen bazı taraftarlar takım 4 gol atmışken bile (Yönetim istifa, teknik direktör istifa) diye slogan atıyorlar. İpe sapa gelmez laflar. Ağza alınmayacak küfürler. Biz sizden küfür yemek için mi iş başına geldik? Adama (Al başına çal) derler. Başka bir şey demezler. Biz Ankaragücü’nü şampiyon yapıp, Ankara’nın sesini duyurmak için göreve geldik. Sizin gibi taraftarlarla yola devam etmem. İki hakları gitti bir hakları kaldı. Bir hareket daha olsun ben desteğimi çekerim. Ancak bu hareketleri tüm taraftarlara da mal etmiyorum."

"ORADAN, BURADAN BORÇ ÇIKIYOR"
Bazı eski yöneticilerin yaptığı "Ankaragücü sahipsiz değil" açıklamalarıyla ilgili de Gökçek, şunları kaydetti: "Dün sahiptiniz de ne yaptınız? Eski yöneticilerin hiçbirisinin tek kuruş alacağı kalmadı hatta fazlasıyla aldılar. Şimdi yeniden kalkıp kulübün kaynaklarını har vurup harman savurmak için mi yönetime gelmeyi istiyorsunuz? Wassel’i satın almışlar, bir kuruş para vermemişler. Ortada olmayan birtakım menajerler çıktı. Menajerlere 500-600 bin para verilmiş. Böyle bir şey yok. Hepsi hikaye. Yağma Hasan’ın böreği. Herkes saldırmış. Hala senetler geliyor, bitmiyor.

Oradan buradan borç çıkıyor. Afrika takımlarından, Almanya 5. Lig’den oyuncu almışlar. Geçen hafta içinde FIFA’dan (132 bin avro ödemezseniz 6 puanınızı sileriz) diye yazı geldi. Ne zaman? Onların döneminde inanılmaz bir vurdumduymazlık, inanılmaz bir soygun olmuş. Ben bu kadar sporu seven, spor için bu kadar iş yapan bir insanım ama bu tip davranışlar insanı soğutuyor."

"HİÇ HAYAL ETMESİNLER"

Gökçek, Ankaraspor’u Ankaragücü için feda ettiklerini anımsatarak, moral kazanmak için maç seyretmeye gittiğini ancak sahadan stres içinde ayrıldığını ifade etti.

Kendisi ve Ankaragücü’nün yeni yönetimine karşı sürdürülen davranışların devamı halinde takımdan desteğini çekeceğini yineleyen Gökçek, açıklamasını şöyle sürdürdü: "O eski yöneticilere de söyleyeyim. Hiç hayal etmesinler, kimse kendilerine kulübü bedava bırakmaz. O paraları yemesine de kimse müsaade etmez.

Bu oyuncuları dilediğine sat, onun da parasını al çarçur et. Eskiden yaptığın gibi para verme, sonra da başkalarına sat, mecburen sattık deyip, yok et. Bunlara da müsaade edilmez."

"TALİHSİZLİK ANKARAGÜCÜ’NÜN PEŞİNİ BIRAKMADI"
Ankaragücü’ne hizmet etmeye çalıştığını anlatan Gökçek, açıklamasını şöyle tamamladı: "Ankaragücü beklenilen, benim de şahsen beklediğim başarıyı gösterdi diyemem. Ankaragücü hiçbir maçında tam kadro oynamadı. Mutlaka her maçta 2-3 as futbolcusundan yoksun olarak oynadı. Vittek sakat, Sapara sakat, Aydın sakat, Uğur sakat, Özgür sakat. 11 kişilik kadronun 5’i yok. Her maç öyle. Bu sakatlık, talihsizlik sezon başından beri Ankaragücü’nün peşini bırakmadı. Tam kadro oynama şansı olsaydı bu takım ilk iki içindeydi. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim."

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2010 saat 19:54
gecende Ankaragücü - fenerbahce türkiye kupa macinda ankaragücü seyirciler eskisehire karsi ne tezahurat yaptilar?durmadan ayni tezahurat-sadece Eskisehir i duydum durmadan Tongue
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 13:28
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 13:31
kenan evren bunlara kıyak yapmıştı düşerler İNŞALLAH
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
dodurgalı Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı dodurgalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 13:38
layıkını bulurlar inşallah.bu lige yakışmayan kültürsüz bir camia.başkandan belli asıp kesmekten başka icraatları yok.
2009-2010 PEŞİNDEN 10626 KM.../SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN?
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 13:46
futbolcularının tamamının serbest kalmasından bahsediliyor. Sestak gibi futbolcuları kaptırmadan transfer etmek lazım
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 14:18
beter ol ankaragücü beter
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 14:58
c**ta takımı kümeye...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 15:17
ankara türkiyenin başkenti. böyle bir kente anakaragücü yönetimi ve taraftarı hiç yakışmıyor. yıllardan beri yönetim binlerce kişiye bedava bilet verir. maça hırpani giyimli, alkollü, uyuşturuculu taraftarı gelir. kavga edecek adam ararlar.

bunların yüzünden ankara halkı ankaragücünden soğumuştur.

1986'dan beri ankarada yaşarım ve ankaragücünü belki de bu yüzden hiç sevmem.

ankaragücü yönetimi ve taraftarı ankaragücünün  türkiyenin başkentinin takımı  olduğunun farkına varması ve buna uygun davranması gerekir. 
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır