eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pelé (Vítor Hugo Gomes Passos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 209210211212213 270>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 20:56
Burak hocayla bir tartışma yaşadı bugün. Nedir ne değildir bilmeden konuşmamak lazım ama maç anında hoş değildi...

Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 20:57
bence bülent ertuğrul'a her şekilde tercih edilir bu adam. sadece şut becerisi bile yeter bence. bildikleri bişey vardır elbet ama. bence oynamalı.

3es3ki2eski1es
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:00
Rıza da, Bülent de, Skibbe de oynatmadığına göre bu adamı, var bir karanlık taraf bu herifte bizim bilmediğimiz...

Bence ilk 18'e bile alınmasın...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:00

serdar koray bülent gibileri oynuyorsa pele kesinlikle oynamalı, skibbe çok zayıfsın bence

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:18
bülentin yerne tercih edilmeli. serdarın korayın girdiği takıma pele giremyorsa çok yazık
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı hsyn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:28
ya biz neyin tartışmasını yapıyoruz!ne kadar da olsa peleye haksızlık yapıldığını düşünüyorum!biri pele,diğeri serdar!Allah aşkına serdar ikinci ligde belki oynar!gözü kapalı oynatırsın peleyi!isterse sağ açık,sağ bek,orta saha...nerede oynatırsan oynat!pele her türlü oynar bu takımda!..ben olsam ben de kavga ederim!adam kendi kalitesini biliyor!maçın gidişatını biliyor!bakıyor serdar oyuna giriyor!bir değil,iki değil,üç değil!her maç belli!ben olsam ben de kavga ederim!..çok sinirliyim bu konuda!adamın durumunu düşünemiyorum!kendini onun yerine koymak var bir de!..pes doğrusu!skibbe ye çok güveniyordum ama yabancı,futbolun f sinden anlamayan eşim bile hocanız bu işi bilmiyor dedi!artık ben de yavaş yavaş galiba bu şekilde düşünmeye başlıyorum!..yazık oluyor takıma!kan kaybediyoruz!bu galibiyet ölçü değil,hatta bayağı bir şanslıyız berabere kalmadığımız için...
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:41
pele kazanılmalı
Yukarı
grkmcn Liste gör
Yazar

GORKEM CAN
Yer: ESES
  Alıntı grkmcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:41
Alıntı yapılan hsyn

ya biz neyin tartışmasını yapıyoruz!ne kadar da olsa peleye haksızlık yapıldığını düşünüyorum!biri pele,diğeri serdar!Allah aşkına serdar ikinci ligde belki oynar!gözü kapalı oynatırsın peleyi!isterse sağ açık,sağ bek,orta saha...nerede oynatırsan oynat!pele her türlü oynar bu takımda!..ben olsam ben de kavga ederim!adam kendi kalitesini biliyor!maçın gidişatını biliyor!bakıyor serdar oyuna giriyor!bir değil,iki değil,üç değil!her maç belli!ben olsam ben de kavga ederim!..çok sinirliyim bu konuda!adamın durumunu düşünemiyorum!kendini onun yerine koymak var bir de!..pes doğrusu!skibbe ye çok güveniyordum ama yabancı,futbolun f sinden anlamayan eşim bile hocanız bu işi bilmiyor dedi!artık ben de yavaş yavaş galiba bu şekilde düşünmeye başlıyorum!..yazık oluyor takıma!kan kaybediyoruz!bu galibiyet ölçü değil,hatta bayağı bir şanslıyız berabere kalmadığımız için...

ClapClap
Clap ClapClap
Clap Hüseyin kesinlikle katılıyorum sana. Pele artık top oynamayı unuttu
KADERIM ESES
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 21:47
Pele'yi satışa çıkar..İstanbul takımları dahil, bir çok kulüp havada kapar anında..
Yukarı
coleman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı coleman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2011 saat 22:08
burak hoca skibbenin altını oyuyor.yanlış bilgi verdiğini düşünüyorum.
yönetim İSTİFA..Edeceksiniz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 209210211212213 270>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,180 saniyede hazırlanmıştır