eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Oyuncu Önerilerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 448449450451452 477>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
Online Durum: Offline
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 13:37
Salih Uçan ismi dolaşıyor ortalıkta.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 13:46
Alıntı yapılan EGELİ

Salih Uçan ismi dolaşıyor ortalıkta.
kaynak?
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 13:48
Yok öyle birşey , yalan haber inanmayın arkadaşlar bizzat aradım
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 13:51
Alıntı yapılan ender_26esk

Akhisar stoperi Douglão boşa çıkmış. devre arasında almalıyız.

Halil ÜNAL Takipte .
AnTiBiZaNs
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 16:24
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan ender_26esk

Akhisar stoperi Douglão boşa çıkmış. devre arasında almalıyız.

Halil ÜNAL Takipte .

Ilac olur bize
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 17:37
Bülent Uygun ilk olarak Mart ayında çıkacak olan kitabından söz etti. Uygun, "Kitabımız bitti. Ekibimizle birlikte çıkarttığımız bu çalışmamızın ürünü Mart ayında piyasaya sürülecek. Son detaylara bakmak için bugün Milli Eğitim Kurumu’nda çalışmalar yapacağım. Hem İngilizce hem de Arapça versiyonları satışa sunulacak. Bu kitap, faal antrenörler arasında çıkacak olan ilk kitap. Bunun iyi tarafı, kitabın için birçok antrenman tekniği ve UefaPro teknikleri olacak olması. Her antrenör için bir el kitabı olarak da düşünülebilir. İnsanlar kitabı okuduktan sonra futbolu daha bilinçli anlamış olacak. Kitabın tüm gelirlerini 15 Temmuz şehitlerinin çocuklarının eğitimi ve Mehmetçik ve Polis Vakfımıza bağışlayacağım. Böylece eğitime de katkı verilmiş olacak" dedi.

-Hedefim Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmak!

İsminin Kayserispor ve Adanaspor takımlarıyla anılmasıyla ilgili ise deneyimli teknik adam, "Teklifler geldi ancak geldiğinde ben görevdeydim. Cevap olarak Türkiye’ye sezon sonu geleceğim demiştim. Sezon sonunda döndüğümde, şampiyonluğa oynayan ve hedefleri olan aynı zamanda fikirlerimizi uyuştuğu ve seyircisiyle, camiasıyla bir hedef takım olursa oraya gitmeyi düşünüyorum. Hayallerim arasında bir Anadolu kulübünü daha şampiyon yapmak var. Bu tarz 6-7 kulüp var. Tabii bunların gerçekleşmesi için sürecin oluşumu, transferlerin olması önemli. Ama bunları yapabilecek bir yönetim olması lazım. Şu an şartlar değişti. Benim çalıştığım kulüpte yönetim değişti. Bende onların önünü açmak için istifamı verdim. Şu an lig devam ederken başarılı bir takım size görev vermeyecektir. Küme düşme potasındaki kulüpler size teklif yapacaktır. Bugüne kadar aldığım kulüpler hep ya son sıradaki ya da alttan ikinci takımlardı. Onları alıp 5.6.'lığa çıkardım. Kayseri’de o potansiyel fazlasıyla var. Ancak hiçbir zaman şampiyonluğa oynayacak duruma yönetimsel anlamda da gelemediler. Bu yüzden şu an onları buraya koyamayız" diye konuştu.

-Gümüşdağ'ın çabaları bu sezona yansıyor

Başakşehir ve Osmanlıspor'un başarısından bahseden 45 yaşındaki teknik adam, "Osmanlıspor 2 sezondur, lige çıktığından beri yönetim anlamında takdir edilesi işler yapıyor. Başakşehir Kulübünün ve Başkan Göksel Gümüşdağ’ın yıllardan beri yaptıkları bu sezona yansıyor. Konyaspor’da aynı şekilde. Sivas, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya, Adana Demirspor, Göztepe gibi kulüplerin düşmüş olması yanıltmasın. Bu kulüpler camiasıyla ve taraftar potansiyeliyle bu hedefleri başarabilir. Ankaragücü de dahil. Kötü yatırımların verdiği zararlarla bu kulüpler zarara uğradı. Yönetimler batırıyor sonra bir şey olmamış gibi bırakıp gidiyor. Yıllardır projeler ürettik, söyledik ancak insanlar pek dinlemediler. Bugün gelinen noktada, büyük kulüplerin milyarlarca, diğer kulüplerin de onlara yakın borçları var. Bu, iyi yönetilmediklerinin göstergesi. Bunun cezasını da taraftar çekiyor. Şu anda bir takımdan teklif almadım, kendimi dinliyorum. Gelirse teklif ilk duyan sen olursun Salim kardeşim" ifadelerini kullandı.

kaynak ajansspor.com
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 20:38
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Emircan Altıntaş Özgürcan Özcan,
Onur Akbay , Berkay Deiğirmencioğlu

2 Forvet 2 stoper. gerçekten yetenekli oyuncular.

Ön libero olarak Gosso tarzı bir oyuncu ya da Hürriyet'in 7-8 yıl önceki hali gibi 1 oyuncu alabilirsek müthiş olur :)

Gosso değilde LAWAL gelse keşke...
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 21:19
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan Es-EsLi26

Ön libero olarak Gosso tarzı bir oyuncu ya da Hürriyet'in 7-8 yıl önceki hali gibi 1 oyuncu alabilirsek müthiş olur :)

Yetenegine sözüm yok Laval'ın ancak zaten orta alanda sıkıntımız cok bir de onun kaprisleri ve kaptırdıgı topları düşününce , savunmamıza daha fazla yuk biner diye düşünüyorum.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 21:22
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan Es-EsLi26

Yetenegine sözüm yok Laval'ın ancak zaten orta alanda sıkıntımız cok bir de onun kaprisleri ve kaptırdıgı topları düşününce , savunmamıza daha fazla yuk biner diye düşünüyorum.

Osmanlısporlu Lawal: "Hayatımda en pişman olduğum an Eskişehirspor'dan ayrılışımdı. Çok sevdiğim bir kulüptü." İşte bunun için onu bu takımda görmeyi çok istiyorum kardeşim daha hırslı ve azimli oynayacağından hiç şüphem yok..
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 09:14
Douglao akhisardan ayrılmış muhtemelen fizik olarak kötü durumdadır ama o form tutmuş hali olsa ihtiyacımız olan yan toplarda etkili stopere kavuşmuş oluruz.
Nadir Çiftçi Kanatta ya da santraforda çok ciddi katkı verir önceki alacağını almadan gelir mi ya da alınabilir mi bilmiyorum.
Salih Uçan şampiyonluğa oynayan takımda 10 numara pozisyonunda oynayacak denilerek ikna edilebilir salih açısından da diyelim ki rizespora gitmesinden iyi olur esese gelmesi
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 448449450451452 477>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır