eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-2011 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 204205206207208 729>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 19:25
     Bazı yerel gazetelerde transferde sessiz kalındığına dair yazılar var.Bu tür haberler yanlıştır ve Eskişehirspora zarar verir.Zira bu haberler  yöneticileri baskı altına sokabilir veya yanlış kararlar almalarına sebep olabilir.

Hepimiz biliyoruzki transfer sezonunun başı olması nedeniyle fiyatlar oldukça yüksektir.  Transferi olan bazı  futbolcularda imza atana kadar  çok profesyonel olurlar. Dünya kupasınında aynı döneme denk gelmeside beklentileri ve fiyatları yükseltmiştir.

Pazarlıklar devam edecek,her iki tarafında kafasına yatan bir rakamda anlaşılacak bu yüzden acele etmeye gerek yoktur.Aksi takdirde yaz gününde karpuzun kilosunu 50 TL'ye almış gibi olursunuz.

Üstelik dünya yıldızı transfer etmeyeceğiz. Her zaman olduğu gibi  ismini ilk defa duyduğumuz veya birkaç dakikalık video görüntüsünü izleyip süper adammış diyeceğimiz birkaç tane yabancı futbolcuyu daha transfer edeceğiz, hepsi o.Zaten  kulübümüzün bütçeside yıldız futbolcu transfer edecek kadar yeterli değil.Sakin kalıp beklemekte fayda var, belki pek futbolcuya benzemesede oynadığı futbol ve attığı güzel gollerle hepimizin kalbinde özel bir yeri olan  BORİS gibi usta ayağı transfer ederiz.

kalender
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 20:08
konuyla ilgisi yok fakat bir renkdaşınız olarak  sizle bir derdimi paylaşmak istedim.

arkadaşlar 4 yıldır istanbulda öğretmen olarak görev yapmaktayım. buraya eskişehirden zorunlu hizmetimi tamamlamak için geldim. ve bu yıl tayin isteme hakkım doğdu. eskişehire tayin istedim fakat milli eğitim bakanlığının son anda yönetmelikte yaptığı değişiklik sonucu atamam gerçekleşmedi ve benim durumumda olan bir çok öğretmen var.

sizden ricam aşağıdaki metni kopyalayıp  şu iki adresden birine yollamanız. çünkü daha önce gelen tepkiler üzerine milli eğitim bakanlığı yönetmelikte değişiklik yapmıştı.  şimdiden teşekkürler.

pgm_atama_yerdeg10@meb.gov.tr
pgm_mevzuat_ogretmenatama@meb.gov.tr
 MADDE 26 –
 (6) İl içi ve iller arası isteğe bağlı yer değiştirme isteğinde bulunacak öğretmenlerin başvuruları birlikte alınır ve tercih ettikleri eğitim kurumları dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğü esasına göre birlikte değerlendirilir.  

yönetmelikte belirtilen bu ifade, puan üstünlüğünün kontenjan sınırlaması sonucu dikkate alınmayışıyla ihlal edildi .
şimdi de il içi yer değiştirmelerin tek başına yapılmaması gerekir. temmuz ayında il dışı tayininin yapılmasını istiyoruz

Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 22:02

Mario Bozic te ısrarcıyım :)

ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 22:19
Sivas'tan Yannick Kamanan için ne düşünüyorsunuz ?
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 22:45
Alıntı yapılan ChampioN

Forvet oyuncusu değil mi...Forvet oyuncumuz yeteri kadar var bence...

Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 22:55
Alıntı yapılan ChampioN

barış sen durduk yere böyle bişey sormazsın hayırdır Smile
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
manyakesesli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayberk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 22:55
Dikgacoi ii aslında
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan ezbol

Şuan transferleri düşünülen mevkiler için daha öncedende takip ettiğimi belirttiğim ve önerdiğim oyuncular hala transfer yapmadılar.bu üç oyuncuda haziran ayı sonunda serbest kalacaklar.kulübün kasasına da yük olamyacaklarından dolayı uygun bir maliyetle transferler gerçekleştirilebilir.

STOPER: Igor MITROSKİ....  Bu sezonu ZSKA SOFİA takımında tamamladı.Uzun süredir cotbuss takımının formasını giyiyordu.31 yaşındaki oyuncu hızlı bir stoper olarak nadereviçle iyi bir ikili oluşturabilir.Makedonya milli takımınında vazgeçilmez defans oyuncusunun tek dezavantajı bana göre hava toplarında fazla üstünlüğünün olamaması.Bu dezavantajını topu oyuna iyi sokarak,mücadele gücü ve soğukkanlı oluşu ile kapatıyor.

ÖN LİBERO-ORTA SAHA: Mario MARİC.....Benim en çok ve şiddetle alınmasını istediğim oyuncu.Tam rıza hocanın istediği sitilde,mücadeleci baskı kuran,teknik,çok iyi uzun ve isabetli pas atabilme yeteneği olan oyuncu.Boşnak olması takıma uyum sürecinide kısaltacaktır.naderevic'ten de transferinde ve ikna aşamasında destek alınır diye düşünüyorum.27 yaşında olan oyuncu uzun yıllar bu mevkideki açığı kapayacaktır.www.mariobozic.com

SOL KANAT: Hameur Bouazza...... Blackpool da oynayan futbolcu 2 sene önce sivas' gelmiş bir maç oynayıp şehre alışamadığı için sözleşmesini feshetmişti.Fulhamda da oynayan Cezayir asıllı Fransız futbolcu güçlü fiziği ve usta serbest vuruşları ile sol kanat da volkanın yükünü hafifletecektir.

Bu üç oyuncununda ortak noktası hepsinin haziran ayının sonunda serbest kalacak olmasından dolayı bonservis bedellerinin olmayışıdır.İnşallah yönetimin listesinde bu ve buna benzer isimler vardır,merakla rıza hocanın şehre dönüp çalışmaların başlamasını bekliyorum.

transfer edilmesini önerdiğim ve faydalı olacağına inandığım bu oyuncuların yanı sıra birçoğumuzun bildiği iki futbolcuyu daha önermek istiyorum.Bu oyuncularda bonservis bedelleri yok ama,transfer bedelleri yüksek olabilirbunlardan ilki ;

AMR ZAKİ  :  LOK.MOSKOVA,HULL,WİGAN gibi kluplerde forma giymiş 27 yaşındaki mısırlı oyuncu 57 kez milli takım formasını giymiş ve 29 golü bulunmakta.şimdi diyeceksinizki bizim forvet ihtiyacımız yok.Ben ümit karan dan beklenti içinde olmaktansa bu oyuncuyu 1 sene içinde batuhan ile oynatıp ümit karandan hatta jaycee ve adem sarıdan bile daha verimli olacağına inanıyorum.ayrıca gelecek sezonlarda çok iyi bir fiyatada transfer edip iyi kazançta sağlanabilir.

Diğer önerim ise ;

HOSSAM GHALY : FEYENORD,TOTTENHAM,DERBY COUNTY kulüplerinde forma giymiş olan 28 yaşındaki mısırlı futbolcu ön libero ve orta saha da görev yapıyor.8 kez milli takım forması giymiş.oynadığı ligler ve forma giydiği takımların kalitesi bilinmekte.orta sahamız için tecrübesi ile katkısı olur kanısındayım.

Ben elimden geldiği,bilgilerim ve araştırmalarım neticesinde önerilerimi gerek buraya gerekte aracılar vesilesi ile bazı yerlere iletmeye çalışmaktayım.Herşey eskişehirsporumuzun en iyi,en kaliteli ve hesaplı transferleri yapmasından yana.Takımımız için yönetimin en iyi transferleri gerçekleştireceğinden eminim.Sabırla bekleyelim.

eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 23:13
AMR ZAKY benimde en sevdiğim futbolculardan ama o bizim için hayal. bonservisi 7-8 trilyon civarında...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 23:16
Amr Zaki gelse ne jaycee ne adem , bırak bunları türkiye de kıyaslayacağımız bir benzeri yok. adam Cresponun gençliği gibi ya da brezilyalı ronaldo gibi diyebiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 204205206207208 729>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır