eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fatih Aydin

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 23:34
Alıntı yapılan 26_26_26

Fahri Tatan'da daha yaşamadı,yaşayamadı...Lütfen Fahri'yede bir kere ön yargısız yaklaşalım daaConfused

3 - 4 yıl öncesine kadar benimde beğendiğim topçulardan biriydi.Devre arasında alındı sadece ve sadece 2 maçta ilk onbirde başladı o maçlarda seyircinin fiilen olmadığı, çıplak gözle görmediği maçlar.Hocamız onu kumaşı iyi diye getirdi ama kendiside niye oynatmadı esas onu sorgulamak gerekir.Neden bir iç saha maçında 5 dk da olsa oynatmadı.Hocamızda uyanık olurda kötü oynarsa seyircinin tepkisinden kurtulamam diye oynatmıyor seyircisiz 2 maçtada oynatıyor.O yüzden oldu olacak o maçlarda da gençlere şans verilseydi demek istedim.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 23:52
Fatih Nuri AYDIN

Fatih Nuri AYDIN 

Doğum Tarihi: 1 Ocak 1995

Profesfonel sözleşme imzalama tarihi 19 Ocak 2010 - 31 Mayıs

20122009-2010 sezonunda Akademi Ligi U15 de 25, Akademi Ligi U15 Türkiye Finallerinde 3 ve A2 Ligi 1 olmak üzere toplam 29 maça çıkmış ve 9 gol kaydetmiştir...

Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:06
arkadaşlar tüm detaylarıyla arşiv tutuyorum..bu arkadaş kaç numara giydi maçta ? bilgisi olan var mı ?
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:29

GENÇ FATİH VE ERDİN SÖZLEŞME SONRASI GURUR VE UMUT DOLU BİR İKİ KAREDE...
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:30
bu arakdasimizi genc takimda oynarken izlemistim o zamanlar demistim eskisehirspora iyi futbolcu geliyor diye daha cok genc ama iyi olacagini dusunuyorum
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:34
Alıntı yapılan ekrem yetim

arkadaşlar tüm detaylarıyla arşiv tutuyorum..bu arkadaş kaç numara giydi maçta ? bilgisi olan var mı ?
60 numarayi giymis
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=79803
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:37
Eskişehirspor´un 15 yaşındaki genç oyuncusu Nuri Fatih Aydın da ilk kez forma giydiği için mutlu olduğunu ifade ederek, "İlk maçımdı ve onur duydum. Oyuna girmeyi beklemiyordum ama çok istiyordum. Oyuna gireceğimi öğrendiğim zaman çok heyecanlıydım. Maç içinde ağabeylerimin büyük desteğini gördüm" dedi.

Sakaryagazetesi

Eskişehir'den Fatih açılımı
Ligi Diyarbakır deplasmanında kapatan Eskişehirspor'da son dakikalarda oyuna giren Fatih Nuri, TSL'de oynayan en genç oyuncu oldu.

(...)

En genç oyuncu rekoru 2003 yılında Adanaspor formasıyla Turkcell Süper Lig'e adım atan 1987 doğumlu Gürhan Gürsoy'a aitti.

http://www.goal.com/tr/news/232/turkcell-s%C3%BCper-lig/2010/05/15/1926450/eski%C5%9Fehirden-fatih-a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1m%C4%B1

Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:43
tebrikler Fatih Aydın.. mahallede top oynadığımız çocuk bugün TSL'nin en genç oyuncusu oldu.. Umarım sakatlıksız bir gelecek yaşar kulübe katkısı olur...
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:48
Bir yorum yapmak icin daha cok erken... yasi henüz 15.. bir Türk futbolcusunun gelismesi icin en önemli yaslar 16-18... Burada cok örnekleri var, Almanyada genc takimlarda top kosturan cocuklarin nerdeyse 50% Türk, 15 yasina kadar cok basarili oynuyorlar , hatta eyalet ve alman genc milli takimlarina davet ediliyorlar, ondan sonra hepsi kayip... Aman bu genc kardesimizi takimimiza kazandiralim... Burada ailesine ve teknik ekibimize cok is düsüyor. Ayaklari hep yere basarsa insallah hepimizin kendisini görmek istedigi yere gelir.
Adnan Erden
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Online
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 00:49
ESKİŞLEHİRSPOR luyum diyen herkes gurur duydu seninle..tebrikler kardeşim..inanıyorumki Allahın izniyle bu büyük camiaya çok daha faydalı olacaksın..bıkmadan usanmadan çalışmaya devam..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır